مهاجرت به کانادا از طریق خرید بیزینس

به طور کلی کشور کانادا از جمله کشورهای پیشرفته‌ای است که به دلیل امنیت بالا، انگلیسی زبان بودن، موقعیت مناسب اقتصادی و مهاجرپذیر بودن به عنوان یکی از مهم‌ترین مقاصد مهاجرتی محسوب می‌شود. سالانه بسیاری از افراد سعی می‌کنند تا از طریق روش‌های مختلف تحصیلی،‌ کاری، فرصت‌های شغلی، ثبت شرکت، سرمایه‌گذاری و… وارد کانادا شوند و برای دریافت اقامت کانادا اقدام نمایند. در میان روش‌های مهاجرت به کانادا، خرید یک بیزینس یا یک کسب و کار در بین افرادی که دارای استطاعت مالی هستند بسیار محبوب است و این افراد می‌توانند در زمان نسبتا کوتاهی به اقامت دائم کانادا و درآمد مناسب دست یابند. در این مطلب قصد داریم تا به طور مفصل در مورد اخذ اقامت کانادا از طریق خرید بیزینس صحبت کنیم و جزییات آن را مورد بررسی قرار دهیم. پس در ادامه با موسسه مهاجرتی هلدینگ رسام همراه باشید.

نام و نام خانوادگی *
این فیلد را پر کنید
شماره موبایل *
این فیلد را پر کنید
 1. هلدینگ رسام
 2. وبلاگ
 3. مهاجرت به کانادا از طریق خرید بیزینس

مهاجرت به کانادا از طریق خرید بیزینس

از مهمترین مزایای خرید بیزینس در کانادا می توان به اجازه کار یا (Work Permit) که از طریق خرید بیزینس برای شما به وجود می آید، اشاره کرد. در حالت کلی اخذ مجوز کار کانادا به آسانی امکانپذیر نمی باشد و فرد باید در ابتدا پیشنهاد کاری یا جاب آفر از یک کارفرما دریافت و پس از دریافت تأییدیه های مورد نیاز از اداره کار کشور کانادا جهت دریافت اقامت اقدام نماید ولی با خرید یک بیزینس در کشور کانادا، فرد علاوه بر راه اندازی یک تجارت در کشور کانادا و دسترسی به بازارهای جهانی نیازی به جاب آفر نیز ندارد، زیرا در این روش خود شخص به عنوان صاحب و مجری بیزنس یا کسب و کار معرفی می گردد. با توجه به مواردی که گفته شد، مزایای استفاده از این روش به صورت زیر می باشد.

 • دسترسی آسان به بازارهای کشور کانادا
 • دسترسی آسان به بازارهای جهانی
 • اخذ ویزای کاری کانادا برای فرد متقاضی
 • اخذ ویزای باز کاری برای همسر و اقامت همراه با اجازه تحصیل و کار برای فرزندان
 • اجازه تحصیل و کار برای کلیه اعضای خانواده متقاضی

مهاجرت به کانادا از طریق خرید بیزینس

معرفی کانادا برای خرید بیزینس یا راه اندازی کسب و کار

همانطور که گفته شد کشور کانادا به عنوان یکی از برترین و محبوب‌ترین مقاصد مهاجرتی در میان مردم جهان محسوب می‌شود که از ۱۰ استان و ۳ قلمرو تشکیل شده است. این کشور در همسایگی ایالات متحده و در امریکای شمالی واقع شده است و دارای آب و هوای سرد می‌باشد. کشور سردسیر کانادا در جایگاه نهمین اقتصاد بزرگ دنیا قرار دارد که تولید ناخالص داخلی آن به ۱.۶۴ تریلیون دلار می‌رسد. وجود سیستم‌های منحصر به فرد آموزش و پرورش و بهداشت و درمان در این کشور از جمله مواردی هستند که به محبوبیت مهاجرت به این کشور می‌افزایند. همه این موارد، عواملی هستند که سبب می‌شوند تا سالانه بسیاری از افراد از سرتاسر دنیا برای سرمایه‌گذاری، راه‌اندازی یا خرید بیزینس در کانادا و اخذ اقامت کانادا از طریق خرید بیزینس اقدام نمایند.

