تبدیل ویزای توریستی به کاری در کانادا

این روزها خبرهای جدیدی از پذیرش مهاجران ایرانی در کانادا با شرایط آسان به گوش می‌رسد. تبدیل ویزای توریستی به کاری کانادا به‌تازگی با قوانین و شرایط تازه‌ای انجام می‌شود. دولت کانادا به‌دلیل شرایط فعلی در ایران تسهیلات و قوانین تازه‌ای را برای مهاجرت به کانادا ویژه‌ی ایرانیان درنظر گرفته است. این قوانین به‌طور موقت درخواست‌های مهاجرت ایرانیان را در اولویت قرار می‌دهد. با ما در این صفحه از وبسایت موسسه مهاجرتی هلدینگ رسام همراه باشید تا اطلاعات کامل در این زمینه را دریافت کنید.

تبدیل ویزای توریستی به کاری در کانادا چگونه است؟
نام و نام خانوادگی *
این فیلد را پر کنید
شماره موبایل *
این فیلد را پر کنید
  1. هلدینگ رسام
  2. وبلاگ
  3. تبدیل ویزای توریستی به کاری در کانادا

تبدیل ویزای توریستی به کاری در کانادا چگونه است؟

 اقدامات حمایتی کانادا شرایطی نسبتا آسان برای مهاجرت و دریافت اقامت دائم متقاضیان ایرانی ایجاد می‌کند. این برنامه شامل موارد مختلفی است و بیش‌تر مربوط به ایرانیانی است که موقتا با انواع ویزاهای توریستی تحصیلی و کاری و… در کانادا اقامت دارند. این افراد می‌توانند آسان‌تر از گذشته اقامت دائم خود را دریافت کنند.

درخواست‌هایی که از ابتدای مارس 2023 تا پایان فوریه سال بعد ثبت می‌شوند با قوانین جدید در اولویت بررسی قرار می‌گیرند. در این مقاله از هلدینگ مهاجرتی رسام قصد داریم جزییات این قوانین را که شامل موارد زیر است بررسی کنیم:

  • تبدیل ویزای توریستی به کاری کانادا و همچنین تحصیلی به سهولت
  • دریافت آسان اوپن ورک پرمیت برای ایرانیان مقیم کانادا
  • رسیدگی خارج از نوبت به درخواست‌های ایرانیان مقیم کانادا
  • تخفیف در هزینه‌های بررسی پرونده ایرانیان مقیم کانادا برای تمدید اقامت

 

آنچه دیگران می خوانند: ویزای imp کانادا

مهاجرت به کانادا با ویزای توریستی

از آن‌جا که این برنامه شامل ایرانیان خارج از کانادا و متقاضیان جدید هم می‌شود، تا فوریه 2024 به این افراد فرصت داده است که برای دریافت ویزای توریستی اقدام کنند. پس از دریافت ویزای توریستی و سفر به کانادا متقاضیان می‌توانند با ارائه درخواست اجازه کار ویزای کار و اقامت دائم دریافت کنند.

درواقع برای کسانی که هم‌اکنون مقیم کانادا نیستند هم مهاجرت و دریافت اقامت دائم از طریق ویزای توریستی کانادا مقدور است. عدم نیاز به پیشنهاد شغلی امتیاز ویژه این برنامه جدید است و هزینه‌های مهاجرت شما را به‌طرز چشم‌گیری کاهش می‌دهد. پس هرچه سریع‌تر نسبت به دریافت ویزای توریستی اقدام کنید تا بتوانید در این بازه یک‌ساله پروسه اخذ و تبدیل ویزای توریستی به کاری کانادا را طی کنید.

مراحل دریافت ویزای توریستی حدود 4 ماه زمان نیاز دارد و بعد از آن هم چندماهی برای ویزای کاری و سایر مراحل زمان نیاز دارید. پس وقت را از دست ندهید. هرچه زودتر اقدام کنید، خیالتان از بابت قوانین جدید راحت‌تر است.

مهاجرت به کانادا با ویزای توریستی

نحوه تبدیل ویزای توریستی به کاری در کانادا

مهم‌ترین قسمت این برنامه تغییر قوانین اخذ ویزای کاری است. طبق قوانین جدید دیگر مثل گذشته برای تبدیل ویزای توریستی به کاری نیازی به دریافت مجوز کار محدود به یک کارفرما نیست. وجود این شرط باعث می‌شد متقاضی در صورت تمایل به تغییر شغل یا کارفرما مجبور باشد دوباره برای اخذ ویزای کاری جدید اقدام کند.

اما در حال حاضر ایرانیان مقیم کانادا برای تبدیل ویزای توریستی یا تحصیلی خود به ویزای کار کانادا کافی است درخواست اجازه کار آزاد open work permit بدهند. این روش تبدیل ویزای توریستی به کاری کانادا بدون نیاز به داشتن جاب آفر کانادا انجام می‌شود. متقاضیان با این ویزا می‌توانند در هر شغل و برای هر کارفرمایی مشغول به کار شوند.

چراکه اجازه کار آنها آزاد است. این مساله یک امتیازبزرگ محسوب می‌شود. در نتیجه با این روش شما می‌توانید با سفر به کانادا اقدامات لازم برای دریافت ویزای کار و اقامت را فراهم کنید.

