اقامت فرانسه از راه خرید ملک

فرانسه به عنوان یکی از بزرگترین و قدرتمندترین کشورهای اتحادیه اروپا از نظر اقتصادی، نظامی و تولید ناخالص داخلی می باشد

فهرست مطالب

آیا برای مهاجرت به فرانسه و اخذ اقامت فرانسه، روش خرید ملک وجود دارد؟ شرایط مالی مورد نیاز جهت دریافت اقامت فرانسه از راه خرید ملک به چه صورت هست؟ مزایای دریافت اقامت فرانسه از طریق خرید ملک چه مواردی هستند؟ ویژگی ها و شرایط مورد نیاز اقامت فرانسه از راه خرید ملک چه مواردی هستند ؟

موسسه مهاجرتی در مسیر دریافت اقامت فرانسه از طریق خرید ملک چه خدماتی به متقاضی ارائه می دهد؟ از چه روش هایی می توان مهاجرت به فرانسه نمود؟ بهترین روش مهاجرت به فرانسه کدام است؟ ساده ترین روش مهاجرت به فرانسه کدام است؟ کم ریسکترین روش مهاجرت به فرانسه کدام است؟

هزینه های اقامت فرانسه از طریقخرید ملک چقدر است؟ چگونه می توان اقامت دائم فرانسه را دریافت نمود؟ شرایط اخذ اقامت فرانسه از طریق خرید ملک چیست؟ شرایط اقامت فرانسه از طریق خرید ملک چیست؟ آیا با دریافت اقامت فرانسه از طریق خرید ملک می توان اقامت دائم فرانسه را دریافت نمود؟

شرایط اقامت فرانسه از طریق خرید ملک چیست؟ قوانین مهاجرت به فرانسه کدام است ؟ ویژگی موسسه مهاجرتی خوب کدام است؟ راحت ترین کشور برای مهاجرت کدام کشور است؟

مهاجرت به کدام کشور راحت هست؟ مهاجرت آسان چیست؟ مهاجرت سریع به کدام کشورها امکانپذیر است؟ آیا با دریافت اقامت فرانسه از طریق خرید ملک می توان پاسپورت فرانسه را دریافت نمود؟ آیا برای مهاجرت به فرانسه به وکیل مهاجرت نیاز هست؟ از چه روش هایی می توان به کشورهای اروپایی مهاجرت کرد؟ وکیل مهاجرتی در مسیر دریافت اقامت فرانسه از طریق خرید ملک چه خدماتی به متقاضی ارائه می دهد؟

مهاجرت به فرانسه از طریق خرید ملک

فرانسه  به عنوان یکی از بزرگترین و قدرتمندترین کشورهای اتحادیه اروپا از نظر اقتصادی، نظامی و تولید ناخالص داخلی می باشد. فرانسه پنجمین اقتصاد قدرتمند در جهان می باشد. قسمت عمده این اقتصاد پویا مربوط به صنعت گردشگری در فرانسه می باشد. سالیانه بیش از 90 میلیون گردشگر از فرانسه دیدن می کنند، در حالی که جمعیت کشور فرانسه حدود 67 میلیون نفر می باشد. موقعیت جغرافیایی فرانسه غرب قاره اروپا می باشد. به دلیل تمامی نکات بیان شده و زیبایی منحصر به فرد فرانسه، این کشور همواره جز مقاصد محبوب جهت مهاجرت بوده است.

اقامت فرانسه
اقامت فرانسه

اقامت فرانسه از طریق خرید ملک

جهت دریافت اقامت فرانسه از طریق خرید ملک، بررسی شرایط اشخاص واجد شرایط، الزامی می باشد. اشخاص غیر فرانسوی، بدون داشتن اقامت، نیز می توانند در فرانسه ملک خریداری نمایند. جهت این امر هم می توان با اخذ یک ویزای توریستی فرانسه  وارد کشور فرانسه شد و پروسه خرید ملک را انجام داد و یا از طریق وکیل، بدون حضور فیزیکی در فرانسه پروسه خرید ملک را انجام داد. اشخاص جهت خرید ملک در فرانسه باید به سن قانونی 18 سال رسیده باشند.

از نظر ارزش ملک محدودیتی وجود ندارد. البته قیمت املاک در فرانسه با توجه به موقعیت ملک به صورت میانگین از حدود 50 هزار یورو تا 400 هزار یورو و بالاتر متغیر می باشد.

اگر میخواهید به سرعت اقامت فرانسه و پاسپورت فرانسه را همراه خانواده خود دریافت نمایید،اخذ اقامت فرانسه از طریق خرید ملک، می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

شما این امکان را دارید تا با خرید ملکی با ارزش حداقل 50 هزار یورو در فرانسه، بدون نیاز به حضور در کشور فرانسه، بدون نیاز به اخذ ویزای توریستی شینگن و بدون نیاز به سابقه سفر، از کارت اقامت فرانسه به همراه خانواده برخوردار شده، به سایر کشورهای حوزه شنگن سفر نموده و در صورت تمایل به اجاره ملک خود در فرانسه، کسب درآمد ارزی نمایید.

