اقامت هنرمندی اتریش

اقامت هنرمندی اتریش: شما می توانید از راه اقامت هنرمندی اتریش، اقامت دائم اروپا را بدست آورده و در حوزه اتحادیه اروپا سفر کنید.

فهرست مطالب

مهاجرت به اتریش از طریق اقامت هنرمندی اتریش

کشور اتریش به عنوان عضوی از اتحادیه اروپا و عضو پیمان شینگن به شما این فرصت استثنایی را می‌دهد که با گرفتن اقامت هنرمندی اتریش، اقامت دائم اروپا را بدست آورده و بتوانید در حوزه اتحادیه اروپا آزادانه سفر و به راحتی زندگی، اقامت و کار کنید.

اخذ اقامت هنرمندان یا اقامت هنرمندی از جمله روش‌هایی است که در سال‌های اخیر بسیار مورد توجه هنرمندان  گرامی قرار گرفته است. به همین علت در این مقاله به این موضوع پرداخته و سعی می‌کنیم، سوالات علاقه‌مندان به اقامت هنرمندی به ویژه اقامت هنرمندی اتریش را پاسخ دهیم. مهاجرت هنرمندان به کشورهای اروپایی و به ویژه کشور اتریش به عنوان کشوری که از نظر هنری از پیشگامان هنر جهان هست، هدف تعداد زیادی از هنرمندان می‌باشد.

دریافت اقامت هنرمندان کشور اتریش
دریافت اقامت هنرمندان کشور اتریش

با این حال روند دریافت ویزای هنرمندی کشور اتریش و شرایط و مراحل دریافت اقامت هنرمندی اتریش مورد پرسش است و مشاوران هلدینگ رسام می‌توانند با داشتن تجربه کافی در زمینه اخذ اقامت هنرمندی اتریش، مشاوره تخصصی در زمینه شرایط اخذ اقامت هنرمندی و مدارک مورد نیاز در مورد این روش مهاجرتی را به علاقه‌مندان ارائه نماید. اولین شرط لازم جهت مهاجرت هنرمندی به کشور اتریش این است که فرد هنرمند اثبات نماید در یکی از زمینه‌های هنری به صورت تخصصی فعالیت داشته و در زمینه هنری خود موفق به کسب درآمد نیز شده است.

اخذ اقامت هنرمندی کشور اتریش
اخذ اقامت هنرمندی کشور اتریش

همانطور که گفته شده، فرد متقاضی اقامت هنرمندی اتریش بایستی در زمینه هنری، تخصص و مهارت خود را ثابت کرده و نشان دهد می‌تواند از طریق رشته هنری خود، هزینه‌های زندگی خود و خانواده‌اش را تأمین و ساپورت نماید.

اقامت هنرمندی کشور اتریش
اقامت هنرمندی کشور اتریش

اقامت هنرمندی اتریش

کشور اتریش به عنوان عضوی از اتحادیه اروپا و عضو پیمان شینگن به شما این فرصت استثنایی را می‌دهد که با گرفتن اقامت هنرمندی کشور اتریش، اقامت دائم اروپا را بدست آورده و بتوانید در حوزه اتحادیه اروپا آزادانه سفر و به راحتی زندگی، اقامت و کار کنید.

اتریش کشوری زیبا است که از نظر فرهنگ و هنر رتبه اول را در جهان به خود اختصاص داده است و به همین دلیل از اتریش به عنوان مهد فرهنگ و هنر یاد می‌شود که از جمله هنرمندان و موزیسین‌های معروف اتریش که نام و آوازه ای جهانی دارند می‌توان به هنرمندانی چون ولفگانگ آمادئوس موتسارت و یوهان اشتراوس اشاره نمود. فرصت‌های شغلی متعدد برای هنرمندان در رشته‌های موسیقی، نوازندگی، نمایش، سینما، نویسندگی، عکاسی، نقاشی، گرافیک، مجسمه‌سازی، کاریکاتور، نگارگری و سفالگری، کاشیکاری، معرق، قالیبافی، مسگری هنری، خطاطی و تذهیب در کشور اتریش وجود دارد. همچنین امکان مهاجرت آسان و اقامت دائم را میسر می‌سازد. اقامت هنرمندی در کشور اتریش برای هنرمندانی که چه به صورت مستقل و چه به طور غیر مستقل فعالیت می‌نمایند قابل پذیرش است.

اقامت هنرمندی کشور اتریش
اقامت هنرمندی کشور اتریش

چه افرادی شرایط لازم جهت اخذ اقامت هنرمندی اتریش را دارند؟

اقامت هنرمندی کشور اتریش به افرادی داده می‌شود که بتوانند تسلط و تخصص خود را در زمینه هنری مورد نظر اثبات نمایند. همانطور که همگی هنرمندان می‌دانند اثبات هنرمند بودن با توجه به گستردگی رشته‌ها و زمینه‌های هنری و گرایش‌های مختلف، ممکن است به آسانی انجام نگردد ولی نکته دارای اهمیت جهت اخذ اقامت هنرمندی اتریش، تهیه و ارائه مدارک، مستندات و گواهینامه‌های نشاندهنده هنرمندی متقاضی و کسب درآمد و امرار معاش وی از این طریق می‌باشد. همچنین فرد متقاضی باید اثبات نماید توانایی پرداخت هزینه‌ها و اداره زندگی خود را در یک کشور اروپایی مانند اتریش را دارد.

