ویزای توریستی کانادا

در چند سال اخیر مهاجرت به کانادا از طرف ایرانیان رشد بسیاری داشته است. یکی از راهکارهای ساده رفتن به خاک کانادا، دریافت ویزای توریستی است. ویزای توریستی یا ویزیتوری، در لیست ویزاهای موقت قرار دارد. اما برخی از افراد ویزای توریستی را به عنوان موقعیتی برای مهاجرت دائم یا تبدیل ویزای توریستی به ویزای کار یا تحصیلی نگاه می‌کنند.

طبق قانونی که در سال 2023 وضع گردید و در 28 فوریه 2024 تمدید شد، مهاجران ایرانی دارای ویزای توریستی تا تاریخ 28 فوریه 2025 امکان درخواست اپن ورک پرمیت را دارند. اوپن ورک پرمیت درخواست دریافت ویزای توریستی به کانادا را افزایش داده است. اگر شما نیز قصد دریافت ویزای ویزیتوری کانادا را دارید و می‌خواهید جامع‌ترین و دقیق‌ترین اطلاعات حوزه ویزای توریستی کانادا را دریافت کنید؛ با این مقاله از مجموعه مهاجرتی هلدینگ رسام تا انتها همراه باشید.

اخذ ویزای توریستی کانادا

قوانین جدید اخذ ویزای توریستی کانادا

قوانین جدید اخذ ویزای توریستی کانادا، مجموعه‌ای از شرایط دریافت، تمدید و تبدیل ویزا برای متقاضیان گردش و تفریح در خاک کانادا است. از جمله قوانین حال حاضر ویزای توریستی کانادا می‌توان به چند مورد مهم زیر اشاره کرد:

مدت اعتبار

بر اساس میزان اعتبار پاسپورت و حداکثر تا 5 سال

مدت اقامت

6 ماه در هر ورود

ثبت اطلاعات بایومتریک

شامل ثبت اثر انگشت و تصویر فرد متقاضی (185 دلار)

تمکن مالی

12 هزار دلار برای هر فرد در 6 ماه اقامت

ویزای یک بار ورود

دریافت ویزای جدید بعد از خروج

ویزای مولتی

امکان رفت و آمد تا پایان مدت ویزا

لازم به ذکر است که ثبت اثرانگشت و تصویر به صورت حضوری در یکی از کشورهای همسایه ایران انجام می‌شود. در ادامه مقاله به صورت کامل و با جزئیات بیشتر قوانین دریافت، تمدید و تبدیل ویزای توریستی کانادا را بررسی می‌کنیم.

ویزای توریستی چیست و چه تفاوتی با دیگر انواع ویزا دارد؟

ویزای توریستی (Visitor Visa) برای دانشجویان، گردشگران، کارگران موقت خارجی و افرادی صادر می‌شود که قصد اقامت موقت در خاک کشور دیگری را دارند. اگر هدف شما دیدن جاذبه‌های گردشگری، شرکت در همایش یا کنفرانس‌ها، دیدن آشنیان و دوستان یا ملاقات کاری در کانادا است؛ برای دریافت ویزای اقامت موقت TVR کانادا باید اقدام کنید.

با دریافت ویزای توریستی می‌توانید طبق قوانین برای مدت کوتاهی در کانادا بمانید. بهتر است بدانید که هزینه‌های درمانی و پزشکی شما در زمان داشتن ویزای توریستی پرداخت نمی‌شود. بر این اساس بهتر است برای بیمه سفر با پوشش‌های مناسب پزشکی اقدام کنید.

انواع ویزای توریستی کانادا

ویزای توریستی کانادا به دو صورت کلی یک بار ورود (سینگل) و چند بار ورود (مولتی) صادر می‌شود. ویزای توریستی چند بار ورود به نوع دیگری با نام ویزای سوپرویزا نیز تقسیم می‌شود. هر کدام از انواع ویزاها، ویژگی‌ و قوانین خاص خود را دارند که در ادامه به بررسی هر کدام به صورت جداگانه می‌پردازیم.

