اقامت فرانسه از راه تمکن مالی (خود حمایتی)

اقامت خودحمایتی فرانسه

دریافت اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی یا خودحمایتی یکی از روش‌هایی است که افراد توانمند ازنظر مالی، برای اخذ اقامت و زندگی در کشور فرانسه استفاده می‌نمایند.

برای کسب اقامت فرانسه روش های مختلفی وجود دارد. بسته به شرایط هر فرد، یکی از انواع ویزاها باید دریافت شود. این ویزاها با توجه به روش انتخابی متقاضی صادر می‌گردد. اخذ اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی  یا خودحمایتی یا تنعم مالی یا استطاعت مالی یکی از این روش‌ها است که کارشناسان موسسه مهاجرتی هلدینگ رسام در این مقاله از زوایای مختلف به آن می‌پردازند.

فهرست مطالب
اخذ اقامت فرانسه از راه تمکن مالی

اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی

اقامت و مهاجرت از روش تمکن مالی (خود حمایتی) امروزه یکی از مطلوب­ ترین و آسانترین و ارزانترین روش‌های مهاجرتی در سراسر جهان می‌باشد. افرادی که علاقه‌مند به اخذ اقامت خود حمایتی فرانسه و مهاجرت به فرانسه هستند، ­بایستی مبلغ 30 هزار یورو در حساب خود داشته باشند. علاوه بر این مبلغ برای مهاجرت از روش تمکن مالی (خود حمایتی) بایستی اثبات کنند که دارای درآمدی ثابت تقریباً حدود ماهی ۲ هزار یورو می‌باشند. این مبالغ بستگی به تعداد اعضای خانواده دارد.

در این روش نیازی به سرمایه‌گذاری نمی‌باشد، نیازی به ثبت شرکت نیست، نیازی نیست که مالیات بپردازید، نیازی نیست که بیمه‌های گران­ قیمت داشته باشید. از تمام حقوق اقامتی نظیر تحصیل رایگان برای فرزندان بهره­‌مند می‌شوید. در این روش اخذ اقامت هزینه­ های زیادی نخواهید داشت. تنها هزینه­‌ای که بایستی برای این کار پرداخت نمایید بار اول است. صرف نظر از این هزینه، هزینه­‌های دیگری نخواهید داشت و به آسانی اقامت را دریافت می‌کنید.

دریافت اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی یا خودحمایتی یکی از روش‌هایی است که افراد توانمند از نظر مالی، برای اخذ اقامت و زندگی در کشور فرانسه استفاده می‌نمایند. متقاضی در این روش باید استقلال مالی خود را ثابت و مستند کند.

اخذ اقامت خود حمایتی فرانسه به فرد این اجازه را می‌دهد که 365 روز در سال به‌طور مداوم در این کشور اقامت داشته باشد. از طرف دیگر باید ذکر نمود که وقتی کسی ویزای خود حمایتی فرانسه را دارد، حداقل باید یک هفته از یک سال مدت ویزا را، در این کشور اقامت داشته باشد و این یک امر ضروری است. همچنین بعد از گذشت یک سال، فرد می‌تواند نسبت به تمدید اقامت تمکن مالی اقدام نماید.

ذکر این نکته حائز اهمیت است که برای اخذ اقامت خود حمایتی فرانسه فرد باید درآمدش از کشور دیگری تأمین گردد. به عبارتی دیگر، متقاضی نباید به‌عنوان کارمند یا کارگر در فرانسه مشغول به کار شود. اما وی می‌تواند در این کشور کارآفرینی نماید یا برای خود، بصورت خود اشتغال کار کند. اگر فردی دارای ویزای خود حمایتی فرانسه باشد می تواند در کشور فرانسه فعالیت کارآفرینی یا یک تجارت داشته‌باشد.

با اخذ اقامت خود حمایتی فرانسه فرد می‌تواند همسر و فرزندان زیر 18 سال خود را نیز به همراه خود به کشور فرانسه ببرد.

مهاجرت به فرانسه از طریق تمکن مالی

چه افرادی مستقل (توانمند) ازنظر مالی شناخته می‌شوند؟

افرادی که در کشور خود درآمد بالایی دارند و درآمدشان به‌قدری است که می‌توانند یک زندگی راحت برای خود و بدون کار کردن در کشورهای اتحادیه اروپا داشته‌باشند، ازنظر مالی، مستقل شناخته می‌شوند. این افراد می‌توانند به‌راحتی برای اخذ اقامت از طریق تمکن مالی یا خودحمایتی برای این کشورها اقدام نمایند. اقامت از طریق تمکن مالی، از طرف کشورهای عضو توافق‌نامه شینگن صادر می‌شود که کشور فرانسه نیز یکی از این کشورها است.

