مهاجرت به انگلستان

برای اغلب افراد در سراسر دنیا، انگلستان کشوری است که کیفیت زندگی بالایی دارد. به همین دلیل اغلب افراد تمایل دارند به این کشور توسعه یافته و سطح یک جهان مهاجرت کنند. اما آیا امکان مهاجرت به انگلستان برای همه فراهم است؟ از چه طریقی می‌توانیم به انگلیس مهاجرت کنیم؟

برای جواب به این سوالات پیشنهاد می‌کنیم که این مطلب از هلدینگ رسام را مطالعه کنید. هلدینگ مهاجرتی رسام یکی از بهترین و موفق‌ترین موسسات مهاجرت ایران در سطح جهان است. میزان موفقیت این موسسه را می‌توان از درصد موفقیت پرونده‌های دریافتی آن که به 97 درصد می‌رسد تشخیص داد. با ما همراه باشید.

مهاجرت به انگلستان

راه های مهاجرت به انگلستان؛ آیا انگلیس مهاجر می‌پذیرد؟

انگلستان نیز مانند سایر کشورهای در حال توسعه درهای خود را به سوی سرمایه‌گذاری‌های مالی پر رونق، نیروی کار ماهر، دانشجویان نخبه و افراد فعال باز گذاشته است. کافی است که ثابت کنید برای انگلیس فایده اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی دارید.

در این حالت می‌توان گفت که دریافت ویزا و مهاجرت به انگلستان برای افرادی که شرایط لازم را دارند راحت است. در حالت کلی با روش‌های زیر می‌توان به انگلیس مهاجرت کرد:

در ادامه با ما همراه باشید تا برخی از روش‌های مختلف مهاجرت به انگلستان آشنا شویم. در صورت تمایل نیز می‌توانید با کارشناسان مجموعه مهاجرتی رسام مشورت کرده و با توجه به شرایط خود از آن‌ها راهنمایی بگیرید.

مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل برای دانشجویان

چند دانشگاه انگلیس جزو برترین مراکز تحصیلی در سطح دنیا به شمار می‌روند. به عنوان مثال می‌توانیم به دانشگاه آکسفورد، کمبریج و کالج لندن اشاره کنیم. برای دریافت ویزا و مهاجرت تحصیلی به انگلستان باید در یکی از دانشگاه‌های این کشور پذیرفته شوید. پذیرش با توجه به سن دانشجو به دو دسته Tier4 General  برای افراد بالای 17.5 سال و Tier4 Child برای دانشجویان زیر 17.5 سال تقسیم می‌شود.

در صورتی که بتوانید از دانشگاه مدنظر خود پذیرش دریافت کنید، نامه‌ای تحت عنوان CAS  (Confirmation of Acceptance for Studies) با اعتبار 6 ماهه برای شما ارسال خواهد شد. این نامه را باید همراه با مدارک خود به سفارت انگلیس تحویل دهید تا برای شما ویزا صادر کنند.

توجه داشته باشید که ارائه نامه CAS و مدارک تحصیلی و شناسایی تنها برای دریافت ویزا کافی نیست. بلکه متقاضی باید امتیاز لازم در برنامه مهاجرتی را کسب کند. پس برای دریافت ویزا باید امتیاز خود را به حد نصاب خواسته شده برسانید. به عنوان مثال امتیاز لازم برای ویزای تحصیلی افراد بالای 17.5 سال 70 امتیاز و برای افراد زیر 17.5 سال 60 است.

امکاناتی که انگلیس به دانشجویان مهاجر می‌دهد

کشور انگلیس برنامه‌ها و دوره‌های خاصی برای دانشجویان مهاجر در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد تنظیم کرده است. در این دوره‌ها دانشجویان امکان کار و تحصیل را با هم دارند. به این صورت که دانشجویان کارشناسی 3 سال تحصیل و 1 سال کار می‌کنند. اما دانشجویان کارشناسی ارشد 1 سال تحصیل و 1 سال کار خواهند کرد. در مواردی علاوه بر پرداخت حقوق، دانشجو شهریه دانشگاه پرداخت نمی‌کند. برای اطلاع از این قوانین و دیگر مزایا هر کدام از دانشگاه‌های انگلیس، با مشاورین با تجربه رسام مشورت کنید.