تماس با کارشناسان هلدینگ رسام

کشور کانادا دارای یک اقتصاد عالی و روبه رشد است. اما جمعیت این کشور، پاسخگوی نیروی متخصص مورد نیاز و فرصت‌های شغلی آن نمی‌باشد. این، یک خبر خوب برای متقاضیان مهاجرت به کانادا است؛ زیرا می‌توانند از این فرصت ایده‌آل برای زندگی، کار، تحصیل و سرمایه‌گذاری در یک کشور فوق پیشرفته استفاده کنند. در این نوشتار ابتدا نگاهی کلی به کشور کانادا و موقعیت جغرافیایی آن خواهیم داشت. پس از آن به بررسی بهترین شهرها، دانشگاه‌ها و همچنین مزایای زندگی در این کشور خواهیم پرداخت. در نهایت نیز تمامی روش‌های مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت کانادا برای متقاضیان را معرفی خواهیم کرد. این مقاله با موضوع کانادا و روش های مهاجرت به کانادا، می‌تواند برای افرادی که قصد مهاجرت به این کشور را دارند ولی اطلاعی از روش‌های مختلف مهاجرت به آن را ندارند، بسیار کمک کننده باشد.

اقامت کانادا با خرید بیزینس

با وجود اینکه روند مهاجرت به یک کشور جدید روندی هیجان‌انگیز است، همیشه پرونده‌های مهاجرت و اقامت دارای مراحلی است که متقاضیان باید پیچیدگی‌ها و شرایط آن‌ها را به خوبی در نظر بگیرند. کانادا یکی از مقاصد مهم مهاجرت در جهان است و هر ساله بیش از 310,000 مهاجر جدید برای بهره‌گیری از اقتصاد قوی این کشور و سیستم مهاجرتی مترقی وارد کشور زیبای کانادا می‌شوند. میزان پیشرفت سیستم اقتصادی کشور کانادا به حدی است که اداره آمار دولت کانادا پیش‌بینی می‌کند تا سال 2031 بیش از نیمی از افراد شاغل در کشور کانادا در خارج از کشور متولد شده و با انتخاب یک روش مهاجرتی، به کشور کانادا مهاجرت و اقامت دائم این کشور را دریافت کرده‌اند.

با وجود شرایط فعلی مهاجرت، دریافت اقامت و قوانین اداره مهاجرت کانادا در سال 2022، هیچ وقت زمان بهتری برای درخواست ویزای کانادا وجود نداشته است. بخش مهاجرت کانادا در وب سایت هلدینگ رسام ایجاد شده است تا به کسانی که به دنبال زندگی، کار و سرمایه گذاری در کانادا هستند کمک کند تا روش‌های مهاجرتی مناسب را انتخاب کنند، روند دریافت ویزا را سرعت ببخشد و متقاضیان اقامت خود را با حداقل مشکلات دریافت کنند.

مشاوره اختصاصی با هلدینگ رسام

مشاوران اختصاصی ما در هلدینگ رسام آماده انجام هرگونه راهنمایی کارشناسانه به تمام افرادی می باشند که برای مهاجرت به کانادا از طریق خرید بیزینس نیازمند آگاهی از قوانین و مقررات در این کشور هستند. با ما در تماس باشید. برقراری تماس با ما تماس بگیرید

آیا مهاجرت به کانادا از طریق خرید بیزینس امکان‌پذیر است؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که یکی از برترین روش‌های مهاجرت به کانادا از طریق خرید یک بیزینس یا بخشی از آن که در حدود 51 درصد است (برنامه Owner-operator) یا راه‌اندازی یک کسب و کار ممکن می‌شود. با استفاده از این برنامه می‌توان در مدت زمان کوتاهی به کانادا وارد شد، مجوز کاری دریافت کرد و پس از گذراندن حدودا یک سال برای دریافت اقامت دائم اقدام نمود. البته می‌بایست اشاره کرد که به منظور جلوگیری از هدر رفتن سرمایه و انجام درست پروسه خرید بیزینس در کانادا باید همه جوانب آن را در نظر گرفت و شرایط اخذ اقامت از طریق خرید بیزینس در کانادا را به صورت دقیق مورد بررسی قرار داد و از مشاوران و وکیل مهاجرت نیز استفاده نمود.

موسسه مهاجرتی هلدینگ رسام مفتخر است که با بهره‌گیری از ابزارهای تجربه و دانش لازم و یاری گرفتن ازمشاوران و وکلای مهاجرت، کلیه امور مهاجرت به کانادا از طریق خرید بیزینس را به شکل دقیق برای متقاضیان این امر انجام می‌دهد.