شرایط اخذ اقامت فرانسه از طریق خرید ملک

بنابر آخرین اطلاعات ارائه شده توسط دولت فرانسه، یکی از مهمترین معیارهای اصلی اخذ اقامت از طریق خرید ملک در فرانسه این است که متراژ ملک خریداری شده برای سرپرست خانواده، حداقل 14 مترمربع، برای همسر 9 مترمربع و به ازای حضور هر فرزند در خانواده، 9 مترمربع دیگر به مساحت خانه اضافه می شود.

اگر متقاضی قصد خرید ملک در فرانسه را داشته باشد، با داشتن همسر و دو فرزند باید حداقل یک خانه 41 متری در فرانسه خریداری نماید. همچنین سرپرست و متقاضی خرید ملک در فرانسه باید دارای درآمدی ثابت تقریباً حدود ماهیانه ۲ هزار یورو باشند. این مبالغ بستگی به تعداد اعضای خانواده دارد. این مقدار پول باید به طور مستمر از طریق درآمدهای ثابت شخص نظیر سهام، حقوق بازنشستگی و یا اجاره خانه و مغازه و مواردی از این قبیل تامین شود.

در زمان مراجعه به سفارت جهت دریافت اقامت فرانسه با خرید ملک، باید اثبات کنید که خارج از فرانسه بالای 2.000 یورو درآمد ثابت و مستمر دارید. هرچه این مبلغ بالاتر باشد، درصد موفقیت دریافت اقامت نیز بالاتر می رود.

ارائه سند ملکی، سهام بانکی، بورس و سود حاصل از سهام شرکت می تواند شانس پروسه دریافت اقامت فرانسه را افزایش دهد.

شما می‌توانید با مشاوران هلدینگ رسام تماس بگیرید و از اطلاعات ما در جهت اقامت فرانسه از طریق خرید ملک استفاده نمایید.  

اقامت فرانسه از طریق خرید ملک
اقامت فرانسه از طریق خرید ملک

مزایای روش اخذ اقامت فرانسه از طریق خرید ملک

  • عدم وجود محدودیت سنی برای فرد متقاضی
  • معافیت پرداخت مالیات سالانه در کشور مورد نظر
  • سهولت در تمدید کارت اقامت
  • عدم نیاز به حضور دائمی در کشور فرانسه
  • امکان استفاده از حقوق شهروندی مانند بیمه های پزشکی و درمانی و …
  • سهولت در اخذ ویزای سایر نقاط جهان مانند آمریکا، کانادا، انگلستان و ….
  • امکان اقامت در کلیه کشورهای عضو اتحادیه اروپا و حوزه شینگن
  • امکان رفت و آمد آسان به کشور فرانسه و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و حوزه شینگن
  • امکان تحصیل رایگان فرد متقاضی و کلیه اعضای خانواده
  • امکان افتتاح حساب در کلیه کشورها و استفاده از تسهیلات بانکی

شرایط اخذ اقامت فرانسه از طریق خرید ملک در قوانین 2021

اصلی‌ترین شرایط ضروری جهت اخذاقامت فرانسه از طریق خرید ملک، خرید ملک در فرانسه و اثبات داشتن درآمد ماهیانه ثابت در ایران برای فرد اصلی یا سرپرست خانواده می‌باشد.

در ضمن نشان دادن این درآمد بایستی از منابع مختلف و متعدد مثل ارائه اجاره نامه های ملکی، سود شرکت، سود سپرده‌های بانکی اعم از بلند مدت و کوتاه مدت، داشتن فیش و حکم حقوق بازنشستگی و سود سهام انجام گردد.

همچنین داشتن حداقل یک سند ملکی در ایران و ارائه تأیید گواهی یک سپرده بانکی حداقل سه ماهه در ایران از ملزومات شروع پروسه می‌باشد.

هلدینگ رسام با دارا بودن مشاوران متخصص و حرفه ای در زمینه مهاجرت و اقامت در حال حاضر به صورت کاملاً تخصصی در کوتاه ترین زمان ممکن آماده ارائه مشاوره و خدمت رسانی به هموطنان عزیز می باشد.

آیا از طریق خرید ملک در فرانسه می توان اقامت گرفت؟

بله. ابتدا یک ویزای یک ساله ی تایپ D و سپس پس از یک سال به شما کارت اقامت موقت اعطا می شود. بعد ازگذشت پنج سال تمدید مجدد به شما اقامت دائم خواهند داد.

آیااقامت فرانسه از طریق خرید ملک فرانسه شرط حضور دارد؟

یکی از مزایای خرید ملک در فرانسه، نداشتن شرط حضور است. متقاضی می تواند تنها یک بار در سال آن هم تنها بابت تمدید مجدد اقامت خود در فرانسه حضور داشته باشد.

اگر مقاله برای شما مفید بود، لطفا به آن 5 ستاره دهید.
[کل: 6 میانگین: 4.7]
0 ارسال دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در telegram
Telegram