هلدینگ رسام اقامت، ویزا و مهاجرت، اروپا و کانادا

معرفی هلدینگ رسام

 امروزه پیشرفت‌های به وجود آمده در بعضی از کشورها و خواسته انسان برای داشتن شرایط بهتر و با کیفیت بالاتر، باعث مهاجرت افراد به کشورهای توسعه یافته مانند کشورهای اروپایی و کانادا شده است. انتخاب یک روش مهاجرتی مناسب، ابتدای راه شروع یک پرونده مهاجرتی و اقامتی است. هلدینگ رسام با داشتن سابقه طولانی در امر مهاجرت، داشتن هزاران پرونده موفق، استفاده از وکلای محلی، داشتن دفاتر در تهران، برلین، وین، آتن، تورنتو و ونکوور، داشتن دانش کافی و به روز و اطلاع از قوانین مهاجرتی سال 2022 آماده ارائه خدمات مشاوره‌ای و مهاجرتی به متقاضیان محترم در امر مهاجرت به اروپا و کانادا می‌باشد. اخذ ویزای شینگن، دریافت اجازه اقامت اروپا و کانادا نیاز به بررسی های دقیق شرایط متقاضی، ایجاد برنامه مدون، رعایت الزامات و تهیه مدارکی است. به همین دلیل هلدینگ رسام در تمام مراحل اخذ ویزای شینگن، اخذ ویزای مولتی کانادا، مهاجرت به اروپا و مهاجرت به کانادا متقاضیان را همراهی می‌نماید. 

در مسیر مهاجرت و اخذ اقامت کشورهای اروپا یا کانادا از مهم‌ترین دغدغه‌های متقاضیان، انتخاب مشاور مناسب با اطلاعات به روز در زمینه امور مهاجرتی و اقامتی می‌باشد. 

در زمان انتخاب مشاور اقامت و مهاجرت چه نکاتی را باید در نظر گرفت؟ در زمان انتخاب مقصد مهاجرت چه شرایطی را باید بررسی نمود؟ اولین مرحله در شروع پرونده مهاجرتی و اقامتی چه مرحله‌ای است؟ شما می‌توانید جواب تمامی سوالات خود را در زمینه اخذ ویزا، ورود به حوزه شینگن، اقامت اروپا و کانادا از مشاوران هلدینگ رسام دریافت نمایید. از دلایل مهاجرت بین متقاضیان عزیز می‌توان به موارد: ادامه تحصیل، شروع کسب و کار جدید، سرمایه‌گذاری، داشتن موقعیت شغلی بهتر و در نهایت ارتقای سطح زندگی اشاره کرد. 

×

پیام از طریق واتس اپ

× مشاوره از طریق واتس اپ