سرمایه گذاری فدرال

فهرست مطالب

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری فدرال

به دلیل وجود مشکلاتی که در روش سرمایه گذاری فدرال وجود دارد:

اشخاصی که قصد دارتد از طریق سرمایه گذاری فدرال به کانادا مهاجرت کنند، روش های کار آفرینی کبک یا روش بیزینس استان های خاص را می توانند جایگزین روش  مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری فدرال نمایند.

این روش ها با جذب سرمایۀ متقاضیانی که دارای تجربۀ تجاری، بیزینسی و یا توان مدیریتی هستند برای تولید اشتغال و توسعه در کشور کانادا به کار گرفته می شود.

مهاجری که قصد سرمایه گذاری در کانادا را دارد به دلیل تولید اشتغال در کانادا به عنوان یک فرد مهاجر سرمایه گذار شناخته شده و می تواند همراه خانواده با سرمایه گذاری مبلغ ۸۰۰٫۰۰۰دلار کانادا به مدت ۵ سال در برنامه فدرال (متقاضیان اقامت در کانادا به غیر از کبک)  اقامت دائم به دست آورد.

روش سرمایه گذاری فدرال توسط دولت کانادا ضمانت شده است و دولت کانادا این تضمین را به فرد سرمایه گذار می دهد که بعد از ۵ سال پول ایشان به طور کامل بدون سود باز پرداخت شود.

همچین برای مهاجرینی که از روش سرمایه گذاری در کانادا بهره می برند یک فرصت دیگر نیز وجود داردکه تنها با پرداخت تنها ۱۸۰٫۰۰۰ دلار در عوض ۸۰۰٫۰۰۰ دلار از مزایای این روش مهاجرتی برخوردار شوند. فقط تفاوتی که در این روش وجود دارد اینست که در صورت استفاده متقاضی از طرح ۱۸۰٫۰۰۰ دلاری (این مبلغ بر اساس تغییر نرخ بهره بانکی قابل تغییر میباشد)، این مبلغ به فرد متفاضی یاز گردانده نمی شود.

مزیت های روش سرمایه گذاری فدرال:

  • متقاضی نیازی به داشتن تسلط به  زبان انگلیسی و فرانسه ندارد.
  • متقاضی تعهدی در زمینه ایجاد حرفه و بیزینس نخواهد داشت.
  • گرفتن اقامت دائم و بدون هیچ شرطی برای متقاضی و همسر و فرزندان
  • در این روش متقاضی نیازی به داشتن مدرک تحصیلی ندارد.

شرایط لازم جهت برنامه مهاجرت سرمایه گذاری فدرال:

لیست شرایط متقاضیشرایط روش سرمایه گذاری فدرال
مقصدمهاجر در هر منطقه به غیر از کبک می تواند سرمایه گذاری کند
حداقل دارایی۱٫۶۰۰٫۰۰۰ دلارکانادا
سابقه سهام داری یا مدیریتسابقه مدیریت داشته باشد یا مالکیت قسمتی از یک بیزینس یا پروژه را داشته باشد. (برای حداقل 2 سال از 5 سال گذشته)
سرمایه گذاریمبلغ 800,000 دلار کانادا به مدت ۵ سال که البته با تضمین دولت کانادا بعد از این مدت سرمایه همراه با سود آن به سرمایه گذار برگردانده می شود و یا مبلغ ۱۸۰٫۰۰۰دلار بدون بازگشت سرمایه به فرد متقاضی و سرمایه گذار
موارد مهمارائه عدم سوء پیشینه و انجام آزمایشات پزشکی
اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
×

پیام از طریق واتس اپ

× مشاوره از طریق واتس اپ