 

آیا مهاجرت به کانادا از طریق خرید بیزینس امکان‌پذیر است؟

شرایط خرید بیزینس در کانادا

همانطور که گفته شد خرید بیزینس آماده در کانادا (برنامه Owner-operator) یا راه‌اندازی بیزینس در کانادا برای افرادی مناسب است که از استطاعت مالی مناسبی برخوردار باشند. اما باید اشاره کرد که داشتن پشتوانه مالی تنها شرط لازم برای خرید بیزینس و مهاجرت به کانادا نیست و این پروسه به شروط و ملزومات دیگری هم نیاز دارد. به عنوان مثال داشتن مدرک تحصیلی (حداقل دیپلم و بالاتر)، برخورداری از مدرک معتبر و نمره زبان انگلیسی، داشتن برنامه‌های کاری (Business Plan) و تاییدیه دولتی مجوز کار همگی از دیگر شرایط لازم برای خرید و راه‌اندازی یک کسب و کار در کانادا هستند.

به‌طور کلی مشاوران مهاجرت در هلدینگ رسام، شرایط خرید و راه‌اندازی یک بیزینس در کشور کانادا را به منظور دریافت اقامت دائم  به شرح ذیل خلاصه می‌کنند:

 • خرید بیزینس یا کسب و کاری که دارای ارزش باشد.
 • خرید حداقل 51 درصد از یک کسب و کار فعال
 • داشتن مدرک تحصیلی (با توجه به نوع بیزینس، مدرک دیپلم یا بالاتر)
 • داشتن سابقه کاری مناسب
 • برخورداری از مدرک معتبر زبان انگلیسی (نمره متفاوت آزمون آیلتس با توجه به نوع بیزینس)
 • برخورداری از سرمایه مالی مناسب
 • وجود طرح و برنامه کاری مناسب (Business Plan)
 • دریافت تاییدیه دولتی مجوز کار در کانادا (LMIA)

مشاوره اختصاصی با هلدینگ رسام

مشاوران اختصاصی ما در هلدینگ رسام آماده انجام هرگونه راهنمایی کارشناسانه به تمام افرادی می باشند که برای مهاجرت به کانادا از طریق خرید بیزینس نیازمند آگاهی از قوانین و مقررات در این کشور هستند. با ما در تماس باشید. برقراری تماس با ما تماس بگیرید

مزایا و معایب خرید بیزینس در کانادا

راه‌اندازی و ایجاد کسب و کار در هر زمان و مکانی می‌تواند مزایا و معایب مخصوص به خود را داشته یا با جریانات متنوعی همراه باشد؛ حالا اگر این پروسه در یک کشور خارجی اتفاق بیافتد، علاوه بر موارد قبلی می‌تواند چالش‌های جدید و متنوعی در پشت پرده خود داشته باشد که موجبات رشد و موفقیت یا ضرر و زیان را فراهم آورد.

مزایای خرید بیزینس در کانادا

برنامه Owner-operator یا خرید بیزینس آماده در کانادا از جمله مهم‌ترین و محبوب‌ترین طرح‌های مهاجرتی در میان سرمایه‌داران و افراد دارای استطاعت مالی است. با استفاده از این روش افراد می‌توانند به سرعت وارد کشور کانادا شوند و با مدیریت کسب و کار خود اقدام به درآمدزایی کنند. از دیگر مزایای خرید و راه‌اندازی بیزینس آماده در کانادا می‌توان به امکان اخذ ویزای شغلی فرد متقاضی و خانواده او، امکان تحصیل رایگان فرزندان زیر 18 سال، رفع موانع و محدودیت‌های منطقه‌ای مهاجرت استانی و اخذ اقامت دائم اشاره کرد.