نحوه تبدیل ویزای توریستی به کاری در کانادا

تبدیل ویزای ویزیتوری به کاری کانادا

ویزای بازدید تجاری یا ویزیتوری یکی از انواع ویزاهایی است که مجوز ورود موقت به خاک کانادا برای مدتی محدود را به ویزیتور می‌دهد. این ویزا مناسب افرادی است که با اهداف ویزیتوری بین‌المللی برای بازدید از کشورهای مختلف به آن‌جا سفر کرده و با مشتریان ملاقات می‌کنند. همچنین کسانی که در آینده تصمیم به تاسیس شعبه شرکت در کانادا دارند با این ویزا سفر کرده و تحقیق می‌کنند.

سفر با ویزای بیزینس ویزیتور کانادا امکان سنجیدن بازار کسب و کار مورد نظر شما و شبکه‌سازی تجاری و گسترش بیزینس‌تان را فراهم می‌کند. از دیگر امکانات این ویزا استفاده از خدمات درمانی و بهداشتی کانادا در زمان اقامت است. امکان دریافت اقامت دائم با این ویزا هم میسر است.

از آن‌جا که شرایط جدید دریافت اقامت برای ایرانیان تغییر لاین در بین ویزاهای موقت را هم شامل می‌شود، این ویزا هم مانند تبدیل ویزای توریستی به کاری کانادا قابل تبدیل به ویزای کاری است. بنابرین اگر با ویزای ویزیتوری سفر کرده‌اید می‌توانید از این طریق آن را به ویزای کاری تبدیل کنید. همچنین در ادامه امکان دریافت اقامت دائم هم برای شما فراهم است.

آنچه دیگران می خوانند: ویزای ict کانادا

تبدیل ویزای توریستی به اقامت دائم کانادا

همان‌طور که گفته شد مسیر دریافت ویزای کاری مثل گذشته نیست. در حال حاضر طبق قوانین جدید ویزای کاری نیازی به ورک پرمیت به‌صورت محدود ندارد. افراد برای تغییر شغل یا کارفرما نیازی به دریافت ویزای مجدد کاری ندارند. فرآیند تبدیل ویزای توریستی یا تحصیلی به ویزای کاری با دریافت اجازه کار آزاد open work permit و بدون نیاز به پیشنهاد شغلی انجام می‌شود.

از این طریق اقامت فرد تا زمان اعتبار ورک پرمیت کانادا تمدید می‌شود. این روش به‌راحتی مسیر دریافت اقامت دائم را بعد از یک‌سال سابقه کار آزاد از طریق برنامه تجربه کانادایی باز می‌کند.

تبدیل ویزای توریستی به اقامت دائم کانادا

هزینه تبدیل ویزای توریستی به کاری کانادا

همان‌طور که گفته شد حذف و تخفیف در هزینه‌های بررسی پرونده اقامت ایرانیان هم از ابعاد دیگر قوانین جدید است. در نتیجه ایرانیان برای تمدید اقامت خود در کانادا و یا تبدیل ویزای توریستی به کاری و… مانند گذشته نیازی به پرداخت همه هزینه‌های قبلی ندارند. ایرانیان دارای اقامت دائم هم، چنان‌چه خارج از کانادا باشند، برای بازگشت مجدد از هزینه‌های سفر و پاسپورت و مدارک دیگر معاف می‌شوند.

مشاوران هلدینگ رسام در مورد جزئیات هزینه‌ها شما را به‌طور دقیق‌تری راهنمایی می‌کنند.

هزینه تبدیل ویزای توریستی به کاری کانادا

سخن نهایی

در این مقاله به بررسی قوانین جدید و حمایتی دولت کانادا از مهاجرت ایرانیان پرداخته شد. کانادا همواره مقصد محبوبی برای ایرانیان مهاجر بوده است. در ماه‌های اخیر که شرایط اجتماعی و اقتصادی در ایران دست‌خوش تغییرات اساسی شده تقاضا برای مهاجرت به کانادا و سایر کشورها افزایش یافته است. زندگی در کانادا تجربه‌ای رضایت‌بخش از امنیت و آزادی‌های اجتماعی، ثبات اقتصادی و تنوع فرهنگی است.

همچنین اگر تابه‌حال در کانادا اقامت نداشته‌اید یکی از روش ها مهاجرت به کانادا دریافت ویزای توریستی و تبدیل آن به کاری است. ادامه این مسیر شما را به اقامت دائم کانادا نزدیک می‌کند. شما می‌توانید پس از دریافت اقامت دائمی برای دریافت حق شهروندی هم اقدام کنید. چراکه این شرایط ویژه همه راه‌ها را نسبت به گذشته برای افراد هموارتر کرده‌اند.

در نتیجه اگر کانادا را به عنوان مقصد خود انتخاب کرده‌اید، هم‌اکنون برای تبدیل ویزای توریستی به کاری کانادا اقدام کنید. اگر یک نوع از ویزاهای موقت کانادا را دارید می‌توانید درخواست اجازه کار آزاد داده و ویزای خود را به کاری تغییر دهید. شما می‌توانید با کارشناسان ما در هلدینگ رسام تماس گرفته و یا از طریق اینستاگرام هلدینگ رسام با ما در ارتباط بوده و در اولین فرصت برای دریافت ویزا اقدام کنید.

به این مطلب امتیاز دهید.
[کل: 0 میانگین: 0]

تماس و مشاوره رایگان

فرم مشاوره رایگان مهاجرت

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

آخرین مقالات وبلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

× مشاوره آنلاین