برخی از هزینه‌ها، شرایط و مدارک لازم برای مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیلی در مقطع کارشناسی به صورت زیر است:

 • طول دوره تحصیل: 3 تا 4 سال
 • اجازه کار در زمان تحصیل: هفته‌ای 10 تا 30 ساعت
 • مدرک زبان: آیلتس 5.5 تا 7
 • شهریه دانشگاه: از 11 تا 25 هزار پوند
 • اقامت پس از اتمام تحصیل: حدود 4 تا 6 ماه
 • سوابق تحصیلی: زیر نمرات، مدرک دیپلم تا دانشگاه

مدارک دیگری مانند گواهی عدم سوء پیشینه، بیمه و نامه تمکن مالی جزو مدارک عادی و عمومی به شمار می‌روند. برای اطلاع از ریز مدارک، شرایط و دانشگاه‌های پذیرنده رشته خود، با مشاورین رسام در ارتباط باشید.

بهترین رشته‌ها برای مهاجرت به انگلستان کدامند؟

دانشگاه‌های مختلف انگلیس برای رشته‌های متنوعی دانشجو می‌پذیرند. از محبوب‌ترین رشته‌های تحصیلی برای مهاجرت به انگلیس می‌توانیم به نمونه‌های زیر اشاره کنیم:

 • رشته‌های مدیریت در حوزه کسب و کار، مهمانداری، گردشگری و مالی
 • علوم پزشکی به ویژه رشته‌های داندان پزشکی، بینایی سنجی و فیزیوتراپی
 • بازرگانی
 • تربیت بدنی
 • بهداشت و پیشگیری
 • طراحی در رشته‌های مد، انیمیشن، بازی‌های رایانه‌ای و تصویر سازی
 • کامپیوتر مانند هوش مصنوعی، مهندسی نرم افزار و برنامه نویسی
 • حقوق
 • روانشناسی و پرستاری

البته دانشگاه‌های انگلستان در رشته‌ها و حوزه‌های دیگر نیز دانشجو می‌پذیرند.

ارزیابی شرایط مهاجرت شما

موسسه مهاجرتی هلدینگ رسام از ابتدای فرآیند مهاجرت تا رسیدن به مقصد همراه شماست.

مهاجرت به انگلستان از طریق کار در این کشور

این کشور هر ساله لیستی از نیروی کار متخصص مورد نیاز خود را در زمینه‌های مختلف را منتشر می‌کند. مهاجرین واجد شرایط می‌توانند با دعوت نامه رسمی کارفرمای انگلیسی خود برای ویزای کاری اقدام کنند. توجه داشته باشید که Tier 2 نام ویزایی است که افراد متقاضی کار در انگلستان باید دریافت کنند.

نکته مهم این است که هر شخصی با تحصیلات دانشگاهی و تجربه کاری بالا می‌تواند برای ورود به بازار کار انگلیس درخواست دهد. البته داشتن یکسری شرایط و مدارک، گرفتن امتیازات بالا را برای دریافت ویزا راحت‌تر خواهد کرد.

همچنین باید اشاره کنیم که انواع مختلفی ویزای کاری وجود دارد که هر کدام از آن‌ها مدت اعتبار و مزایای خاصی دارند که با توجه به شرایط افراد و نوع حرفه و شغل آن‌ها متفاوت است. برخی از مهم‌ترین نمونه‌های ویزای کاری انگلستان عبارتند از:

نوع ویزا مناسب برای مدت اعتبار ویزا
ویزای کاری بلند مدت یا Tier2 مشاغل عمومی

خدمات درمانی و سلامتی

مبلغین دینی

ورزشکاران

3 تا 5 سال
ویزای کاری کوتاه مدت Tier5 مشاغل موقت یا داوطلبانه

خلاقیت و ورزش

برنامه‌های دولتی و بین‌المللی

مذهبی

نیروی کار فصلی

1 تا 2 سال
ویزای نوآوری بریتانیا یا Tier 1 طرح‌ها و کسب و کارهای نوآورانه با سرمایه حدود 500 هزار پوند 3 سال
ویزای استعداد جهانی  Tier1 افراد با استعداد و برجسته در سطح جهانی یا مورد حمایت سازمان پژوهش و نوآوری بریتانیا 1 تا 5 سال
ویزای استارتاپ  Tier1 افرادی که قصد تاسیس کسب و کاری جدید در حوزه‌های مختلف را داشته باشند (نیاز به سرمایه ندارد). 2 سال

