مهاجرت به کانادا از طریق خرید بیزینس

مهاجرت به کانادا از طریق خرید بیزینس

مهاجرت تجاری به کانادا از طریق خرید بیزینس که از برنامه های Business Immigration هست، از جمله گزینه های موجود جهت دریافت اقامت کشور کانادا برای کسانی است که می خواهند تجارتی در کانادا داشته باشند.

در واقع کشور کانادا زمینه مناسبی را برای رشد و پیشرفت افراد کارآفرین به منظور نزدیک شدن به برندهای بزرگ جهانی آماده کرده است. به دلیل پایین بودن میزان مالیات و هزینه های تجارت در کشور کانادا، درصد رشد اقتصادی بالا بوده و صاحبان کسب و کار از فعالیت خود رضایت کامل دارند. کشور کانادا علاوه بر ایجاد فضای مناسب برای تحقیق و نوآوری و بسترسازی جهت روند رو به رشد تجارت، محیط و شیوه های زندگی با کیفیت بسیار عالی را نیز برای کارآفرینان فراهم می نماید.

از مهم ترین عوامل در جذب کارآفرین در یک کشور، آسانی انجام امور و سرعت در روند اداری شروع کسب و کار می باشد که با توجه به رتبه خوب کشور کانادا یعنی متوسط 14 در سال 2019، می توان به این نکته پی برد که کارآفرینان روند بسیار خوبی را در این کشور دارند.

خرید بیزینس در کانادا
خرید بیزینس در کانادا

مزایای خرید بیزینس در کانادا و مهاجرت به کانادا از طریق خرید بیزینس

از مهمترین مزایای خرید بیزینس در کانادا می توان به اجازه کار یا (Work Permit) که از طریق خرید بیزینس برای شما به وجود می آید، اشاره کرد. در حالت کلی اخذ مجوز کار کانادا به آسانی امکانپذیر نمی باشد و فرد باید در ابتدا پیشنهاد کاری یا جاب آفر از یک کارفرما دریافت و پس از دریافت تأییدیه های مورد نیاز از اداره کار کشور کانادا جهت دریافت اقامت اقدام نماید ولی با خرید یک بیزینس در کشور کانادا، فرد علاوه بر         راه اندازی یک تجارت در کشور کانادا و دسترسی به بازارهای جهانی نیازی به جاب آفر نیز ندارد، زیرا در این روش خود شخص به عنوان صاحب و مجری بیزنس یا کسب و کار معرفی می گردد. با توجه به مواردی که گفته شد، مزایای استفاده از این روش به صورت زیر می باشد.

 • دسترسی آسان به بازارهای کشور کانادا
 • دسترسی آسان به بازارهای جهانی
 • اخذ ویزای کاری کانادا برای فرد متقاضی
 • اخذ ویزای باز کاری برای همسر و اقامت همراه با اجازه تحصیل و کار برای فرزندان
 • اجازه تحصیل و کار برای کلیه اعضای خانواده متقاضی
 • –          اخذ اقامت کانادا برای فرد متقاضی و خانواده
 • کسب درآمد ارزی در کوتاه ترین زمان پس از خرید تجارت
 • عدم وجود محدودیت استانی و منطقه ای کشور کانادا در این روش مهاجرتی
 • سریع ترین روش مهاجرتی به کشور کانادا
 • امکان افتتاح حساب شخصی و شرکتی در کشور کانادا
 • سودآوری بیزینس در کانادا
خرید بیزینس در کانادا
خرید بیزینس در کانادا

شرایط خرید بیزینس و راه‌اندازی کسب و کار در کانادا

 • حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز (دیپلم)
 • سابقه کاری و مدیریتی
 • داشتن طرح و راه اندازی کسب و کار و یا خرید بیش از نیمی از یک بیزینس فعال
 • لزوم داشتن حداقل نمره مدرک زبان
 • کسب امتیاز با بازدید از محل کسب و کار جدید یا محل بیزینس
 • طرح و آماده سازی طرح تجاری (بیزینس پلن)
 • داشتن توانایی مالی لازم
 •  اخذ تأییدیه دولت کانادا LMIA جهت دریافت مجوز کار (این مرحله توسط هلدینگ رسام انجام می گردد.)