تمکن مالی از نظر سفارت فرانسه

در اخذ اقامت خود حمایتی فرانسه داشتن تمکن مالی از نظر سفارت فرانسه به معنی داشتن شرایط زیر می‌باشد:

 • متقاضی باید مبلغ معینی را به ازای خودش، همسر و فرزندانش به مدت سه ماه در یک حساب بانکی در ایران به‌عنوان پس‌انداز داشته باشد.
 • متقاضی حداقل یک ملک در کشور فرانسه داشته باشد یا برای یک سال آن را اجاره کرده باشد.
 • درآمدی منظم و ماهیانه‌ با میزان قابل‌قبول، هرماه به حساب متقاضی واریز شود.

میزان تمکن مالی برای ویزای فرانسه

برای اثبات تمکن مالی نیاز است که متقاضی اخذ اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی مبالغ زیر را در حساب بانکی ایران موجود داشته‌باشد:

 • مبلغ 20000 یورو برای خود متقاضی اصلی اخذ اقامت
 • مبلغ 15000 یورو برای همسر متقاضی اخذ اقامت
 • مبلغ 10000 یورو برای هر یک از فرزندان کمتر از 18 سال فرد متقاضی اخذ اقامت

نکته‌ای که باید به آن توجه داشت این است که تمام این مبالغ می‌توانند در حساب بانکی متقاضی اصلی باشند.

همچنین درآمد ماهیانه متقاضی برای اخذ اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی باید به صورت زیر باشد:

 • ماهیانه مبلغ 1500 یورو برای خود متقاضی اصلی اخذ اقامت
 • ماهیانه مبلغ 1200 یورو برای همسر متقاضی اخذ اقامت
 • ماهیانه مبلغ 750 یورو برای هر یک از فرزندان کمتر از 18 سال متقاضی اخذ اقامت

تمکن مالی برای اخذ ویزای فرانسه چقدر است؟

شرایط اقامت خود حمایتی فرانسه

اخذ اقامت خود حمایتی فرانسه یکی از بهترین و ساده‌ترین روش‌های دریافت اقامت این کشور زیبا است. هر کشوری برای متقاضیان اخذ اقامت، شرایط و الزامات خاص خود را دارد. کشور فرانسه نیز از این قاعده جدا نمی‌باشد. برای اینکه یک فرد بتواند اقامت این کشور را از طریق تمکن مالی اخذ نماید، باید واجد شرایطی باشد. کارشناسان ما در هلدینگ رسام این شرایط را برای شما دسته‌بندی و در ادامه ارائه کرده‌اند:

درآمد

برای اخذ اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی متقاضی باید منابع مالی کافی در اختیار داشته‌باشد. وی باید از درآمدی منظم و قانونی از سمت کشوری غیر از کشور فرانسه برخوردار باشد. این درآمد باید برابر یا بالاتر از حداقل سطح درآمدی تعیین‌شده باشد. مبلغ متوسط درآمد باید چیزی بین 1500 یورو تا 4000 یورو در ماه بستگی به تعداد اعضای خانواده باشد. این درآمد می‌تواند از طریق روش‌های مختلفی کسب شود. برخی از این روش‌ها عبارتند از: درآمد حاصل از دورکاری، سود سهام، سرمایه‌گذاری، دارایی‌ها، حقوق بازنشستگی، اجاره املاک و غیره.

در اخذ اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی این نکته مهم است که درآمد متقاضی باید به‌طور منظم توسط وی دریافت شود. از طرف دیگر، متقاضی باید قادر باشد هر زمان که نیاز بود، داشتن تمکن مالی خود را با مدارک و مستندات اثبات نماید.

پس انداز

متقاضی برای اخذ اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی باید از پس‌انداز کافی برخوردار باشد. مبلغ این پس‌انداز باید به‌قدری باشد که وی و خانواده‌اش بدون احتیاج به کمک دولت در تمام مدت یک سالی که در این کشور اجازه اقامت دارند، راحت زندگی نمایند.

