ویزای کانادا با پاسپورت دومینیکا

برای مهاجرت به کانادا روش‌های مختلفی وجود دارد. یکی از روش‌هایی که با آن می‌توان بدون نیاز به ویزا به کانادا مهاجرت نمود، اخذ پاسپورت دومینیکا است. چنانچه پاسپورت دومینیکا داشته باشید، می‌توانید به بیش از 144 کشور سفر کنید. دومینیکا یکی از جزایر دریای کارائیب است که زبان مرسوم مردم آن انگلیسی و فرانسه است. در صورت دریافت پاسپورت دومینیکا امکان دریافت ویزای مالتی کانادا فراهم خواهد بود. علاوه بر شهروندی دومینیکا تابعیت مادام‌العمر و غیر قابل فسخ دومینیکا را برای شما فراهم می‌کند و که به واسطه آن امکانات رفاهی بسیاری برای شما فراهم می‌شود که از جمله می‌توان به معافیت از مالیت بر درآمد اشاره نمود. در این صفحه از وب سایت موسسه مهاجرتی هلدینگ رسام به تمامی شرایط و قوانین اخذ ویزای کانادا با پاسپورت دومینیکا می پردازیم. همراه ما باشید.

ویزای کانادا با پاسپورت دومینیکا
نام و نام خانوادگی *
این فیلد را پر کنید
شماره موبایل *
این فیلد را پر کنید
  1. هلدینگ رسام
  2. وبلاگ
  3. ویزای کانادا با پاسپورت دومینیکا

سفر به کانادا با پاسپورت دومینیکا

با اخذ پاسپورت دومینیکا به راحتی می‌توان بدون ویزا به کانادا سفر کرد. یکی از مهم‌ترین مزایایی که پاسپورت دومینیکا دارد، قدرت بالای این پاسپورت و سفر بدون ویزا به سایر کشورهای جهان است. با پاسپورت دومینیکا می‌توان به کشورهای زیادی سفر نمود. امروزه اشخاص به دنبال این هستند که بتوانند به سادگی به کشورهای مختلف سفر کنند. با استفاده از پاسپورت دومینیکا این امکان برای شما فراهم می‌شود. با دریافت دومینیکا می‌توانید تا 90 الی 180 روز به کانادا سفر نموده و در آنجا اقامت گزینید. هزینه ویزای کانادا با پاسپورت دومینیکا بستگی به شرایط سرمایه گذاری و تعداد همراهان متقاضی دارد و مراحل انجام آن ساده و کاملا شفاف است. بنابراین نیاز به نگرانی نخواهد بود. سفر به کانادا با پاسپورت دومینیکا کاملا لذت بخش است و علی رغم اینکه می‌توانید به کشورهای مختلف سفر کنید بدون دغدغه و با صرف هزینه کم می‌توانید به مقصد خود برسید. با اخذ پاسپورت دومینیکا از ویزای شنگن بی‌نیاز خواهید شد. چرا که با پاسپورت دومینیکا می‌توانید به بیش تمام اروپا و حتی کشورهای حوره شنگن از قبیل انگلیس و… سفر نمایید. دولت دومینیکا برای ایارنیان شرایطی را فراهم نموده است که می‌توانید با گذرنامه و انجام مراحل قانونی به راحتی به این کشور سفر نمایید. دریافت شهروندی دومینیکا کمتر از 3 ماه به صور می‌انجامد و می‌توان این انتار را داشت که حداکثر تا 4 ماه روند اخذ پاسپورت دومینیکا به اتمام برسد و بتوانید به صورت کاملا قانونی برای مهاجرت به کانادا اقدام نمایید. سریع‌ترین راه اخذ ویزای کانادا با پاسپورت دومینیکا سرمایه گذاری است که با اهدای کمک مالی به دولت یا خرید ملک انجام پذیر است. اگر شما هم متقاضی مهاجرت به کانادا با اخذ پاسپورت دومینیکا هستید همین حالا با ما تماس بگیرید و از کارشناسان هلدینگ مهاجرتی رسام مشاوره دریافت نمایید.

سفر به کانادا با پاسپورت دومینیکا

شرایط لازم برای اخذ ویزای کانادا با پاسپورت دومینیکا

برای دریافت پاسپورت دومینیکا شرایط زیر الزامی است:

  • داشتن سن قانونی 18 سال
  • گواهی اشتغال به کار
  • گواهی عدم سوء پیشینه از اینترپل
  • گواهی سلامت عدم بیماری واگیردار
  • سند ملکی
  • تسلط به زبان انگلیسی

همچنین برای اخذ شهروندی دومینیکا از طریق سرمایه گذاری نیاز است، املاکی از این کشور را با ارزش 250000 دلار خریداری کنید و تا مدت 3 سال مالک آن باشید. در صورتی که تا 5 سال مالک باشید، واجد شرایط فروش ملک خواهید بود. پس از اینکه شهروندی دومینیکا را بدست آوردید، موفق به اخذ تابعیت خواهید شد و پاسپورت شما در مدت زمان 1 هفته آماده تحویل خواهد بود. اخذ شهروندی از طریق سرمایه گذاری قابل انتقال به نسل‌های آینده خواهد بود.