ویزای سینگل

ویزای سینگل اجازه تنها یک بار ورود به خاک کانادا به مدت 6 ماه را به شما می‌دهد. به عبارت دیگر با خروج از خاک کانادا، برای ورود دوباره باید برای دریافت ویزای جدید اقدام کنید. حتی اگر مدت اعتبار ویزای شما تمام نشده باشد. ویزای سینگل برای شرکت در همایش و کنفرانس‌ها یا رخدادهای خاص بسیار مناسب است.

ویزای مولتیپل

ویزای مولتیپل کانادا برای مدت 10 ساله صادر شده و امکان رفت و آمد نامحدود تا پایان اعتبار ویزا را صادر می‌کند. در هر بار ورود می‌توانید به مدت 6 ماه در این کشور اقامت داشته باشید. پس از 6 ماه می‌توانید برای چند ساعت از خاک کانادا خارج و دوباره به این کشور وارد شوید. در این صورت اجازه اقامت 6 ماه دیگر را خواهید داشت.

بهتر است بدانید که ویزای مولتیپل برای ایرانیان بر اساس میزان اعتبار پاسپورت و نهایتاً 5 ساله است. همچنین یکی از مراحل اصلی دریافت ویزای مجدد مولتیپل کانادا، انگشت‌نگاری است. البته اگر در 10 ساله گذشته پروسه بیومتریکس یا انگشت‌نگاری را انجام داده باشید، نیاز به انگشت نگاری مجدد ندارید.

سوپر ویزا

سوپر ویزا یکی از انواع ویزاهای مولتیپل کانادا است. سوپر ویزا مخصوص پدر و مادرها یا پدربزرگ و مادربزرگ‌هایی است که فرزندان آن‌ها در کانادا اقامت دائم دارند؛ یا شهروند محسوب می‌شوند. مدت اعتبار سوپرویزای کانادا 10 سال است. اما از آنجا که مدت اعتبار پاسپورت‌های ایرانی 5 سال است، این ویزا برای ایرانیان با اعتبار 5 ساله صادر می‌شود. با داشتن سوپر ویزای کانادا می‌توانید تا 5 سال بدون نیاز به تمدید وضعیت خود در کنار فرزندان در کانادا بمانید.

برای دریافت سوپر ویزای کانادا دریافت دعوت‌نامه رسمی از سوی فرزند یا نوه بالای سن 18 سال لازم است. همچنین فرد دعوت کننده باید توان پرداخت هزینه‌های دعوت شونده را در طول مدت اقامت داشته باشد. بر این اساس حقوق ماهانه او باید حداقل 24 هزار دلار باشد. همچنین لازم است که مدارک اقامت، برگه‌های ارزشیابی مالی و مالیاتی را به پرونده دعوت‌نامه خود ضمیمه کند.

اگر تعداد دعوت شوندگان بیش از یک نفر باشد، لازم است که رقم حقوق ماهیانه بیشتر باشد. بر این اساس تعداد افراد خانواده در دعوت‌نامه ذکر می‌شود. البته برای تأمین هزنیه‌ها می‌توان از همسر نیز کمک گرفت. اگر برای تأمین شرط درآمد از همسر کمک دریافت شود، لازم است که همسر نیز به صورت جداگانه دعوت‌نامه ارسال کند.

ویزای توریستی کانادا چند نوع است؟

شرایط اخذ ویزای توریستی کانادا

شرایط دریافت ویزای ویزیتوری کانادا توسط اداره مهاجرت کانادا (IRCC) هر سال به‌روزرسانی می‌شود. برخی از شرایط برای دریافت ویزا اجباری است. اما برخی دیگر از شرایط می‌توانند شانس دریافت ویزا را بالا ببرند. شرایط آپشنال به عدم ریجکت درخواست شما کمک می‌کند. از شرایط مهم و مؤثر دریافت ویزای توریستی کانادا می‌توان به چند مورد اشاره کرد.