مهارت زبان

جهت اخذ اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی داشتن دانش زبانی سطح بالا چندان موردنیاز نیست. ولی اگر فرد به زبان فرانسه تا حدی که زندگی روزمره خود را در این کشور به‌پیش ببرد، مسلط باشد، برایش بسیار کمک‌کننده خواهد بود.

بیمه درمانی

متقاضی اخذ اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی باید بیمه درمانی جامع داشته باشد. بیمه برای هر فرد به‌طور میانگین 100 یورو تا 300 یورو هزینه دارد. بیمه‌هایی که شامل بازگشت به کشور و مسئولیت مدنی هستند نیز ضروری است.

مسکن

متقاضی اخذ اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی باید در این کشور مسکن داشته باشد. حال می‌تواند مسکن را خریداری کرده و خود مالک آن باشد و یا اگر مالک نیست باید مسکنی را برای طولانی‌مدت اجاره کرده باشد.

شرایط اقامت خودحمایتی فرانسه

سایر شرایط اخذ اقامت خود حمایتی فرانسه به شرح زیر می‌باشند:

اقامت حداقل هفت روز در مدت‌زمانی که برای اقامت از طریق تمکن مالی تعیین‌شده است (یک سال) ضروری می‌باشد. در غیر این صورت، اجازه اقامت غیرقابل تمدید است.

فردی که قصد اقامت در کشور فرانسه از طریق تمکن مالی را دارد نباید اهل کشورهای اتحادیه اروپا، کشورهای منطقه اقتصادی اروپا و کشور سوئیس باشد.

برای اخذ اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی فرد باید سوءپیشینه و سابقه کیفری نداشته باشد.

متقاضی باید قوانین ویزا و روادید اتحادیه اروپا را نقض نکرده باشد. همچنین وی باید ممنوعیت ورود به کشورهای عضو اتحادیه اروپا را نداشته باشد.

در هنگام اقدام به اخذ اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی فرد باید بیماری‌هایی که برای سلامت جامعه خطرناک هستند، مانند سل، ایدز و غیره را نداشته باشد.

متقاضی باید بپذیرد که در صورت داشتن کودک خردسال، کودکش را باید در کشور فرانسه به مدرسه بفرستد.

متقاضی باید مدارک و مستنداتی که برای اخذ اقامت تمکن مالی نیاز است را جمع‌آوری و به مقامات مربوطه تحویل دهد.

متقاضی اخذ اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی باید حتماً قبلاً یک‌بار با ویزای توریستی به فرانسه سفرکرده باشد.

بیشتر بخوانید: مهاجرت به کانادا

نحوه اخذ اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی

برای اخذ اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی متقاضی می‌تواند به‌صورت زیر اقدام نماید.

 1. در ابتدا فرد باید تمامی فرم‌های مربوطه را پر کند. تمامی مدارک موردنیاز را جمع‌آوری کرده و ترجمه و محضری کند. سپس تمامی هزینه‌های مرتبط با اخذ ویزا را بپردازد. انجام تمامی این مراحل حدود یک ماه زمان می‌برد.
 2. شهر و محلی را که در آن قرار است در کشور فرانسه سکونت داشته باشد را انتخاب نماید. سپس اقدام به خرید یا اجاره بلندمدت ملک در آن شهر کند.
 3. درخواست خود را به کنسولگری یا سفارت فرانسه تحویل دهد. هزینه‌ای که به کنسولگری می‌پردازد غیرقابل استرداد است. این هزینه برای هر نفر چیزی حدود 100 یورو تا 150 یورو متغیر می‌باشد.

پس ‌از این مراحل، ظرف مدت یک الی سه ماه درخواست اخذ اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی توسط مقامات مربوطه بررسی می‌شود. در صورت تائید و واجدشرایط بودن، ویزای نوع D برای فرد صادر می‌شود تا وی بتواند به کشور فرانسه وارد شود و بتواند برای دریافت اجازه اقامت درخواست دهد. اعتبار این اقامت یک سال است. در طی این مدت، فرد باید به فرانسه آمده و در سازمان‌های این کشور، نام خود را ثبت نماید. اگر فرد در طی این مدت که اعتبار ویزای او است، این کار را انجام ندهد، درخواست وی برای اخذ اقامت فرانسه لغو می‌شود و باید از ابتدا درخواست جدیدی را ارائه دهد.