شرایط لازم برای اخذ ویزای کانادا با پاسپورت دومینیکا

مراحل اخذ ویزای کانادا با پاسپورت دومینیکا

اخذ ویزای کانادا روند دشواری دارد و از مشکلات خاص خود برخوردار است. لذا بهترین روش‌ها برای اخذ ویزای کانادا دریافت پاسپورت دومینیکا است. این روش برای ایرانیانی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند، بهترین گزینه است. چرا که با اخذ شهروندی دومینیکا می‌توانید به سادگی ویزای مولتی 10 ساله امریکا، کانادا و استرالیا را دریافت نموده و همچنین دومینیکا از کمترین نرخ سرمایه گذاری برخوردار است. یکی از مهم‌ترین مزایای پاسپورت دومینیکا عدم نیاز به حضوری اجباری در کشور دومینیکا پس از دریافت حق شهروندی است. متقاضیان برای اخذ ویزای کانادا با پاسپورت دومینیکا نیاز است مراحل زیر را طی نمایند:

مرحله اول: در این مرحله فرم مربوطه تهیه و تکمیل می‌شود و یک شماره پرونده دریافت می‌کنید.

مرحله دوم: در این مرحله مدارک مورد نیاز تکمیل شده و به همراه فرم ها آماده ارسال ‌می‌شوند.

مرحله سوم: در این مرحله پرونده شما مورد بررسی قرار می‌گیرد و روی کیس تحقیقات انجام می‌شود. سپس از طرف دولت نامه اعلام نظر را دریافت خواهید کرد.

مرحله چهارم: پس از تایید پرونده، نیاز است هزینه‌های مربوطه به حساب دولت واریز شده تا پاسپورت صادر شود.

مراحل اخذ ویزای کانادا با پاسپورت دومینیکا

هزینه لازم برای اخذ ویزای کانادا با پاسپورت دومینیکا

به صورت کلی هزینه لازم برای اخذ ویزای کانادا با پاسپورت دومینیکا بستگی به نوع سرمایه گذاری و تعداد همراهان متقاضی دارد. مجموع هزینه سرمایه گذاری و هزینه‌های دولتی به صورت جدول زیر است:

یک نفر مجرد 100.000 دلار
زوج بدون فرزند 150.000 دلار
یک زوج به همراه فرزند زیر 18 سال 175.000 دلار
یک زوج به همراه 2 فرزند زیر 18 سال 175.000 دلار
هزینه به ازای هر فرزند 25.000 دلار
هزینه تقاضا هر نفر 300 دلار
هزینه بررسی امنیتی 7.500 دلار
هزینه بررسی امنیتی به ازای هر فرد هرماه 4.000 دلار
هزینه صدور پاسپورت 1.200 دلار به ازای هر فرد
هزینه اپلیکیشن فرم هر شخص 3.500 دلار
هزینه پروسیسنگ فی هر نفر 1.850 دلار
هزینه حق الوکاله دولت دومینیکا 8.500 دلار

این هزینه‌ها کاملا متغیر و بستگی به شرایط شخص دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه اخذ ویزای کانادا با پاسپورت دومینیکا کافی است از طریق راه‌های ارتباطی با ما در تماس باشید.

آنچه دیگران می خوانند: ثبت شعبه شرکت در کانادا

نتیجه گیری

اخذ ویزای کانادا با پاسپورت دومینیکا کاری بسیار آسان و سریع است. یکی از مزایای دریافت پاسپورت دومینیکا این است که از ویزای شنگن بی‌نیاز شده و می‌توانید به کشورهای اروپایی و حوزه شنگن هم سفر کنید. مهاجرت به کانادا با پاسپورت دومینیکا به نوع سرمایه گذاری و تعداد همراهان متقاضی بسنگی دارد. از این رو با سپردن پروسه اخذ پاسپورت دومینیکا به کارشناسان حرفه‌ای هلدینگ مهاجرتی رسام می‌توانید ضریب اطمینان اخذ اقامت کانادا را بالا ببرید. برای کسب اطلاعات کامل در رابطه با ویزای کانادا از طریق پاسپورت دومینیکا شما می‌توانید با کارشناسان ما در هلدینگ رسام تماس گرفته و یا از طریق اینستاگرام هلدینگ رسام با ما در ارتباط باشید.

به این مطلب امتیاز دهید.
[کل: 0 میانگین: 0]

تماس و مشاوره رایگان

فرم مشاوره رایگان مهاجرت

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

آخرین مقالات وبلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

× مشاوره آنلاین