اقامت نروژ از راه ثبت شرکت

چگونه می توان به نروژ مهاجرت کرد؟ بهترین روش مهاجرت به نروژ و دریافت اقامت نروژ چیست؟ از چه طریق می توان اقامت نروژ را دریافت کرد؟ برای ثبت شرکت در نروژ چه اقداماتی باید صورت پذیرد؟ مزایای ثبت شرکت در نروژ چیست؟
فهرست مطالب

اقامت نروژ از راه ثبت شرکت

چگونه می توان به نروژ مهاجرت کرد؟ بهترین روش مهاجرت به نروژ و دریافت اقامت نروژ چیست؟ از چه طریق می توان اقامت نروژ را دریافت کرد؟ برای ثبت شرکت در نروژ چه اقداماتی باید صورت پذیرد؟ مزایای ثبت شرکت در نروژ چیست؟ چگونه می توان در نروژ ثبت شرکت انجام داد؟ برای ثبت شرکت در نروژ چه مدارکی مورد نیاز است؟ آیا از طریق ثبت شرکت در نروژ می توان اقامت دائم نروژ را دریافت کرد؟ شرایط دریافت اقامت دائم نروژ و شهروندی نروژ چیست؟

مهاجرت به نروژ

کشور نروژ به مرکزیت شهر اسلو، در شمال قاره اروپا و در شبه جزیره اسکاندیناوی واقع شده است. نروژ با کشورهای روسیه، فنلاند و سوئد مرز مشترک دارد. کشور نروژ 385,207 کیلومتر مربع از مساحت شبه جزیره اسکاندیناوی را به خود اختصاص داده است. جمعیت کشور نروژ کمی بیش از 5 میلیون نفر می باشد. زبان رسمی کشور نروژ، زبان نروژی است؛ اگرچه حدود 95 درصد جمعیت این کشور به زبان نروژی تکلم  می کنند اما 90 درصد جمعیت به زبان انگلیسی نیز تسلط دارند.

 نروژ به دلیل نزدیکی به قطب شمال کشوری سردسیر می باشد. شمال این کشور در تابستان همیشه روز و در زمستان همواره شب می باشد. شایان ذکر است که تقریبا 70 درصد مساحت کشور نروژ به ویژه مناطق شمالی این کشور خالی از سکنه می باشد و تراکم جمعیت این کشور در مرکز و جنوب آن قرار دارد. آب و هوا در جنوب کشور نروژ معتدل می باشد و معمولا در سردترین روز سال دمای آن به 4 درجه زیر صفر   می رسد.

کشور نروژ دارای منابع عظیم نفتی، گازی و مواد معدنی می باشد و بزرگترین تولید کننده نفت و گاز جهان در خارج از منطقه خاورمیانه محسوب می شود. کشور نروژ اگر چه عضو اتحادیه اروپا نیست اما عضو منطقه اقتصادی اروپا می باشد. رفاه اجتماعی و کیفیت بالای زندگی، سیستم آموزشی رایگان، سیستم خدمات درمانی رایگان و از همه مهم تر امنیت و ثبات اقتصادی کشور نروژ از جمله عوامل مهم و تعیین کننده در جذب سرمایه گذاران خارجی می باشند. یکی از روش های سرمایه گذاری در کشور نروژ و بهره مندی از مزایای اقامت و زندگی در این کشور، خرید و یا ثبت شرکت در نروژ می باشد. با توجه به بزرگ یا کوچک بودن کسب و کار و همچنین میزان سرمایه اولیه انواع مختلف شرکت پیشنهاد می گردد. از دیگر کشورهای مناسب برای سرمایه گذاری و راه اندازی شرکت کانادا می باشد. اگر علاقمند به زندگی در کانادا و راه اندازی بیزینس در این کشور هستید، برنامه ثبت شرکت کانادا مناسب شما می باشد. 

مزایای ثبت شرکت در نروژ

 • سرمایه گذاری دریکی از پاک ترین نظام های اقتصادی دنیا
 • پایین بودن نرخ مالیات بر شرکت ها
 • سهولت روند ثبت شرکت
 • سهولت دسترسی به بازار اروپا و روسیه
 • سرمایه گذاری در یک نظام اقتصادی با ثبات
 • امکان استخدام نیروی کار با سطح سواد بالا
 • امکان رفت و آمد آزادانه به کشورهای حوزه شینگن
 • امکان دریافت اقامت موقت نروژ برای متقاضی و خانواده
 • امکان دریافت اقامت دائم نروژ برای متقاضی و خانواده پس از گذشت 3 سال از ثبت شرکت
 • امکان دریافت پاسپورت نروژ 5 سال پس از اخذ اقامت دائم
 • امکان افتتاح حساب بانکی
 • امکان تحصیل رایگان متقاضی و خانواده
 • بهره مندی از خدمات بهداشتی و درمانی رایگان

چنانچه قصد سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور نروژ را دارید کارشناسان با تجربه و مجرب هلدینگ رسام شما را در این پروسه یاری خواهند داد.

اگر مقاله برای شما مفید بود، لطفا به آن 5 ستاره دهید.
[کل: 11 میانگین: 4.3]

 

0 ارسال دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
×

پیام از طریق واتس اپ

× مشاوره از طریق واتس اپ