اقامت مکزیک از راه تمکن مالی (خودحمایتی)

آیا برای مهاجرت به مکزیک روش تمکن مالی وجود دارد؟ شرایط مالی مورد نیاز اداره اقامت مکزیک جهت دریافت اقامت خودحمایتی مکزیک به چه صورت هستند؟
فهرست مطالب

آیا برای مهاجرت به مکزیک روش تمکن مالی وجود دارد؟ شرایط مالی مورد نیاز اداره اقامت مکزیک جهت دریافت اقامت خودحمایتی مکزیک به چه صورت هستند؟ مزایای دریافت اقامت تمکن مالی مکزیک چه مواردی هستند؟ ویژگی ها و شرایط مورد نیاز اقامت مکزیک چه مواردی هستند ؟ وکیل مهاجرتی در مسیر دریافت اقامت تمکن مالی مکزیک چه خدماتی به متقاضی ارائه می دهد؟ از چه روش هایی می توان به کشور مکزیک مهاجرت کرد؟ بهترین و ساده ترین روش مهاجرت به مکزیک کدام است؟ هزینه های اقامت تمکن مالی مکزیک چقدر است؟ چگونه می توان اقامت دائم مکزیک را دریافت نمود؟ شرایط اخذ اقامت خودحمایتی مکزیک چیست؟ شرایط اقامت تمکن مالی مکزیک چیست؟ آیا با دریافت اقامت تمکن مالی مکزیک می توان اقامت دائم مکزیک را دریافت کرد؟ شرایط اقامت خود حمایتی مکزیک چیست؟ آیا با سرمایه گذاری در مکزیک می توان اقامت مکزیک را دریافت نمود؟ قوانین مهاجرت به مکزیک کدام است ؟ ویژگی موسسه مهاجرتی خوب کدام است؟

راحت ترین کشور برای مهاجرت کدام کشور است؟ مهاجرت به کدام کشور راحت هست؟ مهاجرت آسان چیست؟ مهاجرت سریع به کدام کشورها امکانپذیر است؟ آیا با دریافت اقامت مکزیک  می توان پاسپورت مکزیک را دریافت نمود؟

آیا برای مهاجرت به مکزیک به وکیل مهاجرت نیاز هست؟ از چه روش هایی می توان به کشورهای آمریکای شمالی مهاجرت کرد؟ مهاجرت به کشورهای آمریکای شمالی چه شرایطی دارد؟

اقدام در خصوص اخذ اقامت کشور مکزیک از طریق خود حمایتی

روش خود حمایتی یا اقامت از طریق تمکن مالی از جمله روش های اقامتی است که در سال های اخیر، بسیار مورد توجه متقاضیان مهاجرت قرار گرفته است. مهم ترین امری که باید جهت دریافت اقامت خود حمایتی مکزیک توسط متقاضی اثبات شود، داشتن تمکن و استطاعت مالی مورد نیاز به دولت مکزیک است.

افرادی که علاقه مند به اخذ اقامت آمریکای شمالی هستند و قصد دارند با مهاجرت به مکزیک به قاره پهناور آمریکا وارد شوند، می توانند اطلاعات مورد نیاز خود را از طریق سایت هلدینگ رسام و مشاوران ما در امور مهاجرتی آمریکای شمالی دریافت نمایند.

مطابق قوانین مهاجرتی 2021 کشور مکزیک، دریافت اقامت تمکن مالی کشور مکزیک به میزان دارایی و استطاعت مالی شخص که با اسناد و مدارک به سفارت و اداره اقامت مکزیک اعلام می نماید وابسته است و اداره اقامت با در نظر داشتن میزان درآمد و سرمایه شخص، به متقاضی وخانواده، اقامت دائم یا موقت اعطا می نماید.

مهاجرت به مکزیک
مهاجرت به مکزیک

شرایط مالی اخذ اقامت خود حمایتی مکزیک در سال 2021

مطابق توضیحاتی که در خصوص روش اقامت خود حمایتی ارائه شده است و در سال های اخیر مورد توجه متقاضیان قرار گرفته است، چنانچه متقاضی با داشتن مدارک مستند اثبات نمایند درآمد غیر فعال آن ها میزان 2100 دلار می باشد و یا با ارائه مدارک بانکی اثبات نماید در حساب شخصی خود مبلغ معادل 30000 دلار را دارد، می تواند جهت دریافت اقامت خود حمایتی مکزیک اقدام نماید. در ابتدا اقامت موقت یک ساله به متقاضی داده می شود و پس از آن اقامت شخص برای 3 سال دیگر تمدید می گردد و با داشتن درآمدهای بالاتر و مستمر شخص می تواند جهت دریافت اقامت دائم و پاسپورت مکزیک هم اقادام نماید.

