مهاجرت به کانادا از طریق کارآفرینی استانی

فهرست مطالب

مهاجرت به کانادا از طریق کارآفرینی استانی

مهاجرت به کانادا از طریق کارآفرینی استانی یکی از روشهای دریافت اقامت کانادا برای تجار و مدیران دارای سابقه مدیریت و سرمایه می باشد. این برنامه‌ها به دلیل توسعه اقتصادی و اشتغال‌زایی در کانادا و جذب سرمایه به وجود آمده‌اند. در این بخش، بهترین برنامه‌های مهاجرت به کانادا از طریق کارآفرینی استانی  که می‌توانند متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه‌گذاری را برای برنامه‌های استانی خود (PNP) نامزد نمایند، معرفی شده‌اند.

برنامه مهاجرت کارآفرینی کانادا از برنامه های استانی کانادا می‌باشد. این یعنی متقاضیان جهت تشکیل پرونده باید از طریق اداره مهاجرت استان انتخابی خود اقدام کنند. بطور کلی در تمام روشهای مهاجرت کارآفرینی استانی، متقاضیان این روش با تعهد به سرمایه‌گذاری جهت تأسیس یک کسب و کار در استان مربوطه در کانادا می توانند برای خود و تمام خانواده خود ویزای کانادا را اخذ کنند. با وجود شباهت در شرط اصلی این روش مهاجرت (تأسیس بیزنس در کانادا) جزییات و موارد حقوقی بسیاری در هر روش وجود دارند که کاملا روش مهاجرت کارآفرینی هر استانی را منحصر به فرد می کند. مواردی مانند، نوع ویزای ارائه شده، میزان سرمایه‌گذاری، شرایط و مدارک موردنیاز متقاضی جهت تشکیل پرونده از این قبیل جزییات هستند.

مهاجرت به کانادا از طریق کارآفرینی استانی
مهاجرت به کانادا از طریق کارآفرینی استانی

برای تشکیل دادن پرونده فرد متقاضی برنامه مهاجرت کارآفرینی کانادا باید پرونده خود را در یکی از اداره‌های مهاجرت استان انتخاب شده تشکیل پرونده دهد.

به طور کل می‌توان گفت در تمامی روش‌های مهاجرت کارآفرینی کانادا متقاضیان این برنامه، باید جهت سرمایه‌گذاری جهت شروع یک بیزینس و شروع کسب و کار جدید به اداره مهاجرت تعهد دهند و بعد از آن می‌توانند برای خود و خانواده خود ویزا کانادا را کسب کنند.

در کل شرط اصلی این برنامه تاسیس یک بیزینس در کانادا می‌باشد ولی تفاوت‌های زیادی دارند. از بُعد شرایط استان‌های کانادا با یکدیگر، چون هر یک از استان‌ها برنامه‌های خاص خود را دارند و در موارد حقوقی بسیار با هم فرق می‌کنند.

شرایطی مانند نوع ویزا و میزان سرمایه‌گذاری و شرایط و مدارک مورد نیاز فرد متقاضی این برنامه از تفاوت‌های استان‌های کانادا است.

برنامه مهاجرت به کانادا از طریق استانی
برنامه مهاجرت به کانادا از طریق استانی

مزایای روش کارآفرینی استانی

  • شرایط سرمایه گذاری برگشت پذیر (که میزان آنها بستگی به استان مورد نظر دارد)
  • عدم نیاز به انجام سرمایه‌گذاری تا قبل از ورود به کشور کانادا (فرد متقاضی این فرصت را دارد که در یک بازه زمانی ۶ الی ۱۲ ماه از زمان ورود به کانادا استارت بیزینس خود را بزنند)
  • سرعت بسیار بالای رسیدگی به این پرونده‌ها نسبت به سایر پرونده‌های مهاجرت کانادا
سرمایه گذاری در کانادا
سرمایه گذاری در کانادا

برنامه مهاجرت به کانادا از طریق کارآفرینی استانی

اگر مقاله برای شما مفید بود، لطفا به آن 5 ستاره دهید.
[کل: 12 میانگین: 4.7]
0 ارسال دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در telegram
Telegram