مدارک اثبات وابستگی به ایران

هنگام دریافت ویزا باید به افسر سفارت اطمینان دهید که از نظر مالی، شغلی، خانوادگی و اجتماعی به ایران وابستگی دارید. مدارک وابستگی به این معناست که شما قصد بازگشت به ایران را دارید. مدارک شغلی، بیمه، فعالیت شما در انجمن‌ها، داشتن خانواده و فرزند نشان دهنده این است که شما قصد پناهندگی به کانادا را ندارید. همچنین نیازی به ترک سرمایه مالی و خانواده خود را نخواهید داشت.

تمکن مالی و گردش حساب بانکی قوی

تمکن مالی برای توریست بسیار مهم است. چرا که بدون داشتن تمکن مالی نمی‌توانید از پس هزینه‌های خود در طول اقامت در کانادا برآیید. در حال حاضر حداقل تمکن مالی برای کسب ویزای ویزیتوری کانادا حداقل 300 میلیون تومان و بسته به نرخ دلار روز است. گردش حساب 4 ماهه نیز می‌تواند مدرکی برای اثبات تمکن مالی شما باشد.

دریافت دعوت نامه ویزای کانادا

دعوت نامه می‌تواند شانس شما را برای دریافت ویزای توریستی کانادا بسیار افزایش دهد. دریافت دعوت نامه از اقوام یا خانواده درجه اول از کانادا نشان دهنده قصد و هدف اصلی شما از اقامت موقت در کانادا است. به همین دلیل افسر سفارت راحت‌تر ویزای شما را صادر می‌کند.

داشتن تراول هیستوری بسیار قوی

داشتن سابقه سفر به کشورهایی مثل حوزه شینگن، انگلیس، استرالیا، ژاپن و چین می‌تواند شانس شما را برای دریافت ویزای ویزیتوری کانادا افزایش دهد. چرا که افسر سفارت باید مطمئن شود که شما به عنوان یک توریست واقعی به قوانین سفر متعهد هستید.

مدارک لازم برای اخذ ویزای توریستی کانادا

از مهم‌ترین مدارم لازم برای دریافت ویزای توریستی کانادا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

لیست مدارک لازم برای اخذ ویزای توریستی کانادا

پاسپورت معتبر
اصل پاسپورت معتبر امضا شده با حداقل 6 ماه اعتبار یا پاسپورت قدیمی با درج مهر ویزا

کارت ملی
ترجمه کارت ملی

شناسنامه
ترجمه شناسنامه

عکس پرسنلی
یک قطعه عکس 4/5*3/5 رنگی زمینه روشن

سند ازدواج/ طلاق یا گواهی فوت همسر
ترجمه سند ازدواج/ طلاق یا گواهی فوت همسر برای خانم‌ها

فرم اطلاعات
فرم اطلاعات تکمیل شده برای هر کدام از متقاضیان

گواهی اشتغال به تحصیل
برای متقاضیات مشغول به تحصیل

اسناد ملکی
ترجمه اسناد ملی مانند زمین، ساختمان یا باغ، سند خودرو یا اجاره نامه ملکی

مدارک مالی
نامه تمکن مالی از بانک به زبان انگلیسی به صورت مهر و موم شده همراه با گردش 6 ماه، ترجمه گواهی سپرده بلند مدت، گواهی خرید سهام یا اوراق بهادار

رضایت نامه محضری
برای فرزندانی که بدون یکی از والدین قصد مسافرت دارند

مدارک شغلی
متناسب با نوع کار

دعوت نامه
برای دریافت ویزا با دعوت نامه

مدارک شغلی مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی کانادا

مدارک شغلی برای هر صنف و شغلی متفاوت بوده و در اغلب موارد مدارک به صورت ترجمه شده باید باشد:

نوع شغل

مدارک مورد نیاز

کارمندان

گواهی اشتغال به کار بر روی سربرگ شرکت با ذکر تاریخ شروع به کار، عنوان شغلی، حقوق، مزایای سالیانه و امضای مدیر به همراه مهر شرکت
فیش حقوقی 3 ماه آخر

