اقامت سوئد از راه ثبت شرکت

چگونه می توان به کشور سوئد مهاجرت کرد؟ روش های مهاجرت به سوئد کدامند؟ آیا می توان از طریق ثبت شرکت، اقامت سوئد را دریافت کرد؟ مراحل ثبت شرکت در سوئد به چه صورت می باشد؟
فهرست مطالب

اقامت سوئد از راه ثبت شرکت

چگونه می توان به کشور سوئد مهاجرت کرد؟ روش های مهاجرت به سوئد کدامند؟ آیا می توان از طریق ثبت شرکت، اقامت سوئد را دریافت کرد؟ مراحل ثبت شرکت در سوئد به چه صورت می باشد؟ ثبت شرکت در سوئد چه شرایطی دارد؟ برای ثبت شرکت در سوئد چه مدارکی مورد نیاز است؟ مزایای ثبت شرکت در سوئد چیست؟ مزایای اقامت سوئد چیست؟ آیا با ثبت شرکت در سوئد می توان اقامت دائم سوئد را دریافت کرد؟ دریافت اقامت دائم سوئد و پاسپورت سوئد چه شرایطی دارد؟ آیا با ثبت شرکت در سوئد می توان اقامت اروپا را دریافت کرد؟ آسانترین راه مهاجرت به سوئد کدام است؟

سوئد از جمله کشورهای واقع در شبه جزیره اسکاندیناوی در شمال اروپا می باشد. مساحت کشور سوئد 450,295 کیلومتر مربع و جمعیت آن 10 میلیون نفر می باشد. مردم کشور سوئد به زبان سوئدی تکلم می کنند با این حال اکثر جمعیت سوئد به زبان انگلیسی نیز تسلط کامل دارند.

شهر زیبا و توریستی استکهلم، مرکز و همچنین بزرگترین شهر سوئد است. گوتنبرگ، مالمو و اوپسالا از بزرگترین و مهم ترین شهرهای کشور سوئد می باشند. جنگل ها، دریاچه ها و چشم اندازهای طبیعی حیرت انگیز از جمله جاذبه های گردشگری کشور سوئد می باشد که هرساله گردشگران بسیاری را از کشورهای مختلف به خود جذب  می کنند.

کشور سوئد در بخش های مختلف دارای آب و هوای متفاوت می باشد. شمال کشور سوئد که عموما خالی از سکنه می باشد و آب و هوایی بسیار سرد دارد. در بخش مرکزی و میانی کشور سوئد متوسط دما در فصل زمستان تنها به چند درجه زیر صفر می رسد اما بارش برف در این منطقه متداول می باشد. بخش جنوبی کشور از آب و هوای گرمتری برخوردار است به گونه ای که در این مناطق زمستان ها کوتاه و میزان بارش برف نیز اندک می باشد.

کشور سوئد دارای اقتصادی فعال و پویا می باشد. این کشور دارای برندها و شرکت های نام آشنایی چون ولوو و اسکانیا در زمینه خودرو سازی، الکترولوکس در زمینه تولید لوازم خانگی و شرکت اوریفلیم در زمینه لوازم آرایشی و بهداشتی می باشد. کشورهای آلمان، انگلیس و هلند از جمله کشورهایی هستند که نقش فعال و بسزایی در سرمایه گذاری درکشور سوئد دارند. یکی از بهترین روش های سرمایه گذاری و دریافت اقامت سوئد، خرید و یا ثبت شرکت در سوئد می باشد. در قوانین بازرگانی کشور سوئد، انواع مختلف شرکت قابل تاسیس می باشد. تاسیس شعبه و ثبت شرکت های مسئولیت محدود خصوصی و دولتی، رایج ترین انواع شرکت در کشور سوئد می باشند. از دیگر کشورهای مناسب برای سرمایه گذاری و راه اندازی یک شرکت در آن، کانادا می باشد. اگر به دنبال راه اندازی بیزینس در این کشور هستید، برنامه ثبت شرکت در کانادا مناسب شما می باشد.

مزایای ثبت شرکت در سوئد

  • دریافت اقامت سوئد برای متقاضی و خانواده
  • سهولت در تمدید اقامت
  • امکان دریافت اقامت دائم برای متقاضی و خانواده پس از 2 سال
  • امکان دریافت پاسپورت سوئدی برای متقاضی و خانواده 6 سال پس از اخذ اقامت دائم
  • امکان تحصیل در بهترین دانشگاه های جهان
  • سرمایه گذاری در یک نظام اقتصادی با ثبات
  • سهولت دسترسی به بازار جهانی
  • بهره مندی از خدمات بهداشتی و درمانی کشور سوئد
  • امکان افتتاح حساب بانکی
  • امکان رفت و آمد آزادانه به کشورهای حوزه شینگن

موسسه مهاجرتی هلدینگ رسام با بیش از ده سال سابقه در زمینه امور مهاجرتی در مسیر دریافت اقامت اروپا با شما عزیزان همراه خواهد بود. کارشناسان هلدینگ رسام آماده پاسخگوئی به سوالات شما و ارائه مشاوره در خصوص مراحل درخواست ثبت شرکت در سوئد و مدارک مورد نیاز به منظور اخذ اقامت سوئد هستند. 

اگر مقاله برای شما مفید بود، لطفا به آن 5 ستاره دهید.
[کل: 18 میانگین: 4.9]

 

0 ارسال دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
×

پیام از طریق واتس اپ

× مشاوره از طریق واتس اپ