اقامت فنلاند از راه ثبت شرکت

چگونه می توان به کشور فنلاند مهاجرت کرد؟ مهاجرت به فنلاند از چه طریقی امکان پذیر است؟ بهترین روش مهاجرت به فنلاند کدام است؟ ثبت شرکت در فنلاند چه شرایطی دارد؟ مراحل ثبت شرکت در فنلاند به چه صورت است؟
فهرست مطالب

اقامت فنلاند از راه ثبت شرکت

چگونه می توان به کشور فنلاند مهاجرت کرد؟ مهاجرت به فنلاند از چه طریقی امکان پذیر است؟ بهترین روش مهاجرت به فنلاند کدام است؟ ثبت شرکت در فنلاند چه شرایطی دارد؟ مراحل ثبت شرکت در فنلاند به چه صورت است؟ برای ثبت شرکت در فنلاند چه میزان سرمایه لازم می باشد؟ آیا با ثبت شرکت در فنلاند می توان اقامت فنلاند را دریافت کرد؟ مزایای ثبت شرکت در فنلاند چیست؟ مزایای اقامت فنلاند چیست؟ چگونه می توان اقامت دائم فنلاند و پاسپورت فنلاندی دریافت کرد؟ مزایای استارت آپ در فنلاند چیست؟ مزایای استارت آپ فنلاند چیست؟

اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت یکی از روش های پرطرفدار و محبوب در زمینه مهاجرت به اروپا بهشمار می آید. شرایط و سرمایه اولیه مورد نیاز ثبت شرکت در کشورهای مختلف اروپایی متفاوت است. یکی از خدمات هلدینگ رسام، ثبت شرکت خارج از ایران و به ویژه در اروپا می باشد. هلدینگ رسام با داشتن ده سال سابقه در زمینه مهاجرت و اشراف کامل بر قوانین تجاری و بازرگانی کشورهای مختلف در مسیر ثبت شرکت در اروپا و اخذ اقامت اروپا شما عزیزان را همراهی می نماید. در این نوشتار به بررسی شرایط و چگونگی ثبت شرکت (استارت آپ) در کشور فنلاند پرداخته می شود.

جمهوری فنلاند معروف به کشور هزار دریاچه به همراه کشورهای سوئد، نروژ و دانمارک در شبه جزیره اسکاندیناوی در شمال قاره اروپا واقع شده است. مساحت کشور فنلاند 338 هزار کیلومتر مربع و جمعیت آن 5 میلیون و 200 هزار نفرمی باشد. زبان رسمی کشور فنلاند، زبان فنلاندی است اما زبان درصد اندکی از ساکنین این کشور زبان سوئدی می باشد. تقریبا 70 درصد مردم فنلاند با زبان انگلیسی نیز آشنا هستند.

پایتخت و بزرگترین شهر فنلاند، شهر زیبا و رنگارنگ هلسینکی می باشد که در جنوب فنلاند قرار گرفته است. حدود یک میلیون نفر از جمعیت کشور فنلاند در شهر هلسینکی زندگی می کنند. هلسینکی مرکز اداری، تجاری و هنری کشور فنلاند می باشد.

رفاه اجتماعی بالا، امنیت و ثبات اقتصادی، نرخ پایین بیکاری و همین طور سیستم آموزشی و درمانی با کیفیت و پیشرفته فنلاند سبب شده است که همه ساله افراد بسیاری از نقاط مختلف جهان برای مهاجرت به کشور فنلاند اقدام نمایند. یکی از روش های رایج مهاجرت به فنلاند و دریافت اقامت فنلاند خرید و یا ثبت شرکت (استارت آپ) در کشور فنلاند می باشد. در کشور فنلاند نیز مانند سایر کشورها شرکت های با مسئولیت محدود خصوصی و دولتی از محبوب ترین انواع شرکت برای تاسیس هستند چرا که سهامداران با توجه به میزان سرمایه ای که وارد شرکت می کند دارای تعهدات و مسئولیت می باشند.

یکی دیگر از کشورهای مناسب برای سرمایه گذاری و راه اندازی یک شرکت در آن، کانادا می باشد. اگر به دنبال راه اندازی بیزینس در این کشور هستید، برنامه ثبت شرکت کانادا مناسب شما می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه این مقاله مراجعه کنید و یا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شرکت خصوصی با مسئولیت محدود

این نوع شرکت برای کسب و کارها و تجارت های کوچک و متوسط مناسب می باشد. در قانون بازرگانی کشور فنلاند برای ثبت شرکت خصوصی با مسئولیت محدود هیچگونه محدودیتی در خصوص میزان سرمایه اولیه وجود ندارد و متقاضی ثبت شرکت خصوصی با مسئولیت محدود برای تاسیس شرکت تنها با مبلغ یک یورو می تواند اقدام نماید.

شرکت دولتی با مسئولیت محدود

شرکت دولتی با مسئولیت محدود مختص متقاضیانی می باشد که قصد ایجاد کسب و کارهای بزرگ را دارند. در این نوع شرکت نیز هر سهامدار با توجه به میزان سرمایه دارای تعهدمی باشد.

مزایای ثبت شرکت در فنلاند

  • دسترسی آسان به بازارهای اروپا و جهان
  • سرمایه گذاری در یک نظام اقتصادی باثبات
  • امکان افتتاح حساب بانکی
  • امکان تحصیل در یکی از بهترین سیستم های آموزشی اروپا
  • امکان دریافت اقامت فنلاند برای متقاضی و خانواده
  • امکان دریافت اقامت اروپا برای متقاضی و خانواده
  • امکان دریافت پاسپورت فنلاندی برای متقاضی و خانواده
  • بهره مندی از قوانین گمرکی و تجاری اتحادیه اروپا

چنانچه شما نیز قصد سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور فنلاند را دارید کارشناسان با تجربه ما در هلدینگ رسام آماده ارائه مشاوره و خدمات به شما متقاضی گرامی می باشند.

اگر مقاله برای شما مفید بود، لطفا به آن 5 ستاره دهید.
[کل: 11 میانگین: 4.5]

0 ارسال دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
×

پیام از طریق واتس اپ

× مشاوره از طریق واتس اپ