به همین دلیل کارشناسان هلدینگ رسام، با به کار بردن تجارب خود در خصوص اخذ اقامت هنرمندی اتریش، توانایی ارائه مشاوره و خدمات در خصوص آماده سازی مدارک و اثبات توانایی مالی هنرمندان عزیز و همراهی آن‌ها تا دریافت اقامت اتریش را دارند.

مهاجرت به اتریش از طریق اقامت هنرمندی اتریش
مهاجرت به اتریش از طریق اقامت هنرمندی اتریش

همانطور که در بخش مهاجرت به اتریش از طریق اقامت هنرمندی اتریش گفته شد، فرد هنرمند باید به اداره اقامت اتریش اثبات نماید که پس از اخذ اقامت اتریش و ورود به کشور اتریش، می‌تواند با ادامه فعالیت هنری خود و کار در این زمینه هنری، کسب درآمد نماید و نیازی به دریافت کمک از دولت اتریش ندارد.

اخذ اقامت هنرمندی کشور اتریش

اقامت هنرمندی اتریش در مرحله اول برای یک سال صادر می‌گردد و در شروع سال دوم با درخواست متقاضی، مجدد برای یک سال دیگر تمدید می‌گردد و در پایان سال دوم، کارت اقامت سه ساله صادر می‌شود. بعد از گذشت ۵ سال از ورود به کشور اتریش کارت اقامت دائم صادر می‌گردد. متقاضی در سال ششم می‌تواند برای دریافت پاسپورت اتریشی اقدام نماید.

اقامت هنرمندی اتریش
اقامت هنرمندی اتریش

مدارک مورد نیاز جهت اخذ اقامت هنرمندی اتریش 

 • رزومه کامل فرد متقاضی
 • کلیه نمونه کارهای انجام شده توسط هنرمند
 • مدارک شغلی
 • شناسنامه متقاضی 
 • گواهی عدم سوء پیشینه
 • چهار قطعه عکس بدون رتوش ۴٫۵*۳٫۵
 • اصل پاسپورت با اعتبار حداقل شش ماه
اقامت اتریش از طریق هنرمندی
اقامت اتریش از طریق هنرمندی

مزایای اقامت هنرمندی اتریش

 • اخذ اقامت کشور زیبای اتریش
 • اخذ اقامت دائم کشور اتریش بعد از ۵ سال
 • اخذ پاسپورت کشور اتریش بعد از ۶ سال
 • بیمه درمانی دولتی کشور اتریش
 •  امکان کار کردن
 • عدم نیاز به حضور مستمر در اتریش
 • توانایی عرضه آثار و فروش در کل دنیا
 •  امکان سفر و زندگی نامحدود در هریک از کشورهای عضو شنگن 
 •  امکان تحصیل تقریبا رایگان
 •  امکان دریافت وام بانکی 
 • امکان خرید اقساطی وسایل منزل، خودرو، خانه
 •  امکان سفر بدون ویزا در ۲۶ کشور این حوزه
 •  امکان زندگی در شهر وین
اقامت دائم اروپا
اقامت دائم اروپا

آیا خانواده فرد هنرمند هم در پرونده اخذ اقامت هنرمندی اتریش قرار دارند؟ آیا خانواده هنرمندان با اقامت هنرمندی اتریش می‌توانند به کشور اتریش مهاجرت کنند؟ همراهان فرد هنرمند در پرونده اقامت هنرمندی اتریش چه کسانی هستند؟

یکی دیگر از موضوعاتی که در پرونده‌های مهاجرتی برای متقاضیان پرسش برانگیز است، همراهی خانواده فرد متقاضی است. در اقامت هنرمندان کشور اتریش، اقامت خانواده و همراهان وی نیز شامل می‌شود. براساس قوانین اقامتی و مهاجرتی کشور اتریش، خانواده همراه به همسر فرد متقاضی و فرزندان مجرد کمتر از 18 سال گفته می‌شود. به همین دلیل در صورتی که هنرمند بتواند با ارائه مدارک و مستندات تعیین شده از طرف اداره اقامت اتریش، ویزای هنرمندی کشور اتریش را دریافت نماید، خانواده هنرمند نیز، اجازه ورود و اقامت در کشور اتریش را از طریق برنامه اقامت هنرمندی اتریش دریافت می‌نمایند.

