مهاجرت به کانادا از طریق کارآفرینی استان پرنس ادوارد

فهرست مطالب

مهاجرت به کانادا از طریق کارآفرینی استان پرنس ادوارد

PEI PNP

کارآفرینی در استان پرنس ادوارد یکی از روش های مهاجرت به کانادا از طریق کارآفرینی استانی می باشد. اگر علاقمند به مهاجرت به جزیره پرنس ادوارد هستید و دوست دارید در کشور کانادا سرمایه‌گذاری کرده و شغلی را اداره کنید، شما واجد شرایط اخذ اقامت دائم کانادا از طریق برنامه کارآفرینی استانی جزیره پرنس ادوارد (PEI PNP) هستید. برنامه کارآفرینی استان پرنس ادوارد برای اتباع خارجی است که دارای مالکیت مشاغل یا تجربه مدیریتی گسترده‌ای هستند و مایل هستند برای شروع کار خود به PEI حرکت کنند و در نهایت اقامت دائم کشور کانادا را دریافت کنند.

برنامه مهاجرت به کانادا از طریق استان پرنس ادوارد فرصتی را برای متقاضیان مهاجرت به کانادا فراهم می‌سازد تا از طریق این شهر نامزد اخذ اقامت دائم کانادا شوند، به این شرط که در این جزیره سرمایه‌گذاری کرده و کسب و کاری را مدیریت نمایند.

مهاجرت به کانادا از طریق کارآفرینی استان پرنس ادوارد
مهاجرت به کانادا از طریق کارآفرینی استان پرنس ادوارد

شرایط لازم برای ارائه درخواست کارآفرینی استان پرنس ادوارد

آیا واجد شرایط درخواست هستم؟

برای واجد شرایط بودن برای دریافت اجازه سرمایه گذاری، راه اندازی کسب و کار و دریافت اجازه کار در پرنس ادوارد باید:

  • حداقل 600,000 دلار ارزش خالص سرمایه شخصی شما باشد و این سرمایه از طریق منابع قانونی قابل اثبات باشد.
  • داشتن حداقل معدل معادل دوره متوسطه.
  • در زمان درخواست، در محدودسن 21-59 سال باشید.
  • مهارت های مدیریتی و سابقه اشتغال یا مالکیت مشاغل در گذشته را داشته باشید.
  • حداقل معیارهای زبان معادل CLB / NCLC 4 را برآورده کنید. و

چنانچه با توجه به شرایط فوق، قصد دارید یک کسب و کار جدید یا یک شرکت را در استان پرنس ادوارد کانادا اداره کنید و همچنین قصد زندگی و کار در PEI را دارید، می توانید برای دریافت وقت مصاحبه از اداره اقامت و مهاجرت استان پرنس ادوارد اقدام نمایید.

مهاجرت استان پرنس ادوارد
مهاجرت استان پرنس ادوارد

اقامت کانادا از طریق کارآفرینی

روش ثبت نام در برنامه کارآفرینی استان پرنس ادوارد

چگونه درخواست کنم؟

اگر معیارهای ذکر شده در بالا را دارید، ابتدا باید در سیستم Prince Edward Island Expression of Interest ثبت نام نمایید. متقاضیان می توانند در هر زمان فقط یک پروفایل فعال در سیستم EOI داشته باشند.

پروفایل شما برای مدت شش ماه فعال خواهد بود. شما باید اطمینان حاصل کنید که اطلاعات ارائه شده در پروسه ثبت نام شما صحیح و قابل اثبات است.

توجه : Expression of interest یک برنامه کاربردی نیست، اما روشی است که علاقه شما به درخواست در مورد کارآفرینی و راه اندازی کسب و کار و دریافت اقامت از طریق PEI PNP را نشان می دهد. اداره اقامت و مهاجرت استان پرنس ادوارد حق انتخاب بین متقاضیان و طرح های تجاری ارائه شده را دارد.

اقامت کانادا
اقامت کانادا

در صورت دریافت تأیید اولیه، یک نامه الکترونیکی دریافت خواهید کرد که شامل پرونده و دستورالعمل های ارسال پرونده شما خواهد بود. در این صورت باید فرم های درخواست را تکمیل کنید.

توجه: اطلاعات ارائه شده در پروفایل باید معتبر و قابل اثبات باشد. دفتر مهاجرت اطلاعات ارائه شده در برنامه را با مشخصات پروفایل مقایسه می کند و اگر اختلاف وجود داشته باشد، درخواست شما را رد می کند و پرونده هایی که حاوی موارد نادرست هستند ممکن است به مدت 2 سال واجد شرایط ارائه درخواست مجدد نباشند.

بعد از تایید در سیستم EOI چه اتفاقی می افتد؟

پس از تأیید، نامه ای شامل مجوز کار برای فرد متقاضی در استان پرنس ادوارد صادر می گردد. پس از دریافت اجازه کار، باید به استان پرنس ادوارد PEI رفته و کسب و کار خود را شروع کنید. پس از تحقق تمامی شرایط و ضوابط توافقنامه عملکرد کسب و کار، شما می توانید درخواست خود را جهت اخذ اقامت دائم کانادا به اداره مهاجرت، پناهندگان و تابعیت کانادا (IRCC) ارائه نمایید.

از تاریخ 20 سپتامبر 2018، مجوز کار و راه اندازی کسب و کار در استان پرنس ادوارد، فقط و فقط به متقاضیان داده می شود که 100 درصد مالکیت تجارت مورد نظر را در اختیار داشته باشند و داشتن سهام و مشارکت در یک تجارت، منجر به دریافت ویزا و اقامت کشور کانادا نمی گردد.

مهاجرت به کانادا از طریق کارآفرینی استانی
مهاجرت به کانادا از طریق کارآفرینی استانی
دیگران میخوانند: ثبت شعبه شرکت در کانادا
اگر مقاله برای شما مفید بود، لطفا به آن 5 ستاره دهید.
[کل: 8 میانگین: 5]
0 ارسال دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
×

پیام از طریق واتس اپ

× مشاوره از طریق واتس اپ