لیست بیمه
حکم کارگزینی در صورت وجود

کارفرمایان

ترجمه آگهی تأسیس یا تغییرات شرکت
ترجمه نامه تمکن حساب شرکت
ترجمه آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده
ترجمه لیست بیمه و شخص متقاضی
فیش حقوقی 3 ماه آخر کارمندان و شخص متقاضی
ترجمه پرینت 3 ماه آخر حساب بانکی همراه با مهر بانک

پزشکان

ترجمه پروانه دائم طبابت

ترجمه کارت نظام پزشکی

ترجمه پروانه مطب

ترجمه لیست پرداخت بیمه

ترجمه آخرین لیست پرداختی مالیاتی

صاحبان مشاغل آزاد

ترجمه پروانه بهره برداری

ترجمه جواز کسب

ترجمه آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده

ترجمه بیمه پرداختی

ترجمه قرار داد کاری در صورت وجود

تاجران

ترجمه کارت بازرگانی

ترجمه گواهی از اتاق بازرگانی

ترجمه لیست بیمه پرداختی

ترجمه آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده

مهندسان

ترجمه نظام مهندسی یا جواز ساخت

ترجمه قرارداد پروژه‌های انجام شده در صورت وجود

بازنشستگان

ترجمه حکم بازنشستگی

فیش حقوقی 3 ماه آخر

حکم افزایش حقوق بازنشستگی در 3 ماه آخر در صورت وجود

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی کانادا از طریق دعوت نامه

برای دریافت ویزای توزیستی از طریق دعوت‌نامه مدارک زیر نیاز است:

لیست مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی کانادا از طریق دعوت نامه

مشخصات کامل فرد دعوت کننده و متقاضی

مدارک اثبات نسبت دعوت کننده با متقاضی

دلایل سفر متقاضی

آدرس و تلفن

مدت زمان اقامت

کارت شهروندی، پاسپورت کانادایی، کارت اقامت یا شناسنامه کانادایی فرد دعوت کننده

دعوت نامه تنظیم و مهر و امضا شده توسط دفتر ثبت

مدارک تمکن مالی فرد دعوت کننده

گواهی اشتغال به کار فرد دعوت کننده

برگه‌های مالیاتی و فرم‌های T1 یا T4

پس از تکمیل کلیه مدارک می‌توانید برای اخذ اقامت توریستی کانادا اقدام کنید. تکمیل مدارک بسیار مهم است و صرفه‌جویی بسیاری در وقت و هزینه‌ها خواهد داشت. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم قبل از هر اقدامی مشاوره لازم برای تکمیل صحیح مدارک را از کارشناسان دریافت کنید.

برنامه ریزی برای مهاجرت خود را همین حالا شروع کنید

مراحل درخواست ویزای توریستی کانادا

مراحل اخذ ویزای کانادا به صورت آنلاین انجام می شود. تنها در زمان ثبت تصویر و اگشت نگاری نیاز به مراجعه حضوری دارید. در همین راستا با شناخت کامل از مراحل مهم و اصلی درخواست ویزای کانادا می توانید اقدامات اخذ ویزا را انجام دهید. در ادامه به صورت گا به گام، مراحل دریافت ویزای توریستی کانادا را بیان می کنیم.

مرحله اول: آماده کردن مدارک پیش از ارسال درخواست

برای آماده کردن مدارک پیش از ارسال درخواست لازم است که اقدامات زیر را انجام دهید:

 • تمدید پاسپورت
 • ترجمه رسمی مدارک هویتی و مالی
 • آماده کردن اسناد و مدارک تمکن مالی
 • آماده کردن مدارک شغلی، بیمه و مالیاتی در صورت نیاز
 • دریافت دعوت نامه
 • تکمیل فرم های مورد نیاز
 • رزرو هتل
 • خرید بلیط هواپیما

پس از آماده کردن مدارک می توانید دیگر مراحل دریافت ویزای توریستی کانادا را پیش ببرید.