مزایای خرید بیزینس در کانادا

معایب خرید بیزینس در کانادا

پروسه سرمایه‌گذاری و مهاجرت همواره با چالش‌هایی مواجه است که در صورت عدم وجود دانش و آگاهی لازم می‌تواند ضرر و زیان بسیاری را در پی داشته باشد یا زمینه سو‌استفاده کلاهبرداران را فراهم سازد. به عنوان مثال بسیاری از افراد سرمایه خود را به موسسات و مشاورانی واگذار می‌کنند که از تجربه، مهارت و دانش کافی برخوردار نیستند یا به دلیل عدم آگاهی، بیزنس‌هایی را خریداری می‌کنند که ارزش مناسبی ندارند. نتیجه این موضوع می‌تواند از دست رفتن سرمایه، امید و فرصت‌های شخص متقاضی باشد. علاوه بر این خرید یک بیزینسی که ارزش مناسب ندارد یا زمینه فعالیت، درآمدزایی و چشم‌انداز مناسبی نداشته باشد، می‌تواند شانس اخذ اقامت را کاهش دهد یا کاملا از بین ببرد که همه این موارد را می‌توان به‌عنوان معایب و مشکلات خرید بیزینس در کانادا به حساب آورد. همچنین باید هنگام خرید و سرمایه‌گذاری در نظر گرفت که کسب و کار مورد نظر دارای بدهی مالیاتی یا فرار مالیاتی نباشد تا در ادامه، پروسه اخذ اقامت کانادا از طریق خرید بیزینس دچار مشکل نگردد.

معایب خرید بیزینس در کانادا

خوشبختانه موسسه مهاجرتی هلدینگ رسام با درصد بالایی از موفقیت در انجام پرونده‌های گوناگون خرید بیزینس و اخذ اقامت کانادا، احساس عمیقی از رضایت را در میان سرمایه‌گذاران این امر بوجود آورده است.

بهترین بیزینس در کانادا

پس از اینکه مزایا و معایب خرید بیزینس در کانادا به منظور کسب اقامت دائم سنجیده و همه جوانب آن در نظر گرفته شد، نوبت به این سوال می‌رسد که بهترین بیزینس‌ها  در کانادا شامل چه مشاغلی می‌شوند و در مجموع چه ویژگی‌هایی دارند؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که بهترین بیزینس در کانادا، بیزینسی است که نرخ بازگشت سرمایه مناسبی داشته، کاملا فعال باشد و در یک کلام کلی ارزش خرید معقولی داشته باشد. اما موارد دیگری که مطرح می‌گردند، شامل در نظر گرفتن علایق شخصی، وضعیت مالی، شرایط فیزیکی، موقعیت جغرافیایی و شرایط فعالیت در استان مورد نظر هستند و همچنین باید در نظر گرفت که شغل انتخابی، در لیست مشاغل ممنوعه کانادا برای مهاجران نباشد.

بهترین بیزینس در کانادا

نحوه جستجو خرید بیزینس آماده در کانادا

امروزه فضای مجازی و اینترنت بخش جدا نشدنی از زندگی هر انسانی هستند که مرزهای جغرافیایی را کاملا کوچک کرده و هر کار غیرممکنی را ممکن ساخته‌اند. به‌وسیله جستجو عباراتی مانند “سایت خرید بیزینس در کانادا” یا “سایت خرید و فروش بیزینس در کانادا” در موتورهای جستجوگر یا شبکه‌های اجتماعی مخصوص به کسب و کار می‌توان تا حد قابل قبولی در مورد راه‌اندازی بیزینس و خرید شرکت در کانادا اطلاع پیدا کرد. همچنین گرفتن وکیل مهاجرت و مشاوره از شرکت‌های معتبر، روش‌های دیگری برای فراگیری صحیح پروسه اخذ اقامت کانادا از طریق خرید بیزینس هستند.

در اینجا باید اشاره کرد که هلدینگ مهاجرتی رسام با در دست داشتن فهرستی به‌روز از شغل‌های پردرآمد در کانادا، زمینه ایجاد موفقیت را برای متقاضیان برقرار می‌نماید.

سایت خرید و فروش بیزینس در کانادا

قیمت خرید بیزینس در کانادا

هزینه راه‌اندازی یا خرید بیزینس در کانادا تابع عوامل مختلفی است و نوع و ابعاد هر کسب و کار بستگی دارد. به عنوان مثال بسیاری از ایرانیان تمایل دارند تا در زمینه خرید رستوران در کانادا، کافه و یا پمپ بنزین سرمایه‌گذاری نمایند، قیمت خرید هر یک از این قبیل کسب‌و‌کارها در هر استان با استان دیگر متفاوت است و در صورتی که قصد خرید یک برند یا خرید فرانچایز در کانادا را داشته باشید، طبیعتا سرمایه بیشتری مورد نیاز است.