مدارک مورد نیاز جهت ارائه درخواست خودحمایتی مکزیک

 • داشتن پاسپورت معتبر برای متقاضی و خانواده
 • تکمیل فرم های مربوطه در خصوص اقامت تمکن مالی مکزیک
 • دو قطعه عکس جدید متناسب با مشخصات اعلام شده توسط اداره اقامت مکزیک
 • ارائه مدارک مالی مناسب جهت اثبات تمکن مالی شامل پرینت حساب و گردش حساب 6 ماهه
 • ارائه گواهی تمکن مالی بانکی متناسب با سطح پشتوانه مالی مورد نظر اداره اقامت مکزیک
 • ارائه مدارک معتبر در خصوص اثبات وضعیت مالی مناسب
اقامت تمکن مالی
اقامت تمکن مالی

ویژگی ها و مزایای  روش خودحمایتی کشور مکزیک

 • امکان اقدام برای متقاضی، همسر و فرزندان زیر 18 سال به صورت همزمان
 • عدم نیاز به سرمایه گذاری و انتقال سرمایه به کشور مکزیک
 • تسهیل شدن روند اخد اقامت دائم کشور مکزیک
 • تسهیل شدن روند اخذ پاسپورت کشور مکزیک
 • عدم نیاز به حضور در کشور مکزیک
 • عدم نیاز به ارائه مدرک زبان
 • عدم نیاز به ارائه مدارک تحصیلی
 • عدم نیاز به ارائه مدارک شغلی و کاری
 • اخذ تابعیت و شهروندی از کشور مکزیک با حفظ تابعیت اولیه برای متقاضی
 • امکان تحصیلی رایگان فرزندان در کشور مکزیک

همچنین از جمله مزایایی که می توان برای روش خود حمایتی کشور مکزیک و سایر کشورها به آن اشاره نمود، امکان سرمایه گذاری در کشور مکزیک با مبلغ سرمایه دلخواه است. لازم به توضیح است علیرغم اینکه متقاضی با دریافت اقامت خود حمایتی مکزیک اجازه استخدام و کار رسمی را در این کشور ندارد ولی می تواند با داشتن اقامت تمکن مالی وارد کشور مکزیک شده و به صورت های مختلف و مبالغ مورد نظر در این کشور سرمایه گذاری و کسب درآمد نماید.

اقامت خودحمایتی مکزیک
اقامت خودحمایتی مکزیک

مواردی که از کارشناسان و مشاوران هلدینگ رسام پرسیده می شود

 • با چه شرایطی می توان برای اخذ اقامت تمکن مالی مکزیک اقدام کرد؟

مشاور: با نشان دان شرایط مالی مناسب و اعلام شده توسط اداره اقامت مکزیک امکان اخذ اقامت خودحمایتی مکزیک وجود دارد.

 • آیا اخذ اقامت موقت مکزیک منجربه دریافت اقامت دائم  می شود؟

مشاور: با رعایت کردن شرایط و تمدید اقامت موقت، متقاضی صد در صد موفق به اخذ اقامت دائم کشور مکزیک می گردد.

 • آیا برای اقدام به روش خود حمایتی محدودیت سنی وجود دارد؟

مشاور:کلیه افراد بالای 18 سال امکان اقدام برای اخذ اقامت خودحمایتی مکزیک را دارند و افراد پایین تر از 18 سال با پرونده پدر، ولی یا سرپرست امکان اقدام را دارند.

در صورت تمایل به دریافت مشاوره تخصصی در مورد روش های مهاجرتی کشور مکزیک و اخذ اقامت مکزیک با کارشناسان و مشاوران هلدینگ رسام تماس حاصل فرمایید.

اگر مقاله برای شما مفید بود، لطفا به آن 5 ستاره دهید.
[کل: 15 میانگین: 4]
2 ارسال دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
سید حسام زنوزی
اکتبر 3, 2022 6:17 ب.ظ

باسلام
ممنون از اطلاعات خوبتون
با تشکر

مدیریت تایید دیدگاه ها
اکتبر 26, 2022 10:49 ق.ظ

ممنون از محبت شما دوست عزیز

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
×

پیام از طریق واتس اپ

× مشاوره از طریق واتس اپ