متقاضی اخذ اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی طبق قانون باید اطمینان حاصل نماید که کارت مجوز اقامت او طی یک ماه پس از ورود به کشور با ویزای موقت D صادر می‌شود.

مشاوران ما در هلدینگ رسام می‌توانند در تمامی مراحل بالا شما را همراهی نمایند تا در کوتاه‌ترین زمان بهترین نتیجه را دریافت کنید.

چگونگی دریافت اقامت تمکن مالی فرانسه

مزایای اخذ اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی

مزایای اخذ اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی بسیار است که در ادامه این بخش به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم:

1- فرد این اجازه را دارد که فرزندان زیر 25 سال و والدین بالای 65 سال خود را به‌عنوان مهمان به کشور فرانسه ببرد.

2- اگر فرد این اقامت را برای پنج سال دیگر هم تمدید نماید، در آینده امکان اخذ اقامت دائم برای او وجود دارد. بعد از گذشت ده سال اقامت در کشور فرانسه، فرد می‌تواند شهروندی این کشور را اخذ نموده و پاسپورت فرانسه را داشته باشد. برای داشتن پاسپورت و تابعیت فرانسه فرد باید تسلط کافی به زبان فرانسه را به‌دست آورد، با جامعه فرانسه و فرهنگ و تاریخ این کشور اخت شود و در فعالیت‌های اجتماعی این کشور شرکت داشته باشد.

3- اعضای خانواده متقاضی اصلی اخذ اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی می‌توانند اجازه اقامت خود را حفظ نمایند، حتی اگر متقاضی اصلی اجازه اقامت خود را رها کرده و کشور را ترک کند.

4- فرد با داشتن این اقامت، می‌تواند بدون داشتن ویزا به تمام کشورهای عضو توافق‌نامه شینگن مسافرت نماید.

5- فرد می‌تواند از طریق خرید ملک در فرانسه در این کشور سرمایه‌گذاری کند. همچنین وی می‌تواند شرکت ثبت نماید تا درآمدزایی داشته باشد.

6- فرد می‌تواند از امکان دریافت وام‌های بانکی از بانک‌های فرانسه بهره ببرد.

7- دریافت اقامت با این روش، بدون محدودیت سنی امکان‌پذیر است.

8- بدون حضور در کشور فرانسه اخذ این نوع از ویزا امکان‌پذیر می‌باشد.

مزایای اقامت خودحمایتی فرانسه

مدارک لازم جهت اخذ اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی

مدارکی که برای اخذ اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی مورد نیاز است، به شرح ذیل هستند:

1- میزان تمکن‌مالی و قانونی بودن درآمد متقاضی اخذ اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی باید بررسی و ثابت شود. کارشناسان مربوطه برای اثبات این موضوع، قراردادهای کاری، اظهارنامه‌های مالیاتی، صورت‌حساب‌های بانکی، گواهی بازنشستگی، صورت‌حساب‌های کارگزاری‌ها، تمامی اسناد مالکیت و اسناد دال بر منبع درآمد را به‌دقت بررسی می‌نمایند.

2- اگر متقاضی بخواهد خانواده خود را همراه خود به کشور فرانسه ببرد، باید تمامی اسناد و مدارک دال بر روابط اعضای خانواده با متقاضی، بررسی و تائید شود. مقامات ذی‌صلاح برای اثبات این موضوع، مدارکی مانند گواهی ازدواج، تولد، طلاق، فرزندخواندگی، تغییر نام و نام خانوادگی و غیره را به‌دقت بررسی می‌نمایند.

3- مدارکی که مالکیت ملک توسط متقاضی اخذ اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی را اثبات می‌نماید. اگر متقاضی صاحب‌ملک نیست و مستأجر است، باید اجاره‌نامه محلی طولانی‌مدت خود را به مقامات مربوطه ارائه دهد.

4- بیمه‌نامه پزشکی دال بر سلامت فرد

5- گواهی مهارت زبان یا معادل آن (در صورت وجود)

6- پاسپورت معتبر که برگه‌های آن تمام نشده باشد

7- تعدادی عکس پرسنلی

8- شناسنامه همه اعضای خانواده

9- سند ازدواج

10- گواهی عدم سو پیشینه کیفری

همچنین گاهی مواقع پیش می‌آید که مقامات مهاجرت، اسناد دیگری را نیز از فرد متقاضی اخذ اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی درخواست نمایند. نمونه‌هایی از این اسناد می‌توانند مدارک مربوط به تحصیل فرزندان فرد متقاضی، یک نامه که در آن توضیح داده‌شده باشد که چرا فرد متقاضی می‌خواهد در کشور فرانسه زندگی کند، گواهی عدم سوءپیشینه از طرف پلیس و غیره باشند.

