مهاجرت به کانادا بدون مدرک زبان

دولت کانادا برنامه‌های مهاجرتی متفاوتی را آماده کرده است تا به شهروندان کشورهای دیگر کمک کند بتوانند به طور دائم در کانادا بمانند. با وجودی که آموزش‌های زبان و مدرک تحصیلی به شما کمک زیادی خواهد کرد، اما امکان مهاجرت به کانادا بدون مدرک زبان نیز وجود دارد. اگر شما هم مشتاق هستید به کانادا مهاجرت کنید، ولی مدرک زبان ندارید و نمی‌خواهید در آزمون‌های آن شرکت داشته باشید، این مقاله را دنبال کنید. اگر نتوانستید پاسخ سؤال‌های خود را پیدا کنید، می‌توانید با کارشناسان مؤسسه مهاجرتی هلدینگ رسام در ارتباط باشید و از خدمات مشاوره مهاجرتی آن بهره‌مند شوید.

مهاجرت به کانادا بدون مدرک زبان
نام و نام خانوادگی *
این فیلد را پر کنید
شماره موبایل *
این فیلد را پر کنید
 1. هلدینگ رسام
 2. وبلاگ
 3. مهاجرت به کانادا بدون مدرک زبان

روش های مهاجرت به کانادا بدون مدرک زبان

شاید شما هم دوست دارید به کانادا مهاجرت کنید، اما مدرک زبان ندارید و نمی‌خواهید در آزمون‌های زبان شرکت کنید. در اغلب موارد کسانی که می‌خواهند به این کشور مهاجرت کنند، اشخاصی هستند که در حوزه کاری خود تخصص بالایی دارند. اما این افراد باید با شرکت در آزمون‌های مختلف سطح زبان خود را به تأیید برسانند. در این بین، اگر به دنبال مهاجرت به کانادا بدون هیچ مدرک و آزمونی هستید، می‌توانید یکی از راه‌های زیر را امتحان کنید:

 • مهاجرت با ثبت شعبه شرکت خود در کشور کانادا
 • پذیرش یک پیشنهاد شغلی
 • شرکت در یکی از برنامه‌های آموزشی زبان در این کشور
 • برنامه‌های مهاجرت استانی در کانادا
 • مهاجرت با حمایت از سوی خانواده
 • مهاجرت با خرید یک کسب ‌و کار
 • مهاجرت از طریق ثبت شرکت
 • تحصیل در برخی مراکز آموزشی در کانادا

 

روش های مهاجرت به کانادا بدون مدرک زبان

تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان

اگر قصد دارید بدون مدرک زبان ویزای تحصیلی کانادا را دریافت کنید و در این کشور مشغول به تحصیل شوید، باید بدانید این کار غیر ممکن نیست. دانشگاه‌های کانادا راه‌های بسیار مختلفی را برای ارزیابی سطح زبان شما در نظر گرفته‌اند. با وجودی که ثبت‌نام در بسیاری از دانشگاه‌های مطرح این کشور نیاز به مدرک آیلتس دارد، اما برخی از دانشگاه‌ها بدون این مدرک نیز پذیرش انجام می‌دهند.

بد نیست کسانی که به دنبال مهاجرت به کانادا بدون مدرک زبان هستند، بدانند که بسیاری از دانشگاه‌های این کشور از افراد می‌خواهند یک نامه تأییدیه از مؤسسه‌های آموزشی قبلی خود به همراه بیاورند. به علاوه، بسیاری از مؤسسه‌های آموزشی در کانادا دارای دوره‌های آموزشی برای زبان هستند که شما در طول انجام کارهای پذیرش می‌توانید در این دوره‌ها شرکت کنید.

دیگران چه می خوانند: ویزای دانش آموزی کانادا

ثبت شعبه شرکت در کانادا بدون مدرک زبان

اگر مدرک زبان ندارید، می‌توانید با راه‌اندازی یک تجارت و ثبت شرکت در کانادا اجازه اقامت خود را دریافت کنید. برنامه کار کانادا به شما اجازه می‌دهد در کنار راه‌اندازی شرکت خود، در این کشور زندگی کنید، البته باید بتوانید ثابت کنید که قصد راه‌اندازی کسب‌وکاری را دارید که در آن ماهر هستید.

شما می‌توانید قبل از شروع کار و دریافت درآمد، اجازه مهاجرت به کانادا را دریافت کنید، به شرطی که نشان دهید توانایی مالی آن را دارید. باید ثابت کنید قبل از این که شرکت شما به سوددهی برسد، می‌توانید هزینه‌های زندگی خود را پرداخت کنید. در این برنامه مهاجرتی نیازی به مدرک زبان نیست.

ثبت شرکت در کانادا بدون مدرک زبان

ثبت شعبه شرکت در کانادا بدون مدرک زبان

کانادا مسیرهای متفاوتی را برای مهاجرت کاری به این کشور آماده کرده است. برنامه ICT یا برنامه انتقال درون شرکتی یکی از ساده‌ترین راه‌هایی است که پیش رو دارید. شما می‌توانید از طریق این برنامه موفق به تاسیس شعبه شرکت در کانادا شوید و خودتان نیز در آنجا زندگی کنید. این برنامه به افراد خارجی که به دنبال مهاجرت به کانادا هستند، اجازه می‌دهد یک شعبه از کسب‌وکار خود را به این کشور ببرند و اجازه کار دریافت کنند.