مرحله دوم: تکمیل فرم های اقامت موقت، ثبت اطلاعات خانواده و اسکجل وان

به منظور تکمیل فرم‌های اقامت موقت لازم است که به سایت اداره مهاجرت کانادا وارد و زبان انگلیسی را انتخاب کنید. سپس اقدامات زیر را انجام دهید:

 • در صفحه Services and information گزینه Visit را انتخاب کنید
 • در صفحه باز شده گزینه Apply for visitor visa را کلیلک کنید
 • گزینه Apply را بزنید
 • برای تکمیل فرم، سؤالات را پاسخ داده و هدف خود از سفر به کانادا را بنویسید

اگر قصد دیدار دوستان یا خانواده خود را دارید گزینه To unite a family member را انتخاب کنید. سپس برای ساخت اکانت از طریق پرتال IRCC PORTAL اقدام کنید و سؤالات اپلیکیشن را پاسخ دهید. فرم‌های ایجاد شده را دانلود کنید. سپس آن‌ها را پُر کرده و  به صورت الکترونیکی امضا کنید. در انتها نیز مدارک و فرم‌های تکمیل و امضا شده را در سایت اداره مهاجرت کانادا بارگذاری کنید.

مرحله سوم: پرداخت هزینه‌ها

در این مرحله لازم است که هزینه‌های درخواست ویزا و انگشت‌نگاری را پرداخت کنید. پرداخت هزینه‌ها به صورت آنلاین و از طریق کارت‌های بین المللی انجام می‌شود.

مرحله چهارم: مراجعه به کارگزاری رسمی ویزای توریستی کانادا

با پرداخت هزینه‌ها و تأیید آن ظرف مدت 24 تا 72 ساعت، کشور کانادا نامه‌ای را برای شما ارسال می‌کند. از زمانی که این نامه را دریافت می‌کنید، 30 روز زمان دارید تا به یکی از کارگزاری‌های ویزای توریستی کانادا برای ثبت اطلاعات بیومتریک مراجعه کنید. در کشور ایران کارگزار رسمی وجود ندارد به همین دلیل لازم است که به یکی از کشورهای همسایه سفر کنید و ثبت انگشت‌نگاری را انجام دهید.

مرحله پنجم: پیکاپ پاسپورت ویزای ویزیتوری کانادا

پس از انگشت نگاری در صورت موافقت با درخواست شما، لازم است که پاسپورت خود را برای درج لیبل ویزا به یکی از کشورهای همسایه پیکاپ کنید. ظرف مدت 3 تا 5 روز کاری، برچسب ویزای کانادا بر روی پاسپورت شما قرار داده می‌شود و امکان سفر به کانادا را خواهید داشت.

هزینه اخذ ویزای توریستی کانادا

تکمیل فرم‌ها، انگشت‌نگاری، اثبات تمکن مالی، رزو هتل، خرید بلیط و غیره هزینه‌هایی دارد. با آگاهی از برخی هزینه‌های اصلی می‌توانید راحت‌تر برای دریافت ویزای ویزیتوری کانادا برنامه‌ریزی کنید:

شرح

هزینه هر نفر

ترجمه رسمی مدارک

بین 500.000 تا 1.000.000 تومان

انگشت نگاری

85 دلار

سفر به ترکیه برای انگشت‌نگاری طی 3 روز

15 تا 20 میلیون تومان (طبق دلار روز)

بررسی پرونده توسط سفارت

100 دلار

پیکاپ ویزا

شروع از 1.000.000 تومان

وکیل مهاجرت در صورت نیاز

500 تا 600 دلار

بلیط رفت و برگشت هواپیما به مقصد ونکوور

2.800 تا 3.500 دلار

بیمه درمانی

روازنه 5 دلار و ماهانه 150 دلار

رزرو هتل و محل سکونت

ماهانه 1.500 تا 4.000 دلار

حمل و نقل عمومی

ماهانه 100 تا 150 دلار

خرید لباس (تیشرت یا شلوار)

30 تا 50 دلار

یک وعده غذا به اضافه قهوه

5 تا 15 دلار

تفریحات

ماهانه 500 دلار

تمدید اقامت به عنوان ویزیتور

100 دلار

توجه داشته باشید که هزینه‌های انگشت نگاری برای خانواده 2 نفره یا بیشتر، 170 دلار است. همچنین بررسی پرونده توسط سفارت برای خانواده 5 نفره و بیشتر، 500 دلار است.

هزینه تمدید ویزای توریستی کانادا

هزینه درخواست تمدید ویزای توریستی کانادا 100 دلار است. اما در صورت دانشجو بودن یا تبدیل ویزای توریستی به ویزای کاری، هزینه‌های تمدید ویزا افزایش می‌یابد. از سوی دیگر تمدید ویزای توریستی بر اساس تعداد نفرات و خانواده بودن متفاوت است. در برخی از مواقع هزینه‌های تمدید ویزای توریستی کانادا به 350 تا 500 دلار نیز می‌رسد. بنابراین می‌توان گفت هزینه تمدید ویزای توریستی کانادا بین 100 تا 500 دلار است.

با پر کردن فرم رایگان ارزیابی، اولین قدم در مسیر مهاجرت به کانادا را بردارید

مدت زمان صدور ویزای توریستی کانادا چقدر است؟

صدور ویزای ویزیتوری کانادا بر اساس اعلام سایت رسمی سفارت کانادا حداکثر 121 روز کاری طول می‌کشد. برخی از درخواست‌ها طی چند روز کاری موافقت را دریافت می‌کنند. اما گاهی برخی از پرونده‌ها بیش از چند ماه بالاتکلیف باقی می‌مانند. بر این اساس به صورت میانگین می‌توان گفت طی 2 تا 4 ماه صدور ویزای توریستی کانادا زمان می‌خواهد.

خبر خوب این است که در صورت عدم موافقت با درخواست، می‌توانید به صورت درخواست دوباره را ارسال کنید. ارسال درخواست مجدد در زمان کوتاه می‌تواند اتلاف وقت برای صدور ویزای توریستی کانادا را کمتر کند.

آیا اخذ ویزای توریستی کانادا بدون دعوت‌نامه ممکن است؟

دعوت نامه در لیست مدارک و الزامات ضروری دریافت ویزای توریستی کانادا قرار ندارد. دعوت‌نامه تنها می‌تواند شانس شما را برای پذیرش درخواست ویزای توریستی کانادا افزایش دهد. اگر شخصی را در کانادا می‌شناسید که اقامت قانونی یا دائم دارد؛ می‌تواند مسیر مهاجرت شما را به کانادا تسهیل کند.

تبدیل ویزای توریستی کانادا

تبدیل ویزای توریستی کانادا به ورک پرمیت

اگر قصد تبدیل ویزای توریستی به ویزای ورک پرمیت یا کاری را دارید؛ بهتر است تحقیقات لازم برای نحوه پیدا کردن شغل را انجام دهید. شرایط خود کاملاً بررسی کنید و ببینید که آیا مهارت دریافت پیشنهادات شغلی از کارفرمایان کانادایی را دارید.

پس از یافتن شغل ایده‌آل لازم است که تأییدیه LMIA را دریافت کنید. این تأییدیه از سوی کارفرما به دولت کانادا داده می‌شود. تأییدیه LMIA ثابت می‌کند که نیروی کار مورد نظر خود را در کانادا ندارد و لازم است نیروی خارجی استخدام کند. سپس جاب آفر مورد نظر با قرارداد کاری و تأییدیه LMIA برای دریافت ویزای ورک پرمیت به اداره مهاجرت کانادا ارسال می‌شود.