 از طرفی بسیاری  از ایرانیان نیز تمایل دارند تا با ثبت شرکت در کانادا و یا ثبت شعبه شرکت در کانادا، اقامت خود را دریافت نمایند که در واقع این امر نیز باتوجه به زمینه فعالیت، سطح کسب‌و‌کار و نوع استان، سرمایه و هزینه متغیری را شامل می‌شود.

در یک کلام کلی می‌توان گفت حداقل سرمایه مورد نیاز برای مهاجرت از طریق خرید بیزینس در کانادا، چیزی در حدود 100 هزار دلار است و بدون داشتن این مبلغ و پشتوانه مناسب نمی‌توان پروسه اخذ اقامت کانادا از طریق خرید بیزینس را به سادگی انجام داد.

قیمت خرید مغازه در کانادا

خرید مغازه در کانادا یکی از روش‌هایی است که افراد می‌توانند از طریق آن برای مهاجرت و اخذ اقامت خود اقدام نمایند. قیمت خرید مغازه در کانادا تابع نوع استان مورد نظر است و به عوامل مختلفی از جمله متراژ مغازه، موقعیت جغرافیایی، نوع فعالیت مغازه و دکوراسیون آن بستگی دارد. همچنین در صورتی که این مغازه به مرکز شهر یا مناطق پرتردد نزدیک‌تر باشد، طبیعتا قیمت خرید آن نیز به مراتب بالاتر می‌رود.

قیمت خرید رستوران در کانادا

یکی از موارد ایده‌آل برای اخذ اقامت کانادا از طریق خرید بیزینس، گزینه خرید رستوران در کانادا است. در حال حاضر به دلیل شرایط و محدودیت‌های ناشی از ویروس کرونا تعداد بسیار زیادی رستوران و کافی‌شاپ با شرایط و هزینه‌های مناسبی به فروش می‌رسند. قیمت خرید رستوران با توجه به نوع استان، متراژ رستوران، تجهیزات و موقعیت جغرافیایی و… متفاوت است. به‌عنوان مثال یک رستوران بیرون‌بر کوچک در حاشیه شهر به سرمایه کمتر از 100 هزار دلار نیاز دارد و در صورتی که این رستوران با آپشن‌های بالاتر در مرکز شهر باشد، طبیعتا سرمایه بالاتری انتظار می‌رود و همچنین برای یک رستوران مجلل، مجهز و بزرگ در شهر چندین میلیون دلار هزینه مورد نیاز می‌باشد.

قیمت خرید رستوران در کانادا

مراحل خرید بیزینس چگونه است؟

برای شروع پرونده مهاجرت به کانادا از طریق خرید بیزینس در ابتدا شرایط متقاضی باید به صورت کامل توسط کارشناسان هلدینگ رسام بررسی گردد، سپس با توجه به شرایط متقاضی مالی، تحصیلی و سابقه کاری اقدامات لازم جهت معرفی بیزینس توسط هلدینگ رسام انجام می گردد.

چگونه می‌توان بیزینسی را برای شروع کار انتخاب کرد؟

با توجه به اینکه خرید بیزنس و راه اندازی کسب و کار در حالت کلی نیز مستلزم صرف زمان، یادگیری و انجام بررسی های همه جانبه است، گذاشتن وقت کافی، تلاش جهت پیدا کردن بیزنس و داشتن مطالعه در مورد نحوه انجام بیزنس و قوانین کاری در کشور کانادا امری غیر قابل اجتناب هست. به همین دلیل بهتر است برای انجام این کار از تجارب هلدینگ رسام استفاده نموده و جهت دریافت مشاوره با کارشناسان هلدینگ رسام تماس گرفته شود.

آیا برای مهاجرت به کانادا از طریق خرید بیزینس، مدرک زبان لازم هست؟

در کلیه روش های اقامتی کشور کانادا مدرک زبان دارای امتیاز است. میزان امتیاز و نمره مورد نظر (CLB) با توجه به برنامه های استانی و مناطق مختلف کشور کانادا تغییر می یابد.