توجه داشته باشید که شرایط و مدارک لازم برای دریافت ویزای کاری با توجه به نوع آن متفاوت است. اما در حالت کلی شرایط زیر برای افرادی که از طریق برنامه جاب آفر یا اسکیل ورکر (افرادی که پیشنهاد کار از کارفرمایی انگلیسی داشته باشند) می‌خواهند به انگلیس مهاجرت کنند نیاز است:

 • مدرک زبان آیلتس بین 4 تا 5
 • تمکن مالی 1270 پوند
 • دریافت حداقل امتیاز 70

برای اطلاع از ریز شرایط و مدارک لازم جهت ثبت درخواست ویزا کاری و مهاجرت به انگلستان با موسسات مهاجرتی مشورت کنید.

مهاجرت به انگلستان از طریق استارت آپ

ویزای استارتاپ انگلستان برای کارآفرینان جدید که برای اولین بار می‌خواهند کسب و کاری در این کشور راه اندازی کنند صادر می‌شود. برای اخذ این ویزا نیازی نیست که فارغ‌التحصیل دانشگاه‌های انگلیس باشید یا سرمایه اولیه را تامین کنید. ویزای استارتاپ انگلیس به طرح تجاری نوآورانه، قابل اجرا و دقیق شما تعلق می‌گیرد.

طبق آخرین قوانین صادر شده در 13 آوریل 2023، تنها افرادی می‌توانند ویزای استارتاپ را دریافت کنند که تاییدیه راه‌اندازی معتبر قبل از تاریخ 13 آوریت 2023 را داشته باشند. از 13 ژوئیه 2023 به بعد مسیر ویزای استارتاپ برای درخواست‌های جدید تا اطلاع ثانوی بسته است. افراد واجد شرایط می‌توانند ویزای اسکیل ورکر یا  Innovator Founder را دریافت کنند.

شرایط اخذ ویزای استارتاپ انگلیس

در حالت کلی ویزای استارتاپ 2 سال اعتبار دارد و با استفاده از آن متقاضی نمی‌تواند به صورت مستقیم درخواست اقامت دائم را دریافت کند. اما در صورت دارا بودن شرایط لازم، متقاضی این امکان را دارد که درخواست ویزای خود را برای 3 سال تمدید کند. شرایط لازم برای دریافت ویزای استارتاپ انگلیس به صورت زیر است:

جدول شرایط مهاجرت به انگلستان از طریق استارتاپ
حداقل سن متقاضی 18 سال عدم تجربه تجارت در انگلستان تاییدیه ایده کسب و کار از نهادهای تایید کننده بریتانیا با تاریخ اعتبار
تعهد برای انجام طرح تجاری خود مدرک زبان انگلیسی آیلتس بالای 5.5 مدارک تمکن مالی حداقل 1270 پوند (در صورت همراهی همسر به این مبلغ 285 پوند اضافه خواهد شد)

خوبی پذیرش و دریافت ویزای استارتاپ انگلیس این است که متقاضی لازم به تامین بودجه مورد نیاز طرح خود نیست.

ارزیابی شرایط مهاجرت شما

موسسه مهاجرتی هلدینگ رسام از ابتدای فرآیند مهاجرت تا رسیدن به مقصد همراه شماست.

مهاجرت به انگلیس از طریق سرمایه گذاری

ویزای سرمایه‌گذاری انگلیس تنها به متقاضیانی داده می‌شود که ارزش دارای خالص آن‌ها بالا باشد. دریافت این ویزا کمی سخت است اما در صورت اخذ آن شرایط ویژه‌ای برای متقاضی فراهم خواهد شد. به عنوان مثال دارندگان ویزای سرمایه گذاری اجازه کار، تحصیل و شرکت در فعالیت‌های تجاری انگلستان را دارند. همچنین می‌توانند خانواده خود را به راحتی با خود به انگلیس ببرند. مهم‌ترین امکان داده شده به این افراد، دریافت اقامت دائم بعد از یک دوره 5 ساله در انگلستان است.