نکته‌ای که باید به آن توجه داشت این است که تمامی اسناد و مدارک باید ترجمه گردد و توسط دفتر اسناد رسمی و یا کنسولگری تأیید شود. کارشناسان ما در هلدینگ رسام می‌توانند در بررسی مدارک، شما را یاری نمایند تا با خیالی آسوده این مرحله مهم را پشت سر بگذارید.

مدارک لازم برای اقامت خود حمایتی فرانسه

ویژگی های اقامت فرانسه از راه تمکن مالی (خود حمایتی)

امکان افتتاح حساب بانکی در بانک های معتبر اروپایی

سریعترین و ساده ترین روش اخذاقامت در اتحادیه اروپا

تحصیلات رایگان در دانشگاه های معتبر اروپایی

سهولت در تمدید اقامت

عدم نیاز به هیچ گونه سرمایه گذاری و یا ثبت شرکت در اتحادیه اروپا

بهره مندی از تمام امکانات شهروندی در اتحادیه اروپا

امکان استفاده از بیمه های پزشکی و درمانی معتبر در اروپا

عدم محدودیت سنی

امکان رفت و آمد آزادانه و زندگی در کشورهای اتحادیه اروپا و حوزه شنگن

این اقامت، یکی از بالاترین سطوح اقامت فرانسه می باشد.

شامل سرپرست، همسر و فرزندان زیر 18 سال می شود.

فرزندان زیر 18 سال، اقامت فرانسه را تا 5 ساله دریافت می کنند.

این اقامت مناسب افرادی می باشد که مایل به سرمایه گذاری یا پرداخت مالیات نمی باشند.

بهره مندی از کلیه امکانات شهروندی نظیر خدمات بیمه ای، حساب بانکی و تحصیل رایگان برای فرزندان در صورت دریافت این اقامت فرانسه

اقدام برای اخذ اقامت دائم بعد از گذشت 5 سال از اقامت موقت در فرانسه

امکان اقدام برای اخذ پاسپورت فرانسوی بعد از گذشت 2 سال از اقامت دائم فرانسه

بعد از دریافت اقامت کشور فرانسه، سهولت در دریافت ویزای کشورهای آمریکا، کانادا، استرالیا و انگلستان

مقایسه اقامت خود حمایتی کشورهای فرانسه و پرتغال

در اخذ اقامت از طریق تمکن مالی برای مهاجرت به کشورهای فرانسه و پرتغال، یک سری شباهت‌ها و تفاوت‌ها وجود دارد.

شباهت‌های اخذ اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی و اقامت پرتغال از طریق تمکن مالی

1- داشتن تمکن مالی مناسب و بالا برای افراد متقاضی موردنیاز است.

2- داشتن سطح تحصیلات خاص و داشتن مدرک زبان اجباری نیست.

3- شرط سنی برای اخذ اقامت از طریق تمکن مالی مطرح نمی‌باشد.

تفاوت‌های اخذ اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی و اقامت پرتغال از طریق تمکن مالی

کار: پس از کسب اقامت پرتغال از طریق تمکن مالی، برخلاف کشور فرانسه فرد می‌تواند به کار فعال مشغول شود. ولی بعد از اخذ اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی فرد به مدت پنج سال به کار فعال نمی‌پردازد. وی تنها می‌تواند تجارت خود را بنا نماید یا خریدوفروش املاک انجام ‌دهد.

شرط حضور افراد: برای اخذ اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی شرط حضور ملاک نیست. متقاضی می‌تواند یک هفته در سال را در این کشور اقامت داشته‌باشد. ولی برای کشور پرتغال فرد باید حداقل شش ماه یا 183 روز در سال را در این کشور اقامت نماید.

