نمونه اقامت ‌های اخذ شده

متن سربرگ خود را وارد کنید

هلدینگ رسام با توجه به سابقه طولانی و تجربه کاری فراوان در انجام امور مهاجرتی و اقامت کانادا، آمریکا و کشورهای اروپایی، نمونه اقامت های اخذ شده و نمونه ویزا های اخذ شده را با شما عزیزان به اشتراک گذاشته است. کارشناسان هلدینگ رسام به صورت مداوم با سئوالاتی از قبیل موارد ذیل مواجهه هستند. بهترین کشورها برای مهاجرت کدامند؟ بهترین سن برای شروع روند مهاجرت چند سالگی است؟ ارزان ترین و ساده ترین روش های مهاجرتی کدامند؟ آیا اجازه کار یا اجازه تحصیل بر روی کارت های اقامت و ویزاها ذکر می گردد؟ روش های قانونی مهاجرت چه روش هایی هستند؟ مدت اعتبار کارت اقامت به چه صورت است؟ کانادا برای زندگی ایرانیان بهتر هست یا اروپا؟

در اینجا لازم است به عنوان تیم مجرب و متعهد که در زمینه امور اقامت و مهاجرت فعالیت دارد، اعلام نماییم کارشناسان هلدینگ رسام همواره آماده پاسخگویی به سئوالات متقاضیان محترم بر اساس قوانین مهاجرتی سال 2021 هستند. همچنین این مجموعه مفتخر است به همراهی، مشاوره و راهنمایی متقاضیان تا رسیدن به نتیجه و دریافت کارت اقامت و ویزا با بالاترین میزان قبولی.

نمونه های کارت اقامت و نمونه های ویزا که در ذیل طبقه بندی و به متقاضیان محترم معرفی گردیده است، بخش کوچکی از موفقیت های هلدینگ رسام است که با شما عزیزان به اشتراک گذاشته شده است.

 

 

کارت اقامت دائم کانادا

نمونه اقامت های اخذ شده – تمکن مالی اتریش

نمونه اقامت های اخذ شده – یونان

کارت اقامت تمکن مالی فرانسه

اقامت تمکن مالی پرتغال

نمونه کارت اقامت تمکن مالی اسپانیا

کارت اقامت تمکن مالی ایتالیا

اقامت هنرمندی اتریش

کارت اقامت ثبت شرکت آلمان

بلوکارت آلمان

کارت اقامت مجارستان

کارت اقامت بلژیک- ثبت شرکت بلژیک

ویزای دانشجویی اتریش

کارت اقامت با خرید ملک یونان

ویزای آلمان

ویزای ایتالیا

ویزای فرانسه

ویزای سوئیس

2 ارسال دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
صادق جوادی
ژانویه 21, 2021 1:42 ب.ظ

من میخوام ویزای کاری بگیرم هرچی شده فقط ایران نباشم