خرید بیزینس

فهرست مطالب

خرید بیزینس

خرید بیزینس چیست؟ اگر شما به عنوان یک فرد غیر کانادایی که در کشور خود یک شغل و کسب و کار دارید، تمایل دارید که در کانادا نیز فعالیتی را شروع کنید؟ و یا دوست دارید یک شرکت جدید در کشور کانادا افتتاح کنید؟ کارشناسان هلدینگ رسام به شما توصیه می کنند حتماً اطلاعات موجود در این مقاله رو بخوانید.

قبل از اینکه بتوانید یک شغل مستقر در کانادا را فعال کنید، چندین مرحله وجود دارد که باید انجام دهید. برخی از مواردی که شما نیاز دارید پیدا کردن کسب و کار مورد نظر و گرفتن پروانه کسب و کار است.

خرید بیزینس در کشور کانادا
خرید بیزینس در کشور کانادا

گسترش تجارت در کانادا

گسترش یک تجارت در کشور کانادا برای یک تجارت خارجی که قبلاً تأسیس شده است، بسیار ساده است. هر استان در کشور کانادا برای ثبت نام کسب و کارهای خارج از استان مراحل ثبت نام و هزینه مشخصی را دارد.

اگر مایل به خرید بیزینس و راه اندازی تجارت در بیش از یک استان کاناداهستید، لازم است که تجارت جدید خود را بطور جداگانه در هر استان ثبت کنید.

از طرف دیگر، برای شما که کانادایی نیستید و می‌خواهید در کانادا شرکتی را راه اندازی کنید و در کشور مبداء خود نیز تجربه راه اندازی یک تجارت و کسب و کار را نداشتید، روش‌های مختلفی وجود دارد که می‌توانید یک تجارت را در کانادا خریداری کنید که کارشناسان هلدینگ رسام می‌توانند برای انجام این کار به شما مشاوره و خدمات مفیدی ارائه نمایند.

قبل از شروع جستجو و به خصوص قبل از رسیدن به جایی که شما آماده خرید بیزینس در کانادا باشید، موارد زیادی برای آموختن وجود دارد. برای کمک به شما، کارشناسان هلدینگ رسام یک راهنمای جامع را ارائه می‌دهند که روند کار را توضیح می‌دهد، از پیدا کردن یک تجارت و تصمیم‌گیری در مورد اینکه کدام نوع تجارت برای شما بهترین است، تا تعیین ارزش تجارت، مذاکره با فروشنده، اطمینان از مبانی قانونی مورد نیاز تجارت و بسته شدن معامله برای خرید بیزینس در کانادا.

خرید بیزینس در کانادا
خرید بیزینس در کانادا

شرایط خرید بیزینس و راه اندازی کسب و کار در کانادا

  • حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز (دیپلم)
  • سابقه کاری و مدیریتی
  • داشتن طرح و راه اندازی کسب و کار و یا خرید بیش از نیمی از یک بیزینس فعال
  • لزوم داشتن حداقل نمره مدرک زبان
  • کسب امتیاز با بازدید از محل کسب و کار جدید یا محل بیزینس
  • طرح و آماده سازی طرح تجاری (بیزینس پلن)
  • داشتن توانایی مالی لازم
  •  اخذ تأییدیه دولت کانادا LMIA جهت دریافت مجوز کار (این مرحله توسط هلدینگ رسام انجام می‌گردد.)
مهاجرت به کانادا از طریق خرید بیزینس
مهاجرت به کانادا از طریق خرید بیزینس

در ادامه به مطالبی از قبیل مراحل خرید بیزینس چگونه است؟ چگونه می توان بیزینسی را برای شروع کار انتخاب کرد؟ چگونه برای خرید بیزینس در کانادا اقدام کنیم؟ پاسخ می دهیم.

با توجه به اینکه خرید بیزنس و راه اندازی کسب و کار در حالت کلی نیز مستلزم صرف زمان، یادگیری و انجام بررسی های همه جانبه است، گذاشتن وقت کافی، تلاش جهت پیدا کردن بیزنس و داشتن مطالعه در مورد نحوه انجام بیزنس و قوانین کاری در کشور کانادا امری غیر قابل اجتناب هست. به همین دلیل بهتر است برای انجام این کار از تجارب هلدینگ رسام استفاده نموده و جهت دریافت مشاوره با کارشناسان هلدینگ رسام تماس گرفته شود.

خرید بیزینس
خرید بیزینس
اگر مقاله برای شما مفید بود، لطفا به آن 5 ستاره دهید.
[کل: 8 میانگین: 5]
0 ارسال دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
×

پیام از طریق واتس اپ

× مشاوره از طریق واتس اپ