پاسخ به سوالات متداول شما متقاضیان عزیز در مورد مهاجرت به کانادا از طریق خرید بیزنس و سرمایه گذاری

مراحل خرید بیزینس چگونه است؟

برای شروع پرونده مهاجرت به کانادا از طریق خرید بیزینس در ابتدا شرایط متقاضی باید به صورت کامل توسط کارشناسان هلدینگ رسام بررسی گردد، سپس با توجه به شرایط متقاضی مالی، تحصیلی و سابقه کاری اقدامات لازم جهت معرفی بیزینس توسط هلدینگ رسام انجام می گردد.

چگونه می‌توان بیزینسی را برای شروع کار انتخاب کرد؟

با توجه به اینکه خرید بیزنس و راه اندازی کسب و کار در حالت کلی نیز مستلزم صرف زمان، یادگیری و انجام بررسی های همه جانبه است، گذاشتن وقت کافی، تلاش جهت پیدا کردن بیزنس و داشتن مطالعه در مورد نحوه انجام بیزنس و قوانین کاری در کشور کانادا امری غیر قابل اجتناب هست. به همین دلیل بهتر است برای انجام این کار از تجارب هلدینگ رسام استفاده نموده و جهت دریافت مشاوره با کارشناسان هلدینگ رسام تماس گرفته شود.

حداقل سرمایه مورد نیاز برای مهاجرت به کانادا از طریق خرید بیزینس چه مبلغی است؟

پیشنهاد ما به متقاضیان داشتن سرمایه ای معادل 300,000 دلار است. با این حال برای شروع پرونده خرید بیزینس و مهاجرت به کانادا بهتر است با مشاوران هلدینگ رسام تماس بگیرید.

آیا خرید فرانچایز یا نمایندگی در کشور کانادا منجر به اخذ اقامت کانادا می شود؟

خیر، برای سرمایه گذاری و خرید فرانچایزها ابتدا باید اقامت کشور کانادا را داشته باشید.

آیا با خرید ملک می توان اقامت کانادا را دریافت نمود؟

خیر، خرید ملک از روش های اخذ اقامت کشور کانادا نیست. با این حال چنانچه قصد خرید ملک در کانادا را دارید، کارشناسان هلدینگ رسام در کشور کانادا می توانند در پرونده خرید ملک در کشور کانادا شما را همراهی نمایند.

آیا برای مهاجرت به کانادا از طریق خرید بیزینس، مدرک زبان لازم هست؟

در کلیه روش های اقامتی کشور کانادا مدرک زبان دارای امتیاز است. میزان امتیاز و نمره مورد نظر (CLB) با توجه به برنامه های استانی و مناطق مختلف کشور کانادا تغییر می یابد.

خرید بیزینس آماده در کانادا
خرید بیزینس آماده در کانادا

هلدینگ رسام با داشتن سالها سابقه در زمینه امور مهاجرت، اقامت و سرمایه‌گذاری در کانادا و کشورهای اروپایی، به عنوان مشاور متقاضیان محترم فعالیت می‌نماید و در صورت تمایل به دریافت اطلاعات و مشاوره می‌توانید از طریق فرم ارزیابی یا تماس با دفاتر این هلدینگ با مشاوران ما ارتباط برقرار نمایید تا برای شروع پرونده تجاری و مهاجرتی خود اطلاعات کافی در اختیار داشته باشید.

اگر مقاله برای شما مفید بود، لطفا به آن 5 ستاره دهید.
[کل: 13 میانگین: 4.7]
0 ارسال دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments