تماس با ما

اطلاعات تماس دفاتر هلدینگ رسام

تماس با ما سایت رسام
دفاتر ایران

دفتر ایران

آدرس: تهران، سعادت آباد، خیابان علامه طباطبایی، نبش خیابان 38 غربی، پلاک 28، ساختمان رسام، واحد 3
تلفن: 6 – 88566803 – 021
واتس اپ: 9026615141 – 98+
ایمیل: Info@rasamg.com

کانادا

دفتر کانادا

Address: 1 King St W, 48th Floor, Toronto, ON, M5H 1A1, Canada

Phone: +12892340168
 Phone: +16477745002

Email: Canada@rasamg.com

دفتر پرتغال

Address: Avenida da Liberdade 110, Lisbon, 1269-046, Portugal
Phone: +351 211 247 823
Email: Portugal@rasamg.com

دفتر اتریش

Address: Brunner Str.7/16,1210 Vienna, Austria
Phone: +4368864188724
Email: Austria@rasamg.com

دفتر فرانسه

Address: 34 rue Henri Chevreau, 75020 Paris, France
33143668327+ :phone
Email: France@rasamg.com

دفتر آلمان

Address: Müggelseedamm 236, 12587 Berlin, Germany
Phone: +4915207552807
Email: Germany@rasamg.com

دفتر یونان

Address: 24Ag.Sofias Str.6th floor PC 54622 – Thessaloniki, Greece
302313085293+ :phone
Email: Greece@rasamg.com

×

پیام از طریق واتس اپ

× مشاوره از طریق واتس اپ