شرایط لازم برای مهاجرت به انگلستان با سرمایه گذاری در این کشور:

 • ارائه مدارک مالی حداقل 2 میلیون پوندی
 • نگهداری پول در موسسه مالی معتبر
 • قابلیت انتقال آزادانه پول به انگلستان
 • باز کردن حساب بانکی در یک بانک تحت نظارت بریتانیا
 • عدم سوء سابقه کیفری برای خود و اعضای خانواده
 • نیازی به مدرک زبان نیست.

یکسری شرایط خاص نیز وجود دارد که با توجه به وجه سرمایه‌گذاری و شرایط متقاضی متفاوت است. برای اطلاع از این اطلاعات بهتر است با وکلای مهاجرتی هلدینگ رسام مشورت کنید.

گفتنی است که متاسفانه طبق اطلاعیه داده شده در سایت اداره مهاجرت انگلستان، این مسیر برای متقاضیان جدید تا اطلاع ثانوی بسته است. البته افرادی که از قبل این مجوز را دریافت کرده‌اند، می‌توانند روند مراحل اداری خود را ادامه دهند. همچنین افراد دارای مجوز امکان تمدید درخواست یا اقامت نامحدود را دارند.

آیا امکان دریافت ویزا با تاسیس شعبه شرکت در انگلستان وجود دارد؟

متاسفانه باید بگوییم که این روش مهاجرتی در انگلستان دیگر بسته شده است. در این حالت مدیران ارشد یا کارمندان عالی رتبه و نیروی کار ماهر شرکت‌های بین‌المللی برای تاسیس شعبه جدید کسب و کار خود در بریتانیا باید راهکار دیگری را پیش بگیرند. این دسته از افراد در صورت داشتن شرایط لازم می‌توانند ویزای کاری جهانی (UK Expansion Worker) را دریافت کنند.

آیا مهاجرت به انگلیس از طریق تمکن مالی امکان پذیر است؟

ارائه مدارک تمکن مالی برای سپری کردن زندگی خود و همراهانتان (همسر و فرزندان) در اغلب طرح‌های مهاجرتی نیاز است. اما سوالی که ذهن را درگیر می‌کند این است که آیا با نشان دادن تمکن مالی می‌توان اقامت انگلیس را به دست آورد؟ در جواب به این سوال باید گفت که متقاضیان دارای شرایط مالی مناسب می‌توانند از برنامه‌های سرمایه گذاری در انگلیس، تاسیس استارتاپ یا ثبت شرکت استفاده کنند.

تمکن مالی برای اقامت در انگلستان در طرح‌های مختلف به صورت زیر است:

 • سرمایه گذاری: بالای 2 میلیون پوند
 • ویزای کاری: 1270 پوند در ماه
 • تحصیلی: 7200 تا 9000 پوند در سال

البته در برنامه‌های خاصی امکان افزایش مبلغ سرمایه‌گذاری برای دریافت سریع‌تری اقامت دائم وجود دارد. به عنوان مثال با سرمایه‌گذاری 10 میلیون پوند، متقاضیان می‌توانند اقامت دائم خود را در 2 سال دریافت کنند. برای اطلاع از باز بودن این مسیر مهاجرتی با کارشناسان رسام صحبت کنید.

مهاجرت به انگلستان از طریق ازدواج با فرد دارای تابعیت این کشور

یکی از ساده‌ترین راه‌های مهاجرت به انگلستان و هر کشور دیگری، ازدواج با شهروند دارای تابعیت آن کشور است. ویزای همسر (SPOUSE VISA) برای شریک یا همسر شهروندان بریتانیایی، ایرلندی، افراد دارای اقامت این کشور با ویزای کاری یا پناهندگی و دیگر طرح‌های بشر دوستانه صادر می‌شود.

شرایط لازم برای دریافت ویزای ازدواج و مهاجرت به انگلیس

شریک زندگی شما باید بریتانیایی یا ایرلندی باشد یا در بریتانیا مستقر شده باشد.

شما و شریک زندگیتان قصد داشته باشید که به طور دائم با هم در بریتانیا زندگی کنید.

پایدار بودن و اثبات ازدواج واقعی

مناسب بودن سلامت روانی همسر و تمکن مالی

ملاقات شخصی و حضوری طرفین

ازدواج قانونی که در بریتانیا به رسمیت شناخته شده باشد.

