اقامت از راه ثبت شرکت

اقامت از راه ثبت شرکت در کشورهای اروپایی یکی از روش‌های اخذ اقامت کشورهای اروپایی و بالطبع آن سفر و زندگی در کشورهای عضو شینگن می‌باشد. شرایط اقتصادی مناسب و مطلوب و امنیت بالای اقتصادی و مالی در کشورهای اروپایی باعث شده است تا افرادی که توانایی راه اندازی کسب و کار در خارج از کشور را دارند به فکر ثبت شرکت و ایجاد کسب و کار در این کشورها باشند. همچنین کشورهای اروپایی نیز به منظور جذب سرمایه و بالا بردن رونق اقتصادی، سعی نموده اند روند ثبت شرکت و ایجاد کسب و کارهای جدید را تسهیل نمایند.

اقامت از راه ثبت شرکت و دریافت اقامت

لازم به توضیح است علیرغم اینکه 27 کشور از کشورهای اروپایی عضو پیمان شینگن می باشند، قوانین، مقررات و شرایط  ثبت شرکت در هر کشور متفاوت می باشد. از جمله تفاوت‌های مهم در بین شرایط و قوانین می‌توان به قوانین مالیاتی، حداقل مبلغ سرمایه اولیه، الزام داشتن شریک محلی، خلاقیت و نوآوری در موضوع شرکت و مدت زمان لازم جهت اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت اشاره نمود.

اقامت از راه ثبت شرکت و پرسش‌های پیرامون آن

در زمان انتخاب کشور جهت ثبت شرکت در اروپا به چه مواردی باید دقت نمود؟ برای انتخاب موضوع و برنامه کاری و تجاری شرکت در اروپا چه مواردی را باید در نظر داشت و بررسی نمود؟ از جمله مواردی که می توانید از کارشناسان هلدینگ رسام مشاوره دریافت کنید، شرایط ثبت شرکت در اروپا و بررسی شرایط اخذ اقامت اروپا از راه ثبت شرکت می باشد.

  • تفاوت شرایط و قوانین هر کشور در مورد قوانین مالیاتی، مقدار حداقل مالیات سالانه شرکت در هر کشور اروپایی
  • تفاوت در میزان سود تایید شده یک شرکت موفق در اروپا در هر کشور اروپایی
  • تفاوت در شرایط افتتاح حساب برای اشخاص ایرانی در هر کشور اروپایی
  • تفاوت در ملزم بودن مدیرعامل برای شراکت با یک شریک محلی که تابعیت و اقامت کشور اروپایی مقصد را داشته باشد.

موارد فوق از جمله تفاوت های موجود در شرایط و قوانین ثبت شرکت در کشورهای اروپایی می باشد که هلدینگ رسام در زمینه آشنایی با این قوانین و انتخاب مناسب کشور مقصد می تواند به متقاضیان محترم مشاوره ارائه نماید.

مزایای اقامت از راه ثبت شرکت در اروپا

مهم‌ترین توصیه ما به افرادی که علاقه‌مند به ثبت شرکت و شروع کسب و کار در کشورهای اروپایی هستند، توجه به موضوع و زمینه فعالیت و اثبات سودآوری شرکت می‌باشد زیرا مهم‌ترین نکته‌ای که دولت‌های اروپایی برای انتخاب اشخاص متقاضی بررسی می‌کنند سود رسانی شرکت‌ها می‌باشد. 

اقامت از راه ثبت شرکت و مزایای آن

  • سهولت در اخذ اقامت مدیرعامل
  • تسهیل در مهاجرت خانواده مدیرعامل یا شروع کننده کسب و کار
  • ایجاد امنیت اقتصادی و ثبات مالی
  • دریافت کمک های مالی با شرایط مناسب از بانک های کشور مقصد

اقامت آلمان

اقامت آلمان از راه ثبت شرکت

اقامت آلمان از راه ثبت شرکت ثبت شرکت در آلمان از چه طریق امکان پذیر است؟ درباره اقامت آلمان از راه ثبت شرکت چه می دانید؟


اقامت اتریش

اقامت اتریش از راه ثبت شرکت

اقامت اتریش از راه ثبت شرکت اقامت اتریش از راه ثبت شرکت به چه صورت امکان پذیر است؟ درباره کشور اتریش و قوانین آن چه اطلاعاتی دارید؟


اقامت مجارستان

اقامت مجارستان از راه ثبت شرکت

اقامت مجارستان از راه ثبت شرکت ثبت شرکت در مجارستان یکی از بهترین راه های اخذ اقامت مجارستان و مهاجرت و اخذ تابعیت در مجارستان چه می دانید؟


اقامت اسلووني

اقامت اسلوونی از راه ثبت شرکت

کشور اسلوونی به خاطر موقعیت استراتژیکی که دارد یک گزینه بسیار عالی جهت انجام تجارت و سرمایه گذاری خارجی میباشد. در مورد اقامت اسلوونی چه اطلاعاتی دارید؟


اقامت لهستان

اقامت لهستان از راه ثبت شرکت

یکی از بهترین کشورهای اروپایی جهت ثبت شرکت و اخذ اقامت اروپا، کشور زیبای لهستان می باشد. درباره اقامت لهستان از راه ثبت شرکت چه اطلاعاتی دارید؟


اروپا

اقامت دائم اروپا از طریق اخذ نمایندگی یا فرنچایز

اخذ اقامت دائم اروپا به روش های گوناگونی امکان پذیر است. از این روش ها می توان به کار در کشور های اروپایی و … اشاره کرد. در این باره چه اطلاعاتی دارید؟


ثبت شرکت در اروپا

ثبت شرکت در اروپا

ثبت شرکت در اروپا جزء خدمات هلدینگ رسام می باشد. ثبت شرکت در اروپا به چه صورت انجام می گردد؟ شرایط ثبت شرکت در اروپا چه مواردی هستند؟

اگر مقاله برای شما مفید بود، لطفا به آن 5 ستاره دهید.
[کل: 1 میانگین: 5]

ارسال دیدگاه