اقامت پرتغال از راه ثبت شرکت

برای مهاجرت به پرتغال چه روش هایی وجود دارد؟ بهترین روش برای مهاجرت به اروپا و دریافت اقامت اروپا چیست؟ بهترین روش برای مهاجرت به پرتغال و دریافت اقامت پرتغال چیست؟ ثبت شرکت در پرتغال چه شرایطی دارد؟ برای ثبت شرکت در پرتغال چه مدارکی مورد نیاز است؟ مزایای ثبت شرکت در پرتغال چیست؟ آیا از طریق ثبت شرکت می توان اقامت دائم پرتغال را دریافت کرد؟ برای ثبت شرکت در پرتغال چه مقدار سرمایه مورد نیاز می باشد؟ شرایط دریافت اقامت دائم پرتغال و پاسپورت پرتغال به چه صورت است؟ برای ثبت شرکت در پرتغال چه اقداماتی باید صورت پذیرد؟

نام و نام خانوادگی *
این فیلد را پر کنید
شماره موبایل *
این فیلد را پر کنید
 1. هلدینگ رسام
 2. اقامت از راه ثبت شرکت
 3. اقامت پرتغال از راه ثبت شرکت

 اقامت پرتغال از راه ثبت شرکت

اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت از رایج ترین روش های مهاجرت به اروپا می باشد. شرایط و سرمایه اولیه مورد نیاز ثبت شرکت در کشورهای مختلف اروپایی متفاوت است. یکی از خدمات هلدینگ رسام، ثبت شرکت خارج از ایران و به ویژه در اروپا می باشد. هلدینگ رسام با داشتن ده سال سابقه در زمینه مهاجرت و اشراف کامل بر قوانین تجاری و بازرگانی کشورهای مختلف در مسیر ثبت شرکت در اروپا و اخذ اقامت اروپا شما عزیزان را همراهی می نماید. در این نوشتار به بررسی شرایط و چگونگی ثبت شرکت در کشور پرتغال پرداخته می شود.

کشور پرتغال از جمله کشورهای عضو اتحادیه اروپا است که درجنوب غربی این قاره و در شبه جزیره ایبری واقع شده است. تنها همسایه کشور پرتغال در مرز شمالی و شرقی، کشور اسپانیا می باشد. مساحت کشور پرتغال 92,212 کیلومتر مربع و جمعیت آن 11 میلیون نفر می باشد. مهم ترین شهر و پایتخت سیاسی کشور پرتغال شهر لیسبون است که بیش از سه میلیون نفر از جمعیت کشور پرتغال را در خود جای داده است. دیگر شهر مهم پرتغال، شهر پورتو می باشد که از قدیمی ترین شهرهای اروپا به شمار می رود و آثار تاریخی متعددی چون برج کلیریگوس، کلیسای جامع پرتو، کلیسای سائو فرانسیسکو و کاخ دا بولسا در این شهر تاریخی زیبا واقع شده اند. سواحل اقیانوسی بی نظیر، مناطق طبیعی زیبا و آثار تاریخی ارزنده پرتغال همواره مورد توجه گردشگران بوده است. علاوه بر این، هزینه زندگی پایین، وضعیت اقتصادی رو به رشد و سیاست ها و برنامه های دولت پرتغال برای جذب سرمایه و متخصصان خارجی سبب شده است که هر ساله افراد بسیاری از سراسر دنیا برای مهاجرت و سرمایه گذاری در این کشور اقدام نمایند. یکی از روش های مهاجرتی و سرمایه گذاری در کشور پرتغال، روش ثبت شرکت می باشد. کشور پرتغال به لحاظ اقتصادی در جایگاه چهل و دوم جهان قرار دارد. بخش اعظم اقتصاد پرتغال بر پایه صنعت، کشاورزی و خدمات استوار است. همچنین کشور پرتغال به لحاظ تولید و صادرات پوشاک، مواد شیمیایی و کاغذ بسیار قدرتمند ظاهر شده است. همین امر موجب شده است که ثبت شرکت در پرتغال گزینه ای مناسب برای سرمایه گذاری و توسعه کسب و کار صاحبان تجارت باشد. یکی دیگر از کشورهایی که مزایای بسیاری برای مهاجرت از طریق ثبت شرکت برای متقاضیان قرار داده است کانادا می باشد. اگر بیزینس فعالی خارج از کاندا دارید می توانید از طریق برنامه ثبت شعبه شرکت در کانادا به کشور مهاجرت کرده و از مزایای بیشمار آن بهره مند شوید.

اقامت پرتغال از طریق ثبت شرکت

در کشور پرتغال افراد و سرمایه گذاران خارجی می توانند با خرید یا تاسیس شرکت در این کشور اقامت اروپا و اقامت پرتغال را دریافت نمایند. اگر قصد تاسیس و ثبت شرکت در پرتغال را دارید ابتدا باید در خصوص نوع شرکت مورد نظر تصمیم گیری کنید.

انواع شرکت در پرتغال:

 • شرکت با مسئولیت محدود: رایج ترین نوع شرکت در کشور پرتغال شرکت با مسئولیت محدود می باشد. برای ثبت این نوع شرکت نیازی نیست که شهروندی پرتغال یا حتی اقامت پرتغال را داشته باشید. در قانون تجاری کشور پرتغال برای تاسیس شرکت با مسئولیت محدود نیازی به سهم معینی از سرمایه نیست. بدین معنا که فرد متقاضی می تواند تنها با یک یورو اقدام به ثبت این نوع شرکت نماید. ثبت این نوع شرکت حداقل به یک سهامدار نیاز دارد.
 • شرکت عمومی: این نوع شرکت برای افرادی مناسب است که قصد انجام فعالیت های تجاری بزرگ را دارند. حداقل سرمایه مورد نیاز برای ثبت این نوع شرکت 50 هزار یورو می باشد. برای ثبت یک شرکت عمومی در کشور پرتغال وجود 5 سهامدار الزامی است. هر سهامدار با توجه به میزان سرمایه ای که وارد شرکت می کند دارای تعهدات میباشد. وجود حسابدار در این نوع شرکت ها الزامی است چرا که حساب ها بایستی به صورت دقیق و منظم حسابرسی شوند.

مزایای ثبت شرکت در پرتغال

 • دریافت اقامت پرتغال برای متقاضی و خانواده
 • دریافت اقامت اروپا برای متقاضی و خانواده
 •  امکان دریافت اقامت دائم پرتغال پس از 5 سال
 • امکان دریافت پاسپورت پرتغال
 • امکان افتتاح حساب بانکی
 • دسترسی به بازارهای جهانی
 • امکان رفت و آمد آزادانه به کشورهای حوزه شینگن
 • امکان تحصیل متقاضی و خانواده در پرتغال و سایر کشورهای حوزه شینگن
 • امکان کار و زندگی متقاضی و خانواده در سایر کشورهای حوزه شینگن
 • بهره مندی از خدمات رفاهی و درمانی کشور پرتغال
 • بهره مندی از قوانین تجاری و گمرکی اتحادیه اروپا

اگر قصد ثبت شرکت در پرتغال را دارید کارشناسان هلدینگ رسام آماده پاسخگوئی به سوالات شما و ارائه مشاوره در خصوص مراحل ثبت شرکت در پرتغال و مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در پرتغال می باشند.

 

به این مطلب امتیاز دهید.
[کل: 0 میانگین: 0]

تماس و مشاوره رایگان

فرم مشاوره رایگان مهاجرت

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

آخرین مقالات وبلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

× مشاوره آنلاین