سن بالای 18 سال برای هر دو طرف

تامین محل اقامت برای زندگی

توانایی صحبت و درک زبان انگلیسی

در صورتی که قصد دارید از طریق ازدواج به انگلستان مهاجرت کنید، بهتر است با وکلای مهاجرتی مشورت کنید. با این کار از قوانین خاص و شرایطی که در پیش دارید مطلع خواهید شد.

مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل فرزند

صورت تحصیل فرزند خود در کشوری مانند انگلیس، می‌توانید با ویزای توریستی به آنجا سفر کرده و مدتی نزد او بمانید. البته ویزای دیگری به والدین دارای محصل در انگلیس داده می‌شود که به آن ویزای گاردین شیپ می‌گویند. این ویزا برای والدینی است که کودک زیر 12 سال خود را برای تحصیل به انگلیس فرستاده‌اند. در این شرایط یکی از والدین می‌تواند کودک را همراهی کند.

ویزای گاردین شیپ 12 ماه اعتبار دارد، اما در این مدت شخص اجازه کار در انگلیس را نخواهد داشت. همچنین تمدید این ویزا برای مدت طولانی در صورتی امکان پذیر است که کودک در آن زمان همچنان زیر 12 سال باشد.

ارزیابی شرایط مهاجرت شما

موسسه مهاجرتی هلدینگ رسام از ابتدای فرآیند مهاجرت تا رسیدن به مقصد همراه شماست.

مهاجرت به انگلستان از طریق دعوت نامه دوستانه، کاری یا سرمایه‌گذاری

یکی از بهترین روش‌ها برای دریافت سریع ویزا، داشتن دعوتنامه معتبر از شهروند واجد شرایط انگلیسی است. فرقی ندارد می‌خواهید از چه روشی برای مهاجرت استفاده کنید، داشتن دعوت نامه کاری، تحصیلی یا سرمایه‌گذاری یک امتیاز خوب برای شما به شمار می‌رود. البته دعوتنامه‌ای پیش افسر اداره مهاجرت انگلستان ارزش دارد که فرستنده آن شرایط زیر را داشته باشد:

 • شهروند یا مقیم دائم و قانونی انگلیس باشد.
 • از دوستان نزدیک یا خویشاوند متقاضی باشد.
 • محل سکونت ثابت در انگلیس داشته باشد.

در این حالت دعوت نامه ارسالی جزو مدارک شما قرار گرفته و امتیاز شما را بالا خواهد برد.

راحت ترین راه مهاجرت به انگلستان با توجه به روش‌های گفته شده

شرایط هر شخص تعیین کننده مسیر او برای مهاجرت است. با توجه به شرایط هر برنامه مهاجرتی، میزان تحصیلات، تجربه کاری، سرمایه و تمکن مالی افراد تاثیر مستقیمی در روند مهاجرت آن‌ها خواهد داشت. به عنوان مثال شخصی که از نظر مالی تامین است، کافی است مدارک ارزش دارایی خالص خود را نشان دهد تا اقامت و ویزای هر کشوری که می‌خواهد را دریافت کند.

آن دسته از افرادی که به دلیل شرایط مالی تمایل به مهاجرت به انگلستان را دارند باید با توجه به وضعیت تحصیلی، تجربه کاری و برنامه‌های که دارند، مسیر مهاجرتی خود را انتخاب کنند. به عنوان مثال افراد دارای تحصیلات عالی در رشته‌های پزشکی و سلامت می‌توانند جاب آفر از بیمارستان‌های معتبر انگلیس دریافت کنند. البته تخصص‌های فنی و مهندسی نیز در انگلستان خواهان زیادی دارند.

در حالت کلی باید بگوییم که یکی از راحت‌ترین راه‌های مهاجرت به انگلیس، دریافت ویزای تحصیلی است. گرفتن پذیرش از یکی از دانشگاه‌های این کشور، مسیر تحصیلی، کاری و اقامت شما را در انگلیس و سایر کشورهای اروپایی باز خواهد کرد.