میزان پول نقد در حساب بانکی: میزان پول نقد موردنیاز برای اخذ اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی را در بخش‌های قبل ذکر کردیم. پول نقد موردنیاز برای دریافت اقامت پرتغال به‌صورت زیر است:

1- مبلغ 9000 یورو برای خود متقاضی اصلی اخذ ویزا در حساب بانکی در ایران

2- مبلغ 4500 یورو برای همسر متقاضی اخذ ویزا در حساب بانکی در ایران

3- مبلغ 3000 یورو برای هر یک از فرزندان کمتر از 18 سال متقاضی اخذ ویزا در حساب بانکی در ایران

برای اخذ اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی فرزندان تا سن 18 سالگی تحت پوشش قرار می‌گیرند. درصورتی‌که این سن برای کشور پرتغال 21 سال است.

جمع‌بندی

مهاجرت از طریق تمکن مالی به این معنی است که متقاضی به‌قدر کافی سپرده بانکی، ملک و مستقلات داشته‌باشد تا بدون کمک دولت بتواند در کشور مقصد زندگی خوبی را برای خود و خانواده‌اش فراهم نماید. این نوع اقامت معمولاً به این دلیل اخذ می‌شود که فرد علاقه دارد کیفیت زندگی خود و خانواده‌اش و کیفیت تحصیل فرزندان خود را بالاتر ببرد. برای اخذ اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی نیازی به داشتن سن خاص، مدرک تحصیلی خاص، مهارت زبانی خوب و شرط حضور نیست. فرد تنها با داشتن تمکن مالی خوب، درآمد کافی و ملک در کشور فرانسه می‌تواند از زندگی در این کشور زیبا لذت ببرد. البته بعد از گذشت چند سال نیز می‌توان این اقامت را به شهروندی کشور فرانسه تبدیل کرد.

هلدینگ رسام با کارشناسان و مشاوران خبره، آماده خدمت‌رسانی به افرادی است که قصد مهاجرت به کشور فرانسه را دارند. شما می‌توانید جهت بهره‌مندی از اطلاعات و تجربیات تیم حرفه‌ای هلدینگ رسام از طریق بخش تماس با ما ارتباط برقرار نمایید.

 

اگر مقاله برای شما مفید بود، لطفا به آن 5 ستاره دهید.
[کل: 35 میانگین: 4.3]

32 ارسال دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
نگین فضلی
می 29, 2022 1:09 ب.ظ

سلام خسته نباشید برای گرفتن اقامت فرانسه از راه تمکن مالی بحث زبان به چه صورت میشه زبان تا چه سطحی باید بلد باشیم

مدیریت تایید دیدگاه ها
می 30, 2022 2:13 ب.ظ

در این روش نیازی به ارائه مدرک زبان نمی باشد

سیاووش مسلمی
می 15, 2022 3:20 ب.ظ

سلام و خسته نباشید خدمت موسسه رسام اقامت فرانسه رو هرچند وقت یک بار باید تمدید کرد ایا نیاز به تمدید هست

مدیریت تایید دیدگاه ها
می 16, 2022 10:57 ق.ظ

سلام، لطفا با دفتر تهران در تماس باشید.

محسن آذری
می 13, 2022 12:14 ب.ظ

سلام برای اقامت فرانسه پس انداز دارم و میتونم از پس هزینه بر بیام ولی زبان اصلا اشنایی ندارم باید حتما زبان اوکی بود

مدیریت تایید دیدگاه ها
می 16, 2022 11:34 ق.ظ

سلام، در اقامت تمکن مالی فرانسه نیازی به ارائه مدرک زبان نیست.

ناهید مهدوی
می 11, 2022 11:52 ق.ظ

سلام و خسته نباشید گرفتن ویزا فرانسه از طریق تمکن مالی فقط امکان پذیره راه های دیگم هست

مدیریت تایید دیدگاه ها
می 16, 2022 11:51 ق.ظ

مهاجرت به فرانسه از طریق استارتاپ، کاری و … امکانپذیر است.
لطفا برای بررسی شرایط با مشاوران ما در تماس باشید.

امید رستمی
می 7, 2022 5:48 ب.ظ

سلام و درود عذر خواهی میکنم هزینه موسسه شما برای مشاوره و اقامت از راه تمکن مالی چقدره

مدیریت تایید دیدگاه ها
می 10, 2022 12:54 ب.ظ

درود، لطفا جهت اطلاع از هزینه ها با دفتر تهران در تماس باشید.

