ثبت شرکت

فهرست مطالب

ثبت شرکت در کشورهای اروپایی

یکی از آسان ترین روش ها برای گرفتن اقامت دایم در کشور های اروپایی، ثبت شرکت در این کشور ها می باشد.

شرایط کشورهای مختلف برای ثبت شرکت اروپا

داشتن امنیت و شرایط خوب و مطلوب اقتصادی در اروپا باعث گردیده که بسیاری از افرادی که در کشورهای مختلف جهان زندگی می‌کنند، به  ثبت شرکت اروپا فکر کنند. همچنین کشورهای مختلف اروپا در تلاش هستند که شرایط را برای اخذ اقامت اروپا آسان کنند تا افراد بیشتری بتوانند در این کشورها سرمایه گذاری کرده و با آرامش خیال شرکت خود را در این کشورها ثبت کنند.  

ثبت شرکت اروپا و ورود به قاره سبز

شرایط گوناگونی برای ثبت شرکت در کشورهای مختلف اروپایی وجود دارد. که این شرایط با توجه به سطح دانش و مهارت، میزان مالیات، مدت زمان لازم برای اخذ اقامت و حداقل بودجه لازم برای ثبت شرکت متفاوت می باشد.

ثبت شرکت در اروپا
ثبت شرکت در اروپا

موارد مهم ثبت شرکت اروپا

  • راه اندازی و گسترش فعالیت اقتصادی در اروپا مانند کشور ایران نیست و برای ثبت شرکت اروپا باید استانداردهای این قاره به طور کامل رعایت گردد. بهترین کار این  است که در این زمینه با یک مشاور خبره در زمینه ثبت شرکت اروپا مشورت گردد.
  • بررسی اینکه شرایط کدام کشور اروپایی برای کسب و کار مناسب‌تر است و با ثبت شرکت در کدام کشور اروپایی گرفتن اقامت آن کشور آسان تر می باشد. و اینکه در نظر گرفتن بهترین موقعیت مکانی برای شرکت، چون این عامل درای اهمیت ویژه ای می باشد.
  • بررسی میزان مالیات کشور مورد نظر، به دلیل اینکه بعضی از کشورها در اروپا مالیات سنگینی دارند و در عین حال بعضی کشور ها درای مالیات کم و در مناطقی معاف از مالیات می باشند.
  • بررسی کردن سود مورد نظر برای تاسیس شرکت موفق از نظر دولت کشوری که برای ثبت شرکت انتخاب کرده اید. حتما کشوری انتخاب گردد که تاسیس شرکت در آن به سور کمتری نیاز داشته باشد.
  • کشوری برای ثبت شرکت انتخاب گردد که در افتتاح حساب بانکی برای شرکت های ایرانی مشکل ساز نگردد.

ثبت شرکت در آلمان

آلمان به دلیل داشتن شرایط اقتصادی پایدار یکی از بهترین کشورهای اروپایی برای ثبت شرکت می باشد و در صورتی که شخص دارای مهارت لازم و منابع مالی مورد نیاز باشد می تواند شرکت خود را در این کشور ثبت کند که در صورت سودآور بودن شرکت بعد 5 سال اقامت موقت،  شخص می تواند درخواست اقامت دائم داشته باشد.

ثبت شرکت در اتریش

اتریش هم از جمله کشورهای اروپایی جز پیمان شنگن است که دارای اقتصاد قوی و پایداری می باشد و افراد می توانند در صورت داشتن پشتوانه مالی لازم، شرکت خود را ثبت کنند و در صورت سودآور بودن شرکت پس از5 سال اقامت موقت، برای اقامت دائم اقدام کنند.

ثبت شرکت در سوئد

گرفتن اقامت کشور سوئد از طریق ثبت شرکت مشکل می باشد و شخص مهاجر حداقل باید 50 درصد از سهام شرکت را داشته باشند و شرکت سودآوری هم داشته باشد تا شرایط گرفتن اقامت دائم برای ایشان فراهم گردد.

ثبت شرکت در انگلستان

افرادی که به دنبال ثبت شرکت و ادامه فعالیت در انگلستان هستند باید از شرایط کسب و کار و ثبت شرکت در این کشور اطلاعات کافی داشته باشند. این افراد برای ثبت شرکت باید حداقل 200000 پوند سرمایه اولیه داشته باشند و در مرحله دوم بتوانند به عنوان کارمند یا همکار شهروندان یا افراد مقیم در کشور انگلستان را به استخدام خود درآورند. همچنین این افراد باید توجه داشته باشند که میزان مالیات در انگلستان بالا می باشد.

ثبت شرکت در لهستان

لهستان یکی از کشورهایی است که فرد برای ثبت شرکت در آن به سرمایه کم نیاز دارد و گرفتن اقامت دایم به سرعت انجام می گردد و همچنین میزان مالیات در این کشور پایین می باشد. به طور کلی مهاجر می تواتند با  داشتن سرمایه  نه چندان بالا و ثبت شرکت، در کشور لهستان کسب و کار خود را راه اندازی کرده و به دلیل اینکه در زمینه حساب بانکی هم برای ایرانی ها مشکلی وجود ندارد فرد به راحتی می تواند از طریق راه اندازی شرکت و کسب و کار اقامت دائم دریافت کند.

ثبت شرکت در اسلواکی

اسلواکی  هم یکی از کشورهایی است که برای ثبت شرکت در آن به سرمایه کم نیاز است و به افراد در صورت ثبت شرکت و راه اندازی کسب و کار به سرعت اقامت دایم تعلق می گردد. همچنین میزان مالیات در این کشور پایین می باشد. همچنین به دلیل داشتن رشد اقتصادی نسبتاً پایین و عدم دسترسی به آب آزاد به راحتی فرد با داشتن سرمایه نه چندان بالا و ثبت شرکت می تواند به فعالیت تجاری بپردازد.

اگر مقاله برای شما مفید بود، لطفا به آن 5 ستاره دهید.
[کل: 7 میانگین: 5]
0 ارسال دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
×

پیام از طریق واتس اپ

× مشاوره از طریق واتس اپ