تبدیل ویزای توریستی کانادا به تحصیلی

برای تبدیل ویزای توریستی کانادا به ویزای تحصیلی مراحل زیر را انجام دهید:

کالج یا موسسه‌ای را انتخاب کنید که شماره DLI دارد

دوره زبان پیش نیاز در موسسه را انتخاب کنید تا پذیرش مشروط را به دست آورید

آزمون تعیین سطح زبان را در موسسه یا دانشگاه محل تحصیل بگذرانید

پس از گذراندن دوره پیش نیاز، با پرداخت هزینه‌ها، آفر یا پذیریش دانشگاه را دریافت کنید

درخواست گرفتن استاد پرمیت خود را تکمیل کنید

توجه داشته باشید که زمان گذراندن دوره پیش نیاز، آزمون تعیین سطح و درخواست استاد پرمیت را با زمان اعتبار ویزای توریستی خود تطبیق دهید که در نیمه راه مجبور به ترک خاک کانادا نشوید.

دلایل ریجکت شدن ویزای توریستی کانادا

برخی از مهم‌ترین و رایج‌ترین دلایل ریجکت ویزای ویزیتوری کانادا شامل موارد زیر است:

دلایل ریجکت شدن ویزای توریستی کانادا

عدم تعیین دقیق هدف سفر به کانادا

وضعیت شغلی ناپایدار فرد متقاضی در کشور مبدا

ارائه مدارک ناقص یا مبهم بودن مدارک

دارایی و اموال ناکافی در کشور مبدأ

عدم توانایی مالی کافی فرد دعوت کننده

داشتن سوء پیشینه

عدم داشتن سلامت جسمی

نبود تناسب بین مدت اقامت در کانادا و میزان تکمن مالی ارائه شده

عدم ارائه مدارک کفی از دعوت کننده

یکی دیگر از دلایل ریجکت شدن ویزای توریستی قانع نشدن افسر سفارت کانادا است. سعی کنید مشکلات پرونده را طبق نظرات افسر سفارت برطرف کنید و درخواست خود را دوباره ارسال کنید.

سوالات متداول:

1- آیا ویزای توریستی کانادا مصاحبه دارد؟

درخواست ویزای توریستی کانادا نیاز به شرکت در مصاحبه ندارد. تنها کافی است که مدارک مورد نیاز را به سفارت تحویل دهید.

2- آیا با ویزای توریستی کانادا میتوان اقامت گرفت؟

در صورت امکان یافتن شغل متناسب و پیشنهادی توسط کارفرمایان در کانادا می‌توانید در خاک کانادا اقامت بگیرید.

3- آیا با ویزای توریستی کانادا میتوان کار کرد؟

با ویزای توریستی امکان کار در کانادا را ندارید. اما با تبدیل ویزای توریستی به ویزای کاری می‌توانید اجازه کار در کانادا را دریافت کنید.

4- مدت اقامت ویزای توریستی کانادا چند وقت است؟

حداکثر زمان اقامت ویزای ویزیتوری کانادا 6 ماه است. چه این زمان در پاسپورت شما درج شود و چه درج نشده باشد.

5- آیا دریافت ویزای ویزیتوری محدودیت سنی خاصی دارد؟

ویزای توریستی کانادا برای افراد زیر 18 سال و مجرد به راحتی صادر نمی شود. متقاضیان زیر 18 سال باید همراهی داشته باشند که ویزای قابل قبول دارد.

مشاوره اخذ ویزای توریستی کانادا را از هلدینگ رسام دریافت کنید

هلدینگ رسام با وجود وکلای محلی و دانش کافی و به روز، متقاضیان مهاجرت به اروپا و کانادا را برای دریافت راحت و سریع‌تر ویزا همراه می‌کند. مجموعه رسام در تهران، برلین، وین، آتن، تورنتو و ونکوور دفتر مهاجرتی داشته و بیش از 1000 پرونده موفق مهاجراتی را در کارنامه خود دارد. شما می‌توانید از طریق شماره تماس 6-88566803-021 با مشاورین هلدینگ رسام ارتباط بگیرید و مشاوره لازم در زمینه مهاجرت دریافت کنید.

× مشاوره آنلاین