مریم تقوی پور
می 7, 2022 12:14 ب.ظ

با سلام خسته نباشید در خصوص دریافت اقامت بازنشستگی ( خود حمایتی ) برای فرانسه میخواستم مشاوره بگیرم با تشکر در ضمن ایمیل من فعال نیست اما شماره تلفنم واتس آپ داره مننونم

مدیریت تایید دیدگاه ها
می 10, 2022 12:55 ب.ظ

سلام، مشاوران ما با شما در ارتباط خواهند بود

امیر عراقی نژاد
می 5, 2022 3:43 ب.ظ

سلام و خسته نباشید ممنون از توضیحاتتون برای اخذ اقامت فرانسه از راه تمکن مالی مبلغ یوروی که برای هریک از اعضای خانواده باید چه مقدار باشه و این مبلغ میتونه سند ملک هم باشه

مدیریت تایید دیدگاه ها
می 10, 2022 1:30 ب.ظ

کارشناسان ما برای بررسی شرایط و ارائه مشاوره با شما تماس خواهند گرفت

ریحانه گودرزی نیا
می 3, 2022 1:38 ب.ظ

سلام من از طریق موسسه رسام تونستم کارهای اقامتم رو برای فرانسه جلو بندازم و خیلی از مشاوره شما راضی بودم ممنونم

مدیریت تایید دیدگاه ها
می 5, 2022 11:40 ق.ظ

سلام، سپاس از شما دوست عزیز

الهه عظیمی
می 1, 2022 4:29 ب.ظ

برای اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی درامد هریک از اعضای خانواده باید ۲ هزار یورو باشد؟

مدیریت تایید دیدگاه ها
می 5, 2022 12:49 ب.ظ

خیر. لطفا برای دریافت مشاوره با کارشناسان ما در تماس باشید.

رضا رزمجو
دسامبر 25, 2021 3:31 ب.ظ

عرض سلام
بنده میخواستم برای برنامه تمکن مالی فرانسه اقدام کنم . تمام شرایط رو هم میدونم . هزینه انجام این پروسه از طریق دفتر شما چقدره ؟!
سپاس از پاسخگوییتون

مدیریت تایید دیدگاه ها
دسامبر 26, 2021 4:03 ب.ظ

درود دوست عزیز؛ مشاوران ما جهت بررسی شرایط و اعلام هزینه با شما تماس می گیرند.

نیما
نوامبر 10, 2021 10:12 ق.ظ

سلام
جهت ویزای اقامتی فرانسه به روش تمکن مالی می خوام اقدام کنم

مدیریت تایید دیدگاه ها
دسامبر 7, 2021 12:27 ب.ظ
Reply to  نیما

درور بر شما
مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت

مدیریت تایید دیدگاه ها
دسامبر 7, 2021 12:24 ب.ظ
Reply to  نیما

درود دوست عزیز، همکاران ما در کوتاهترین زمان با شما تماس می گیرند.

علی رمضانخانی
جولای 22, 2021 10:15 ق.ظ

با سلام
‌هزینه انجام وکیل جهت اخذ اقامت فرانسه تمکن مالی ؟

مدیریت تایید دیدگاه ها
دسامبر 7, 2021 12:56 ب.ظ

جهت ارائه توضیحات و اعلام هزینه ها با شما تماس گرفته می شود.

امیر
می 7, 2021 7:02 ب.ظ

درود بر شما
لطفا شرط حضور در مورد اقامت تمکن مالی فرانسه را بفرمایید

مدیریت تایید دیدگاه ها
می 12, 2021 1:27 ب.ظ
Reply to  امیر

درود دوست عزیز
اقامت تمکن مالی فرانسه، شرط حضور ندارد و بدون داشتن شرط حضور، اقامت شما تمدید می گردد.

مرجان فاطمی
سپتامبر 5, 2019 11:46 ب.ظ

سلام خسته نباشید
برای طرح خودحمایتی فرانسه ، چه مبلغی باید درحساب داشته باشیم در سایتهای مختلف عددهای متفاوتی نوشته شده. لطف میکنین مبلغ صحیح رو بفرمایید
ممنون

مدیریت تایید دیدگاه ها
دسامبر 8, 2022 11:09 ق.ظ

باسلام لطفا شماره تماس خودتان را بگذارید، برای مشاوره کارشناسان ما باهاتون تماس خواهند گرفت

shf
می 26, 2019 12:33 ب.ظ

با سلام زمان شروع پروسه چه تاریخی باید باشد؟

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
×

پیام از طریق واتس اپ

× مشاوره از طریق واتس اپ