جمع بندی

مهاجرت به کانادا از روش‌ها و طرق مختلفی امکان‌پذیر است که در میان این روش‌ها می‌توان به اخذ اقامت کانادا از طریق خرید بیزینس اشاره کرد. در این روش افرادی که از سرمایه و شرایط لازم برخوردار باشند، می‌توانند یک بیزینس آماده یا بخشی از آن را خریداری کنند و پس از گذراندن دوره لازم برای دریافت اقامت خود اقدام نمایند (برنامه Owner-operator). در اینجا باید اشاره کرد که مهاجرت از طریق خرید بیزینس در کانادا فرآیند ساده‌ای نیست و باید علاوه بر داشتن سرمایه، برنامه کاری طراحی نمود و به‌طور مفصل در مورد آن تحقیق کرد. متاسفانه بسیاری از افراد به دلیل عدم دانش و آگاهی لازم دست به اقداماتی می‌زنند که زمینه ضرر و زیان و در نتیجه تباهی خود را فراهم می‌کنند. در انتها باید گفت که به منظور انجام صحیح پروسه مهاجرت در این روش و جلوگیری از وارد شدن زیان، می‌بایست به شکل گسترده در مورد آن تحقیق کرد و در این راه از مشاوران خبره نیز مشورت گرفت. موسسه مهاجرتی هلدینگ رسام با بهره‌گیری ازمشاوران و وکلای مهاجرت، کلیه امور خرید بیزینس و اخذ اقامت کانادا را برای متقاضیان این امر انجام می‌دهد.

 

به این مطلب امتیاز دهید.
[کل: 3 میانگین: 5]
به این مطلب امتیاز دهید.
[کل: 3 میانگین: 5]

تماس و مشاوره رایگان

فرم مشاوره رایگان مهاجرت

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

آخرین مقالات وبلاگ

16 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

 • مهران مولایی
  2 می 2022 8:00 ب.ظ

  چه ویژگی باید تجارتت یا همون بیزینست داشته باشه که کشور کانادا اون رو قبول کنه و بتونی اقامت بگیری

  پاسخ
  • مدیریت تایید دیدگاه ها
   5 می 2022 11:46 ق.ظ

   مهم ترین ویژگی، تاثیر مثبت بیزنس بر اقتصاد و بازار کار کاناداست.
   همکاران ما جهت ارائه مشاوره با شما در تماس خواهند بود.

   پاسخ
 • جواد شریفی
  4 می 2022 3:12 ب.ظ

  سلام و دورد با چه مقدار سرمایه در کانادا میتوان یک بیزینس راه اندازی کرد یا بتونیم یه بخش از بیزینس دیگران رو بخریم و از این طریق مهاجرت کنیم

  پاسخ
 • سارینا سپهری فر
  6 می 2022 10:28 ب.ظ

  من خیلی از موسسه هارو بررسی کردم برای اخذ ویزا و….بهترین این موسسات واقعا هلدینگ رسام بود که با دقت بهم کمک کرد

  پاسخ
 • سیما مردان لو
  12 می 2022 11:16 ق.ظ

  سلام موسسه شما راجع نحوه چگونگی راه انداختن بیزینس هم میتونه به ما کمک کنه

  پاسخ
 • نادر اخوندی
  14 می 2022 1:32 ب.ظ

  سلام مطالب فوق رو خوندم خیلی برام ارزشمند بود مقالتون کلی راهنمایی شدم برای اخذ ویزا کانادا حتما به شرکتتون میام

  پاسخ
 • مینو باقری
  26 می 2022 12:03 ب.ظ

  برای اینکه چه بیزینسی رو برای کارم انتخاب کنم از هلدینگ رسام کمک گرفتم که عالی بود و نتیجه گرفتم

  پاسخ
 • حسن اروجلو
  28 می 2022 12:12 ب.ظ

  سلام من از طریق بیزینس مهاجرت به کانادام رو انجام دادم واین موضوع رو مدیون موسسه هلدینگ رسام هستم که خیلی خیلی به من کمک کردن ممنون

  پاسخ
  • مدیریت تایید دیدگاه ها
   30 می 2022 2:21 ب.ظ

   باعث افتخار ماست که مجموعه ما را به عنوان همراه مهاجرتی خود انتخاب کردید

   پاسخ
 • سعید برزگر
  30 می 2022 10:42 ق.ظ

  سلام من خیلی درگیر خرید بیزینس تو کانادا و رفتن بود متاسفانه موقعیتشو داشتم ولی راهشو نمیدوستم با شرکت شما اشنا شدم و بهترین راه و مشاوره گرفتم

  پاسخ
  • مدیریت تایید دیدگاه ها
   30 می 2022 2:07 ب.ظ

   خوشحالیم که به تصمیم گیری بهتر شما کمک کرده ایم

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

× مشاوره آنلاین