اقامت هنرمندی اتریش
اقامت هنرمندی اتریش

همانطور که در بخش مزایای اقامت هنرمندی اتریش گفته شد، با اخذ اقامت هنرمندی کشور اتریش، فرد متقاضی و خانواده وی، می‌توانند در این کشور کار و تحصیل نمایند و خدمات عمومی کشور اتریش نیز شامل حال افراد دارای اقامت هنرمندی اتریش می‌شود.

اقامت دائم اروپا از طریق اقامت هنرمندی اتریش

 در روش دریافت اقامت دائم اروپا از طریق اقامت هنرمندی اتریش نیازی به سرمایه‌گذاری نمی‌باشد، نیازی به تأسیس شرکت ندارید، نیازی نیست که مالیات بپردازید، نیازی نیست که بیمه‌های گران­ قیمت داشته باشید. افرادی که اقامت دائم اروپا از طریق اقامت هنرمندی اتریش را دریافت می‌کنند از تمام حقوق اقامتی نظیر تحصیل رایگان برای فرزندان  بهره‌مند می‌­شوید. در این روش اخذ اقامت اروپا هزینه‌های زیادی نخواهید داشت. تنها هزینه‌هایی که بایستی برای این کار پرداخت نمایید، بار اول است. صرف نظر از این هزینه، هزینه‌های دیگری نخواهید داشت و به آسانی اقامت دائم اروپا را دریافت می­‌کنید.

 • با دریافت اقامت دائم کشور اتریش از طریق اقامت هنرمندی اتریش، سفر به کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و کشورهای شینگن به راحتی و بدون اخذ  ویزا ممکن است.
 • با دریافت اقامت دائم کشور اتریش امکان افتتاح حساب بانکی در کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و عضو شینگن و سراسر جهان برای متقاضی فراهم می گردد.
 • با دریافت اقامت دائم کشور اتریش شرایط تجارت و سرمایه گذاری در کلیه کشورهای اروپایی و عضو شینگن مهیا است.
 • با دریافت اقامت دائم کشور اتریش، امکان استفاده از تسهیلات بانکی در همه کشورهای عضو اتحادیه اروپا و شینگن وجود دارد .
 • با دریافت اقامت دائم کشور اتریش، مزایا و شرایط تحصیل رایگان برای هنرمندانی که اقامت هنرمندی اتریش را دریافت کرده‌اند و برای اعضای خانواده هنرمند در کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و عضو شینگن فراهم می‌باشد.
 • با دریافت اقامت دائم کشور اتریش، امکان اشتغال در کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و کشورهای عضو شینگن وجود دارد.
دریافت اقامت هنرمندی اتریش
دریافت اقامت هنرمندی اتریش

خدمات هلدینگ رسام در خصوص اخذ اقامت هنرمندی اتریش

روش اقامت هنرمندی اتریش، یکی از بهترین روش‌های مهاجرت و اقامت برای هنرمندان و افرادی است که در رشته‌های هنری فعالیت دارند. چنانچه در بخش‌های مختلف این مقاله عنوان شد، این نوع از اقامت اروپا به هنرمندانی تعلق می‌گیرد که دارای سوابق هنری و کاری مستند در این زمینه باشند. هلدینگ رسام با داشتن مشاوران و وکلای مجرب در دفاتر ایران و اتریش می‌توانند آخرین قوانین اقامتی و مهاجرتی سال 2021 کشور اتریش را در اختیار مراجعین محترم قرار داده و خدمات لازم جهت دریافت اقامت هنرمندی اتریش را ارائه نمایند.

اخذ اقامت هنرمندی اتریش
اخذ اقامت هنرمندی اتریش

سئوالاتی که به صورت روزانه از کارشناسان هلدینگ رسام پرسیده می‌شود.

[accordions id=”4248″] [accordions id=”4251″] [accordions id=”4253″]
اگر مقاله برای شما مفید بود، لطفا به آن 5 ستاره دهید.
[کل: 19 میانگین: 4]
8 ارسال دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
سمیه
می 15, 2021 12:32 ب.ظ

سلام من طراح داخلی هستم . نقاشی هم کار میکنم . مدرک خطاطی از انجمن خوشنویسان دارم میتونم اقامت بگیرم

مدیریت تایید دیدگاه ها
آوریل 5, 2021 2:22 ب.ظ

باسلام؛ مشاوران ما از دفتر ایران هلدینگ رسام جهت بررسی شرایط با شما تماس می گیرند.

فرشته نصراصفهانی
آوریل 4, 2021 4:02 ب.ظ

مشاوره جهت مهاجرت به اترش دخترم ۱۰سالشه و ۵ساله ویالن سل میزنه و من خودم سرپرستش هستم میتونم الان از طریق دخترم مهاجرت کنم

جلال بابایی
فوریه 26, 2021 8:47 ب.ظ

من در رشته گچبری فعالیت دارم

علی رضوی
اکتبر 30, 2020 10:48 ق.ظ

درخواست مشاوره برای اقامت هنرمندی در اتریش

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در telegram
Telegram