این برنامه طراحی شده است تا افراد ماهر و تجارت‌های موفق به کانادا وارد شوند. مدیران موفق و کسانی که در حال حاضر در خارج از کانادا زندگی می‌کنند، می‌توانند در شعبه‌های شرکت خود در این کشور مشغول به کار شوند. برای استفاده از این برنامه مهاجرتی و ثبت شعبه شرکت خود باید به دولت کانادا ثابت کنید معیارهای لازم برای این کار را دارید.

این مطلب را از دست ندهید: ویزای ICT کانادا

خرید بیزینس در کانادا بدون مدرک زبان

اگر قصد مهاجرت به کانادا بدون مدرک زبان دارید، خرید بیزینس می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. برای خرید بیزینس در کانادا باید کسب‌وکاری را پیدا کنید که با مهارت‌ها، تجربه‌های کاری گذشته و اهداف مالی شما هماهنگی داشته باشد. به علاوه، این کسب‌ و کار باید پیش‌نیازهایی را که توسط قوانین مهاجرتی در کشور کانادا مشخص شده‌اند، برآورده سازد.

برای مهاجرت به کانادا از طریق خرید بیزینس و بدون مدرک زبان باید در ابتدا نشان دهید که این تجارت می‌تواند برای این کشور سوددهی داشته باشد. به علاوه، لازم است حداقل به مبلغ 100 هزار دلار برای این کسب‌وکار سرمایه‌گذاری کنید. شما می‌توانید در فضای مجازی جستجو کنید و بیزینس‌هایی را که برای فروش گذاشته شده‌اند، بررسی کنید.

خرید بیزینس در کانادا بدون مدرک زبان

سرمایه‌گذاری در کانادا بدون مدرک زبان

در میان برنامه‌های مهاجرتی مختلفی که برای سرمایه‌گذاری در کانادا وجود دارند، تنها برنامه سرمایه‌گذاری کبک است که نیاز به مدرک زبان ندارد. افراد خارجی باید حداقل به مبلغ 2 میلیون دلار در این کشور سرمایه‌گذاری کنند تا بتوانند اجازه اقامت دائم کانادا را بگیرند. برنامه کبک برای مهاجرت به کانادا یکی از معدود برنامه‌های سرمایه‌گذاری است که مزایای دیگری نیز به همراه دارد.

از طریق برنامه کبک می‌توانید به سرعت اقامت دائم کانادا را دریافت کنید. به علاوه، اعضای خانواده‌تان نیز شامل این برنامه می‌شوند و شهروندی دائم کانادا را دریافت می‌کنند. شما می‌توانید از سیستم درمانی و آموزشی این کشور نیز استفاده کنید. اگر نیاز به اطلاعات بیشتری دارید، با مشاوران ما در مؤسسه مهاجرتی رسام در تماس باشید.

دیگران می خوانند: خرید ملک در کانادا

کارآفرینی استانی در کانادا بدون مدرک زبان

بسیاری از برنامه‌هایی که برای مهاجرت از طریق برنامه کارآفرینی استانی کانادا در دسترس هستند، پیش‌نیازهای کمی برای زبان دارند یا اصلاً نیاز به مدرک زبان ندارند. تا زمانی که شما دارای تجربه کاری باشید و بتوانید خواسته‌های مورد نظر در یک موقعیت شغلی را برآورده کنید، نیازی به مدرک زبان نخواهید داشت.

بسیاری از شرکت‌ها زمانی که می‌بینند تجربه‌های کاری شما به حدی است که بتواند نیازهای شغل مورد نظر را برآورده سازد، کاری به مدرک زبان شما ندارند. مهاجرت کاری کانادا بدون مدرک زبان از طریق برخی از برنامه‌های مهاجرتی کارآفرینی استانی امکان‌پذیر خواهد بود.

این مطلب را از دست ندهید: شرایط ویزای شینگن

کلام آخر

این روزها افراد زیادی را می‌بینیم که به دنبال مهاجرت و زندگی تازه‌ای در خارج از کشور هستند. کانادا مقصد خوبی برای مهاجران بوده، به گونه‌ای که شهروندان خون گرم و وضعیت رفاهی این کشور آن را تبدیل به یکی از بهترین گزینه‌های مهاجرتی کرده است. در این بین، اغلب افراد تصور می‌کنند که برای مهاجرت لازم است مدرک زبان معتبری داشته باشند.

دانشگاه‌های زیادی هستند که بدون مدرک زبان و تنها با گذراندن دوره‌های خاصی شما را ثبت‌نام می‌کنند. به علاوه، گزینه‌های دیگری نیز وجود دارند. اگر می‌خواهید اطلاعات دقیق‌تری در مورد مهاجرت به کشور کانادا بدون مدرک زبان کسب کنید، از مؤسسه مهاجرتی هلدینگ رسام کمک بخواهید.

مهاجرت به کانادا رؤیای بسیاری از افراد بوده، اما مدرک زبان یکی از بزرگ‌ترین موانعی است که در این مسیر وجود دارد. این در حالی است که مهاجرت به کانادا بدون مدرک زبان نیز ممکن خواهد بود.

برای کسب اطلاعات کامل در رابطه با روش های مهاجرت به کانادا بدون مدرک زبان شما می‌توانید با کارشناسان ما در هلدینگ رسام تماس گرفته و یا از طریق اینستاگرام هلدینگ رسام با ما در ارتباط باشید.

به این مطلب امتیاز دهید.
[کل: 0 میانگین: 0]

تماس و مشاوره رایگان

فرم مشاوره رایگان مهاجرت

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

آخرین مقالات وبلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

× مشاوره آنلاین