مهم‌ترین مدارک لازم برای مهاجرت به انگلستان چیست؟

مدارک لازم برای مهاجرت انگلیس درست مانند شرایط، به نوع مسیری که برای اقامت در این کشور انتخاب کرده‌اید بستگی خواهد داشت. اما مدارک عمومی که در تمامی طرح‌ها مورد نیاز هستند عبارتند از:

 • مدارک شناسایی و پاسپورت با حداقل اعتبار 6 ماهه
 • نامه تمکن مالی
 • گواهی سوء پیشینه
 • مدرک زبان
 • گواهی سلامت پزشکی
 • مدارک ازدواج و فرزندان (یا طلاق)
 • سوابق تحصیلی و کاری
 • ارائه بیمه معتبر

ترجمه رسمی تمام این مدارک لازم است.

شرایط لازم برای مهاجرت به انگلستان چیست؟

شرایط لازم برای مهاجرت به انگلیس با توجه به نوع برنامه و مسیری که انتخاب کرده‌اید کمی متفاوت است. اما در حالت کلی یکسری شرایط کلی در اغلب طرح‌ها وجود دارد که متقاضیان باید آن را دارا باشند. این شرایط عبارتند از:

 • مدرک زبان
 • تمکن مالی مناسب
 • سن

گفتنی است که در برنامه اسکیل ورکر متقاضی باید مدارک تحصیلی، سابقه کاری و تجربه‌های حرفه‌ای خود را ارائه دهد.

حداقل نمره آیلتس برای مهاجرت به انگلستان چند است؟

با توجه به نوع ویزایی که درخواست داده‌اید، مهارت زبان انگلیسی شما متفاوت است. اما در حالت کلی برای اغلب ویزاها نمره آیلتس 6 تا 7 مناسب خواهد بود. البته در برخی از برنامه‌های مهاجرتی مانند سرمایه‌گذاری مالی و کلان، متقاضی نیازی به داشتن مهارت زبان ندارد. اما در برنامه‌های دیگر مانند تحصیلی و کاری داشتن درک زبان انگلیسی و صحبت به این زبان نیاز است.

مزایا و معایب مهاجرت به انگلستان را بدانید و بعد تصمیم بگیرید

هر کشوری با توجه به شرایط اقتصادی، فرهنگی، آموزشی و حتی آب و هوایی مزایا و معایبی برای شهروندان خود دارد. اما وقتی قرار است با توجه به شرایط خود از بین کشورهای مختلف یکی را انتخاب کنیم، بهتر است مزایا و معایب آن را برای مهاجرین بدانیم. زیرا شرایط زندگی مهاجرین در هر کشوری با شرایط شهروندان مقیم و دارای تابعیت آن کشور کمی متفاوت است.

مهم‌ترین مزایا مهاجرت به انگلستان

مهاجرپذیر و دارای تنوع فرهنگی بالا

اقتصادی فعال و داشتن موقعیت شغلی مناسب برای شهروندان دارای مهارت

دسترسی به اتحادیه اروپا و بهترین و با کیفیت‌ترین خدمات رفاهی، گردشگری و تفریحی

دریافت ویزای شینگن و راحتی در سفر به دیگر کشورهای اروپایی و عضو شینگن

دسترسی به باکیفیت‌ترین محصول خوراکی، پوشاک و زیبایی با قیمت مناسب

سیستم آموزشی رایگان

سیستم درمانی و بهداشتی قوی، در دسترس با هزینه مناسب

دسترسی به راحت به مهمترین رویدادهای هنری، فرهنگی و ورزشی سطح جهان

قابلیت ارتباط با تجارت جهانی و ارتقای سطح کاری و تحصیلی خود

معایب مهاجرت به انگلستان

قوانین سختگیرانه برای پذیرش ایرانیان

بالا بودن هزینه‌های زندگی

رقابت در کسب موقعیت‌های شغلی

در صورتی که با رزومه کاری یا تحصیلی پربار قصد مهاجرت به انگلیس را دارید، شرایط زندگی خوبی در این کشور خواهید داشت.

هزینه های لازم برای مهاجرت به انگلستان

میزان هزینه‌های مهاجرت به انگلیس به نوع روشی که می‌خواهید به این کشور مراجعه کنید بستگی خواهد داشت. اما یکسری هزینه‌های عمومی وجود دارد که افراد باید از قبل آن را تهیه کنند تا در روند دریافت ویزا دچار مشکل نشوند. در ادامه مهمترین هزینه‌های لازم برای مهاجرت به انگلستان در روش‌های مختلف را معرفی خواهیم کرد. البته این هزینه‌ها میانگین و تقریبی است.

 • ویزای اسکیل ورکر: 625 پوند
 • استارتاپ: 378 حدود پوند
 • کارآفرینی: 1292 حدود پوند
 • سرمایه گذاری: 1638 حدود پوند
 • ویزای تحصیلی Tier4 General و Tier4 child: حدود 363 پوند
 • ویزای توریستی: 100 حدود پوند
 • ویزای ازدواج: 1538 حدود پوند

به این هزینه‌ها، هزینه‌های ترجمه رسمی مدارک، هزینه بلیط سفر، مخارج زندگی و تامین مسکن را نیز اضافه کنید.

مهاجرت به انگلیس بهتر است یا کانادا؟

اینکه مهاجرت به صورت تحصیلی، کاری یا اقامت دائم در کانادا بهتر است یا انگلیس به شرایط و سلیقه افراد بستگی خواهد داشت. کانادا نیز مانند انگلستان جزو کشورهای دارای سطح رفاه اجتماعی و کیفیتی بالا قرار دارد. اما در حالی کلی اگر بخواهیم در نظر بگیریم، روند مهاجرت به کانادا نسبت به انگلیس ساده‌تر است. همچنین هزینه‌های زندگی و مهاجرتی به این کشور نسبت به انگلیس کمتر خواهد بود. اما افرادی که می‌خواهند بالاترین سطح کیفیت زندگی را دریافت کنند، از بین انگلستان و کانادا، انگلیس را انتخاب می‌کنند. زیرا این کشور اروپایی به دلیل تاریخ، فرهنگ و اقتصاد قوی‌تر و باسابقه‌تر، جزو 5 کشور اول جهان به شمار می‌رود.

با هلدینگ رسام به راحتی مسیر مهاجرت به انگلستان را پیش ببرید

دریافت اقامت و ویزای انگلستان به دلیل قوانین خاص کمی سخت است. همچنین برنامه‌های مهاجرتی این کشور روند اداری، شرایط و مدارک خاصی نیاز دارند که برای دریافت اقامت کشورهای دیگر نیازی نیست. به همین دلیل مهم است که برای ارسال درخواست ویزای خود و جلوگیری از رد شدن آن به دلیل عدم آشنایی یا اطلاع از قوانین، با مشاورین متخصص در این زمینه مشورت کنید.

هلدینگ رسام یکی از بهترین موسسات مهاجرتی ایرانی فعال و با 97 درصد موفقیت در پرونده‌های کاریی است. این هلدینگ مهاجرتی توسط دکتر مهدی نصیری، فارغ‌التحصیل حقوق بین‌الملل از دانشگاه برلین تاسیس شده است. این موسسه با سابقه کاری بالا، تسلط کامل بر قوانین مهاجرتی و بروز بودن اطلاعات، شما را در روند مهاجرت همراهی خواهد کرد. کافی است شرایط خود را برای کارشناسان رسام شرح دهید و مدارک خود را به آن‌ها بسپارید. در کوتاه‌ترین زمان ممکن مراحل اداری درخواست شما طی شده و ویزای خود را دریافت خواهید کرد.

برای ارتباط با مشاورین رسام از روش‌های زیر استفاده کنید:

هلدینگ رسام با سال‌ها تجربه، تمام موانع و مشکلات پیش روی شما در مسیر مهاجرت به انگلستان را شرح می‌دهد. سپس راهکارهای کامل برای رد شدن از این موانع را به شما پیشنهاد خواهند داد.

سؤال دیگری در مورد مهاجرت به انگلستان دارید؟

در این نوشته سعی کردیم به تمام سؤالات شما در رابطه مهاجرت به کشور انگلستان پاسخ دهیم. هلدینگ رسام با چندین سال سابقه کاری در حوزه مهاجرت از کشورهای مختلف، به راحتی شما را برای دریافت ویزای انگلستان یاری می‌کند. اگر همچنان در این مورد سؤال دارید، با مشاوران ما در ارتباط باشند تا شما را راهنمایی کنند.

× مشاوره آنلاین